:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
senli sensizlik
rama
çok şey öğrendim son zamanlarda...
Belkide bir insanın çok ama çok uzun zamanda öğrenebileceği birçok şeyi birkaç ay içinde öğrendim sayende...
Önce sensizliği sensizliği öğrenmekle başladım herşeye, bu uöarı ruhum için ağır bir darbeyd, bu...
Senden öncede yaşamıştım ayrılıklar, aşklar, aldatışlar ama hiçbiri senin ayrılığın kadar koymadı, hayata küstürmedi beni...
Önce sensizliği öğrenmekle başladım herşeye, önce yokluğunun yarattığı boşluğu hissettim, sonra bir baktım ki ben o boşlukta düşüyorum ve tutunmak için çabalamıyorum bile...
Tutunmak için bir sebep aradım bulamadım!!!
Sonra o boşlukta yaşamaya karar verdim, ölecek kadar cesaretim yoktu çünkü ve herşeyden herkesten habersiz bir hayat yaşamaya başladım...
Artık ne çevremde olanlar nede beni seven insanlar beni ilgilendirmiyordu, sen sevmiyordun ya beni kimse sevmesede olurdu...
Sonra bir zaman sonra baktım ki sen hayatımdaydın ama ben sensizdim, aslında bu yaşadığım senli sensizlikti...
Boşlukta yaşayarak gün dolduruyordum bu hayatta...
Sen ne mi yapıyordun bu sırada?
"Seni seviyorum amahazur değilim hiçbirşeye" diyordun...
Sen bu cümleyi her kurduğunda ben paramparça oluyordum, öyleyse çık git hayatımdan beni tamamen sensiz bırak diyemiyordum korkuyordum sensizlikten hazır değildim. Çünkü sen farketmeden ben sensizliği çok denemiştim, bana ulaşmanı engelleyerek çok denemiştim hayatımdan çıkarmayı seni. Ama en fazla 3 gün dayanabilmiştim en uzun ve senli sensiz hayatı tek çaremmiş gibi kabul ettim durdum..
Tam böyle altı ay yaşadık seninle...
Beni sen varken sensiz bırakan hayatı tam altı ay yaşadım...Ben ki hiçbirşeye ve hiçkimseye aldırmayan asi vurdumduymaz ben sana boyun eğmiştim hayatımda ilk defa ve tüm yaşattıklarına rağmen herşeye rağmen hala seni seviyorum diyebiliyordum...
Ama bir süre sonra senli sensiz hayat zor gelmeye başladı sen yanımdayken sensiz kalmak tam ağır gelmye başlamışken, senden gelen tek bir cümleyle bitirdim senli sensizliğimi...
Son üç haftadır ben tamamen sensizim ve alışmaya başladım galiba...
hala özlüyorum seni be hayatım ama buda biter...
Bende önce sen sonra senli sensizlik bittiyse özlemde biter...
Aşk mı?
Ohep bende kalır ben sana HAYATIM demişim bi kere insan hayatından vazgeçip

rama
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler rama
Çok içten bir yazı
Yüreğin hep hayatınla mutlu yaşaması dileğimle arkadaşım...Smile
Haklısın
İnsan HAYATINDAN vazgeçemez ki...Smile
Ara
CeYDa HaNDe KeSiM
çok güzel ve perimin dediği gibi çok içtenlikle işlenmiş bu satırlar kalemini çok beğendim hüzünlerden uzak ama hep mululuklara yakın olman dileğiyle....
Ara
djseninim
çok güsel olmuş thank you
Ara
rama
ben tşk ediyorum arkadaşlar size
Ara
Gulguzeliii
gercekten cok guzel..
yuregıne saglık..
tesekkurler..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  sensizlik cok acı:'( alone_male19 1 302 04-12-2022, Saat: 05:37 PM
Son Yorum: wildfang
  hayat sensizlik ve ben alone_male19 8 370 04-12-2022, Saat: 09:27 AM
  Sensizlik .... ZeNiTH 11 549 04-12-2022, Saat: 04:04 AM
  Bir Hoşcakal'ı iliştirdim kara kaplı senli hatıralarıma. Beyaz 6 1,737 03-24-2021, Saat: 09:13 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  Senli Saat'ler KORELYUZ 1 524 05-07-2011, Saat: 11:30 PM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 09:17 PM