:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seni yine sessizce özlüyorum
PaPaTYa_PReNSeS
...bir masaldın sen benim için, gönlümde açan bir çicek, ömrüme akan bir nehir. Kimderdi günün birinde birini deli gibi seveceğimi, kim söyleyebilirdi ve kim görebilirdi bendeki seni. Sensizliğin ötesinde, vurgunun son deminde seni düşüneceğimi kim bilebilirdi. Hiç sevmedim kimseyi senin kadar Yüreğim yanmadı hiç bu kadar Çok yanlızım , seninle bir yarım Yok söylemeden olmaz Ben sana aşığım Eğer elindeyse ne olur çal kapımı Eğer yüregindeysem ne olur sil göz yaşımı nasıl ansızın şimşek çarpımı gibi başladıysa aşkımız,bir yağ yağmurunda yıldırım gibi düştü ayrılığımız. ne sen bana gelebildin, ne ben sana. Sessizlik düştü kara bulutların arasına, sensizim, sessizim, susuyorum ve seni bu şekilde özlüyorum. ne olur gel, benim sana gelemediğim gibi gel, ne olur dindir şu gönül yaramı. Sen bilmezsin alırım haberini Yollara küsmüşsün hissettin mi gittiğimi Ahhh hissettin mi gittiğimi.. Buralar cehennem oldu inan bana Yanıp kavrulsamda seninle güzel samsun Sevgili yokkadınım, ben seninle bir masalım. Bu hayat sensiz bana yarım. Sol yanım hep kahır. bu ahir zamanda sokaklar çok dardı,Tam sana yaklaşıyorum, kayıp gidiyorsun avuçlarımdan , tutamıyorum, batıyorum. Sevgilim sensiz bu soklar sessiz, ürkek ve atılgan. Her kafadan bir ses çıkıyor, her gün ömrümden bir ömür gidiyor. Bu şehir sensiz virane, ben bi harap deli divane. Her gün şehri izliyorum bizim çamlı köşkümüzde. Senin dışında herşey aynı, aslında sende aynısı benim dışımda. Tek fark var seninle birlikteyken haykırıyordum şehre " seni seviyorum, seni seviyorum,seni seviyorum " diye. Donup kalılyordu şehir bize, ya şimdi sensiz haykırıyorum bu şehre; " sensiz bu dünyayı sevmiyorum, sevmiyorum, sevmiyorum," sonra kendime haykırıyorum, susuyorum, ve ben seni yine sessizce özlüyorum... Emin ÇARHOÄžLU
Ara
Firari Fırtına
Hoş ve duygusal bir paylaşım olmuş .

Yüreğinize sağlık Teşekkürler ...

Sevg ...
Ara
df1984
paylaşımın için sağol..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Depremlerde Yine Gü-lŞ«m-se 2 677 07-22-2022, Saat: 11:07 AM
Son Yorum: Gü-lŞ«m-se
  özür Dilerim çok Kirdim Seni... senem albayrak 5 905 04-15-2022, Saat: 01:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Artik Seni Sevmiyorum... Melek06 3 979 04-12-2022, Saat: 03:01 AM
  Korkma , Seni Artik Sevmiyorum !!! crazy_carsma 15 1,210 04-11-2022, Saat: 10:41 PM
  Aºk Seni Hissetmektir PaPaTYa_PReNSeS 14 1,281 04-10-2022, Saat: 07:35 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 10:01 AM