:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gecenin ilerleyen saatlerini seviyorum
tatlı_cadı
Gecenin ilerleyen saatlerini seviyorum.Herkesin uyuduğu, müziğim ve kitabımla kaldığım zamanları.

Hazırladığım bol buzlu bacardy-limonun yudumlarken verdiği nefis tat dudaklarımda.Pencereden gelen hafif esinti ve loş ışığın aynadaki yansımaları.Birden biten günün en güzel zamanı oluyor.

Yalnızlığı değil de günün yorgunluğunu atmayı seviyorum, sessizlikte…
Kendimi bazen okuduğum kitap elimde başka düşüncelere dalmış ,buluyorum.
Yaş ilerlediğinden mi ne, geçmişe dönüşümler yaşıyorum.Kimi zaman gülümsüyorum, kimi zamanda gözlerimde bir damla yaş akmadan duruyor. Yalnızca olaylar şerit gibi akıyor.
Yanlış mı, doğru mu takılmıyorum.Yaşanmışları unutmuyorum lakin yargılamıyor da…

Güzel olan bu olsa gerek.Yaşamın sayfalarını yargılamadan içinde dolaşa bilmek.Öylece düşüncelerimde dolaşıyorum. Birden içimden yandaki dolaptaki fotoğraflara bakmak geliyor. Eski fotoğrafların albüm sayfalarında kalbi çocukça bir sevgi yaşıyor, kocaman siyah gözlü bu küçük kızın…

Birden aynada yüzüme bakıyorum.Saçlarımda ne çok beyaz var.Hayatımdaki olayları anlatırcasına, pek çok…Saatin oldukça geç olduğunu görüyorum.Anılarda kalan iyi, kötü olayları tüm yaşanmışlığı ile aklımın ve yüreğimin bir köşesinde bırakıyorum.Kalması gereken yerinde…

Önemli olan geçmişin sizden aldıklarını yada size kazandırdıklarını asla unutmamak.Ve asıl önemli olan yarın sabah uyanıp, günaydın diyebileceğiniz yaşamı , sevgileri paylaştığınız güzel bir ailenizin ve dostlarınızın olduğu bilmek.Yaşanacak günlerinize ne olursa olsun gülümseyerek başlamak.

Aynı gece ışığı söndürüp,yatağa giderken ki mutlu sımsıcak gülümsemeniz gibi…

alıntı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,015 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
Son Yorum: wildfang
  Binlerce (Seni Seviyorum) Borcum vardi sana €BeRimSin 8 461 04-13-2022, Saat: 02:58 PM
  Seni Seviyorum....... s?ylemesi ne kadar kolay de?il mi ? Karatas 2 462 04-13-2022, Saat: 12:59 AM
  ::::seni Seviyorum::::ömrüm:::: CeYDa HaNDe KeSiM 13 1,090 04-12-2022, Saat: 09:01 AM
  seni seviyorum....... CeYDa HaNDe KeSiM 1 320 04-12-2022, Saat: 01:58 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 10:49 PM