:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arama motoru !!!!
>As!_M€L€q<
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Yokluğumda neler olmuş burda ...

Bakınız şunu herkes bilsin , İstediğim konuya istediğim yorumu yapma hakkım vardır . Rahatsız olan varsa , umrumda bile değildir o kişi . Bu beni bağlamaz . Ama kişinin benle başka bir sorunu var ise , onuda bilemem , kendi derdine yansın .

İkincisi konuya sanırım farklı yorumlar yapan , yorumlarını silmişler . Keşke okuyabilseydim . Onlarada bir çift sözüm olurdu . Tarafdarlar yine sahnede sanırım .

Evet Serhat bey ,

Benim ilk mesajımda seslenişim süleymanaydı . Kişiyi muhatap bile almadım , ama kişi maydanoz gibi konuya dalınca sadece muhatabım değilsiniz gibi bir söz yazdım , buda benim hakkımdır . Her maydanoza cevap verecek olsaydık , işimiz var valla ..

Hımm cez diyorsun , hemde ağır .. Canın sağolsun , varsa suçumuz çekeriz cezamızı .

Bu arada Kevser hanıma olgun yaklaşımından dolayı teşekkür ederim . Kevser hanım şunu bilmeliki , Bu durum düzelmiyecek . O açıdan ortamı sakinleştirmek yerine tarafdar şekli almanızı öneririm . Çünkü bu noktada ben değil , sizler daha önemlisiniz .

Yie unutmadan Süleymancığım ,

Uzak durmak iyidir ama sanırım pek uzak olmuyacak gibi , çünkü ben her konuya yorum yazarım .. dimi ama ...

Sevg ...

:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
bilgeis
konunun halledildiğine sevindim:Smile sultancım benim de gülmemde sakınca yok dimi cnm gülesim geldi de:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: neyse ben çıkayım.sadece yorum hakkımı kullandım o kadar Confusedmiley16:
isyanbitmez
şimdi serhat efendi kişiliğe hakaret ölçütünüz ne?
>As!_M€L€q<
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konunun halledildiğine sevindim:Smile sultancım benim de gülmemde sakınca yok dimi cnm gülesim geldi de:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: neyse ben çıkayım.sadece yorum hakkımı kullandım o kadar Confusedmiley16:

gül ablacım gül gülünecek çok sey var :yikildim:
mekan senn ablaa hep kal istersen SmileSmileSmile
isyanbitmez
çok kışkırtıcı gülmeyin sonra yine suçlu olursunuz :yikildim::yikildim::yikildim:
bilgeis
>As!_M€L€q<' Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gül ablacım gül gülünecek çok sey var :yikildim:
mekan senn ablaa hep kal istersen SmileSmileSmile

sağolasın cnm :Smile haklısın o kadar gülünecek şey var ki:hihi hangi birine gülsem karar veremedim şimdi :yikildim: toptan bi gülücük atayım en iyisi :yikildim: sen bilirsin benim neye güldüğümü Wink :Smile
bilgeis
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok kışkırtıcı gülmeyin sonra yine suçlu olursunuz :yikildim::yikildim::yikildim:

hıı doğru yaaa:yikildim: bu kışkırtıcı gülümsemeydi dimi isyanbitmez:yikildim: kışkıracak adam nerde olsa kışkırır yaa:yikildim: gülme bahane olsa gerek Confusedmiley16: suçlu olmayız yaa yorum hakkımızı kullanıyoruz :yikildim: ben konuya bu açıdan yaklaşıyor olamaz mıyım :yikildim:
&gt;As!_M€L€q&lt;
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sağolasın cnm :Smile haklısın o kadar gülünecek şey var ki:hihi hangi birine gülsem karar veremedim şimdi :yikildim: toptan bi gülücük atayım en iyisi :yikildim: sen bilirsin benim neye güldüğümü Wink :Smile

bilmem mii hiç be ablam Smile
hepsinee gül ablam :yikildim:
&gt;As!_M€L€q&lt;
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:çok kışkırtıcı gülmeyin sonra yine suçlu olursunuz :yikildim::yikildim::yikildim:
bak burda haklısın SmileSmileSmile
&gt;As!_M€L€q&lt;
bilgeis Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hıı doğru yaaa:yikildim: bu kışkırtıcı gülümsemeydi dimi isyanbitmez:yikildim: kışkıracak adam nerde olsa kışkırır yaa:yikildim: gülme bahane olsa gerek Confusedmiley16: suçlu olmayız yaa yorum hakkımızı kullanıyoruz :yikildim: ben konuya bu açıdan yaklaşıyor olamaz mıyım :yikildim:

bak sen dahada haklısn
:yikildim: :yikildim:
ay ben bu smileyi çok sefmeye basladım yafuu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-04-2024, 06:51 PM