:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
geleceksin değilmi?......
harbi87
Kimsenin yokluğu bu kadar korkutmadı beni. Kendimi zor günlerin insanı gördüm ya, hiçbir güçlüğün beni bırak yıkmayı, sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm. Oysa şimdi yarımım. Ve sen böylesine uzakken benden hiçbir zaman tam olamayacağımı da biliyorum. "Tasalanma" diyeceksin. Tasalanmayayım ama kendime bakıyorumda birkaç umut kırıntısı dışında hiçbir şey göremiyorum.

Nerede olduğunu bilmek yada döneceğin umuduyla yaşamakta kandırmıyor beni. Her sabaha sensiz uyanmaktan, her günün sensiz geçmesinden korkuyorum artık. Bu yüzden uyanmak istemiyorum "uyuduğum uykular" dan... Ve geceler... Ne yıldızları görüyorum ne de gecenin sesini duyabiliyorum. Saniyelerin ne kadar bitmez olduğunu görüyorum, şaşırıyorum. Zamanı bu kadar geçmez kılan sensizliğe lanet ediyorum. Bir maraton koşucusu gibiyim. Ama bitişe ulaşamıyorum bir türlü. Bildiğim bütün hasret şarkılarını ard arda ekleyip söylüyorum. Sesimi kendim bile duymuyorum. Ertesi gece bir kez daha... Her gece aynı hüzün... Senden bir iz göreceğim diye sokaklara çıkmıyorum artık. Bu kentin her yerinde sen varsın biliyorum ve hiç bir köşe başından çıkmayacaksın üstelik. Yaşamaksa yaşıyorum elbette şairin dediği gibi "senden uzak olduktan sonra nerde olsa yaşıyor insan" yokluğunu kabul etmek böylesine zorken hiç olmama ihtimalini düşünemiyorum bile. Bekleyeceğim seni, zor olacak, çok zor olacak ama bekleyeceğim.

Bu yarım yüreğin diğer yarısı yani sen... GELECEKSİN DEÄžİL Mİ? :?? Sad
Ara
*TATLI BELA*
2ke7xz3.jpg
Bazen yeniden başlamak istiyorum seninle herşeye...
Sarılsam doyasıya ve bir daha hiç bırakmasam elini
Seni...
Seni hala ilk günkü kadar seviyorum...

Beni umursamadığında,sevmiyorum dediğinde,senin için ağlarkende acı çekerken de sevdim.Naptıysan bana bi türlü nefret edemedim senden...
Hiç tanımadığım kişilere anlattığım,bir kez yüzünü görebilmek için saatlerce beklediğim oldu...Hep bir gün barışmayı hayal ettim.O gün geldiğindeyse hiç bir şeyin düşündüğüm gibi olmayacağını farkettim...

Evet yeniden başlayabilirdik ama ne kadar sürerdi ki nereye kadardı yolculuğumuz...Sonra...Ya sonra...
Ben kıskançlığa sen sıkılmaya başlayacaktın.
Ve ayrı geçen günlerin hesapları sorulacaktı ve belkide yaptığımız hatalarımız su yüzüne çıkacaktı
Korktum...
Sana deli gibi aşık olduğum halde korktum
O zar zor toparlandığım,seni unutmaya çalıştığım,ayılığı hazmedemediğim günlere dönmekten korktum...
En iyisi arkadaş kalmak dedim
Onu da beceremedim...
Arkadaş olmayı ben istediğim halde hep senden bir adım bekledim.Üstelik artık hiç bir şey umrumda değildi.
Senin için senle savaşmaya razıydım...

Ama gelmedin...
Üstelik artık sahipliydi yüreğin...
Onun adını anarken gözlerinin ışıldadığı gördüm
'Sevdiğim bir başkasını sevmiş' dedim...
Önce üzüldüm,
Hakkım olmasa da kıskandım
Ve...
Ve sonra sevindim.

Sende yaşıyordun bana yaşattığın duyguları diye
Hiç inanmamıştın ki beni sevdiğine!!!
Ama onu sevdin biliyorum.
Onun adını söylerken ki gülüşün,tıpkı benim senin adını söylerken ki gülüşüm gibiydi...
Önceleri ayrılman için dua ettiğim sevdiğinle kavuşmanı istedim...

Aramızdaki en büyük fark buydu işte!
Sen beni seçimlerinin arasına koyarken,ben seni hayatımın baş köşesine oturttum...
Ama şunu bil olur mu.
Seni hiç bir şey için suçlamıyorum,kızmıyorum...
harbi87
harika tek kelimeyle
Ara
*TATLI BELA*
harbi87 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:harika tek kelimeyle

beğenmene sevindim....
SweetCandy
cok güzeldi tesekkürler..emeginize ve yüreginize saglik..SmileSmile
Ara
harbi87
ben senin tüm yazılarını beğeniyorum arkadaşım sabah kalktığımda direk senin yazılarına bakıyorum bütün işi bırakıp
Ara
*TATLI BELA*
harbi87 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben senin tüm yazılarını beğeniyorum arkadaşım sabah kalktığımda direk senin yazılarına bakıyorum bütün işi bırakıp

hadi ya...:Smile
teşekkür ederim...
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşlar
İkiniz de supersiniz
Yürekleriniz dert bilmesin...Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana Geleceksin MasaL_perisi 17 744 04-09-2022, Saat: 08:32 PM
Son Yorum: wildfang
  Sanki bir gün geleceksin acemhe 0 296 07-02-2010, Saat: 09:50 PM