:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cim Bom'un yeni "Şükür"ü...
hulleci
cimbomkucuk.jpg Lig B 2. Klasman Grubu takımlarından Nazilli Belediyespor'un alt yapısında yetişerek Galatasaray'a transfer olan 15 yaşındaki Berkin Aslan, U-15 Milli Takımında gösterdiği performans ile dikkat çekiyor.
Süper Lig'de yer alan bir çok takımın transfer listesinde olmasına rağmen Nazilli Belediyespor Onursal Başkanı ve Belediye Başkanı Esat Ergüler'in de onayı ile Galatasaray'a transfer olan Berkin Aslan, Fethiye'de U-15 Milli Takımının Hollanda ile oynadığı son maçta 2 gol atmış, iki golün de asistini yaparak büyük beğeni toplamıştı.
Kısa süre içinde U-15 Milli Takımı kaptanlığına da getirilen Berkin Aslan,''Ben futbolu, özellikle de gol atmayı çok seviyorum. Şu anda formasını giydiğim Galatasaray'ın efsanevi golcüleri Metin Oktay, Tanju Çolak ve Hakan Şükür gibi olmak istiyorum. Bunun için çok çalışıyorum. Boş zamanlarımda bu efsanevi golcü ağabeylerimin maç kasetlerini izleyerek antrenmanlarımda onların taktiklerini uygulamaya çalışıyorum. Şu anda Galatasaray kulübüne geldiğim için çok mutluyum. Futbolda başarılı olabilmek için çok çalışmak gerektiğini çok iyi biliyorum'' dedi.

İspanya ve Ukrayna ile yaptıkları milli maçlarda da gol atacağını iddia eden Aslan, ''Antrenmanlarda sürekli olarak gol çalışmaları yapıyorum'' dedi.
Ara
Pessimist
insallah yararlı olur
tesekkürler paylasım için
kekeç
ya yaa şşşş yaşaaa ss yaşaaassıınn

ccii ciii ciimm bb
bboom booo
booomm
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]kardeş düzgün yaz kurban olayımBig Grin
okumakta güçlük çekiyomBig Grin
[/COLOR]
Ara
kekeç
bi bi bi bili li yoo oo rrrumm
ne ne neddiyimm
Ara
ramco_06
En Büyük Cimbomm Başka Büyük Yookkkkk !!!!!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski futbolcu Hakan Şükür futbola geri mi dönüyor? MaSaL 0 523 02-15-2011, Saat: 09:15 PM
Son Yorum: MaSaL
  Beşiktaşın Yeni Stad Projelerinden Birisi MaSaL 2 571 02-06-2011, Saat: 11:26 PM
Son Yorum: MaSaL
  cimbomun yeni marşı cıldırın....!!1 iLLeth.! 0 432 04-28-2008, Saat: 11:51 PM
Son Yorum: iLLeth.!
  İşte Aziz Yıldırım'ın yeni projeleri Ñ•qρα кJмя 0 388 10-27-2007, Saat: 11:55 AM
Son Yorum: ѕqρα кJмя
  Lincoln ve Hakan Şükür kadroda yok !!!! ask_sehidi 20 970 09-30-2007, Saat: 07:11 PM
Son Yorum: monita

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 05:21 PM