:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
neden vazgectim senden biliyormusun?
tatlı_cadı
seni nasıl sevdiğimi kelimeler yetmezdi anlatmaya...şimdi bana kızıyorsun beni sevdiğini söylüyordun neden başkasıylasın diye...anlatayım neden olduğunu sana...

sensiz bir saniyemi bile geçirmek istemiyordum yanındayken o kadar mutluydum ki...biliyordum beni sevmiyordun ama umudum vardı belki bir gün seversin diye...

o yüzden bana kızsan da, bağırsan da, vursan da yine geliyordum yanına...çünkü seviyordum seni hem de deliler gibi...

bir gün sana asla güvenemeyeceğimi fark ettim nasıl fark ettiğim önemli değil ama kafam senden ayrı geçen zaman da seninle olmamalıydı.

nerdesin,kiminlesin diye sürekli düşünüp duramazdım.gücüm yetmezdi buna bir ömür dayanmaya...

sebepler,
sebepler ,
sebepler ....

şimdi bana kızma ben seninle olamazdım,hayatıma bir yön çizmek zorundaydım,yönümü buldum sana erken gelebilir ama benim senden ayrıyken bir saniyem bir asır gibi geçti.

seni unutabilmek için bulunduğum şehri değiştirdim. bu kadar buraya kadar ...

şimdi bana ister kız ister kızma ama ben seni sevdim

inansan da
inanmasan da ...

alıntı
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üzdüğün Can Senden Bi Can Olmaya Çalışırken... eRCi 13 675 04-15-2022, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: wildfang
  Kaç Kez Gittim Kaç Kez Döndüm Senden levell 4 476 04-14-2022, Saat: 02:47 PM
  Erkekler ağlamaz ama neden.. lover 9 396 04-13-2022, Saat: 03:51 PM
  Biliyormusun; Hayal Ettiklerim Bunlar Değildi... DarkLady 3 448 04-13-2022, Saat: 03:42 AM
  Neden Sevdim... ZeNiTH 4 304 04-11-2022, Saat: 08:39 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 06:06 PM