:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu sitede mod yokmu admin yokmu!!! nasıl bi rezalet bu!
Pessimist
http://www.duygusuz.com/forum/showthread...post268721

modlar yönetim hesap verin nasıl yonetim bu!
nası site takibi
bunu yapanında Allah belasını versin!
harbi87
çok haklısın arkadaşım ne bu rezalet
Ara
Pessimist
bide Atatürk'ün sayfasına eklenmisConfusedmiley35:
MorciveT
Arkadaşlar bu tür problemlerle beraber ilgileneceğiz, en çok görevde siz üyelerimize düşüyor. Kötü mesajları moderatörlere bildirirseniz, yöneticiler en kısa zamanda müdahale edecektir.

Modların bir suçu yok, bu tür saldırılar her an olabilir, forumda online üst yönetici olamayabilir.

Lütfen bundan sonra bu tür konular açmak yerine, ''Kötü Mesajı Moderatore Bildir '' butonunu kullanalım ki, görür görmez müdahale edelim.
Ara
Pessimist
onuda yapmıstım ama hiçbirsey olmamıstı
adam küfür etmisti admine yazdım super moda yazdım pmden o mesaj silinmedi bile
bunu yazan ceza almadı

bende biliyorum forumlarda üyelerinde yardım etmesi gerektiğini ama o konu sabahtan beri vardı o saatlerdir orda duruyordu
baska birsey olsaydı umursamazdım belkide ama Atatürk'ün sayfasında oluyo bu
MorciveT
Güzel kardeşim, eğer küfürlü birşey olduğunu bunu da sen online olan bir yöneticiye bildirdiğini;fakat yöneticinin birşey yapmadığını söylüyorsan ben o yöneticinin bütün yetkilerini alırım. Eğer böyle bir konu da sen bize bildirdin de üye de ceza almadı diyorsan pes yani, bu şekilde olan bütün msj sahipleri süresiz banlanıyor... Konuları çarpıtmayalım lütfen.

Başka yerde olsaydı umursamazdım değil, bu site hepimizin, nerede olursa olsun, yöneticilere bildireceksin ki, burda senin kardeşlerin var, bu şekilde görütülere maruz kalmalarını hiç birimiz istemeyiz.

Bu konuyu da burda kapatalım.

Teşekkürederim ilgin için.
Ara
eRCi
Fatih bu konuyu modlara bildirilmemiş eğer altaki kötü mesajı mod bildir buton unu kulanmış olsaydın gerekli müdahele zamanında yıpılırdı böyle gereksiz vede kötü amaçlı konuları altaki mod bildir seçeneğini kulanıp bildirirseniz bizimde hemen konuya müdahele edebiliriz.....

Saygılar...
Pessimist
Alıntı:
Güzel kardeşim, eğer küfürlü birşey olduğunu bunu da sen online olan bir yöneticiye bildirdiğini;fakat yöneticinin birşey yapmadığını söylüyorsan ben o yöneticinin bütün yetkilerini alırım. Eğer böyle bir konu da sen bize bildirdin de üye de ceza almadı diyorsan pes yani, bu şekilde olan bütün msj sahipleri süresiz banlanıyor... Konuları çarpıtmayalım lütfen.

admine sorabilirsin abi ben yazdım admine bile pmden mesaj atmıstım hatta yazdığını da yazdım mesajda ama nese geçti
konuyu dağıtmak için çarpıtmak dedin ama nese hadi

Alıntı:
Başka yerde olsaydı umursamazdım değil, bu site hepimizin, nerede olursa olsun, yöneticilere bildireceksin ki, burda senin kardeşlerin var, bu şekilde görütülere maruz kalmalarını hiç birimiz istemeyiz.

[b]tabiki bildirecektim ama bu olay bu kadar sinir etmezdi beni eğer bu konu baska bi bolumde açılsaydı onu demek istedim

Alıntı:
Fatih bu konuyu modlara bildirilmemiş eğer altaki kötü mesajı mod bildir buton unu kulanmış olsaydın gerekli müdahele zamanında yıpılırdı böyle gereksiz vede kötü amaçlı konuları altaki mod bildir seçeneğini kulanıp bildirirseniz bizimde hemen konuya müdahele edebiliriz.....

ben simdi kullandım demedim ben eski bi olayda kullanmıstım o butonu bana pek yararlı gelmedi ondan konuyu açtım

saygılar benden[/b]
eRCi
Konuya gerekli müdahele yapılmıştır gerekli açıklamayıda Mesut yapmıştır.
Bu konuyuda burada kapatalım...

Saygılar.....
MorciveT
Eminim, Tolga o an pc başında değildi.

Şu aklında bulunsun, pm den attıgında sadece gönderdiğin kişiye; fakat dediğimiz butonu kullanırsan bütün yöneticilere gidiyor şikayet ettiğin bölüm.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Admin & Mod Arkada?Lar L?tfen Son Noktam 11 1,375 04-05-2022, Saat: 10:48 PM
Son Yorum: wildfang
  mod lar admın ler bı okusun bakalım theropoda 1 733 02-23-2014, Saat: 01:56 PM
Son Yorum: Xesar
  Admin Arkadaslar can6745 21 1,352 08-26-2007, Saat: 05:29 AM
Son Yorum: CReATuRE
  Admin Arkadaslar can6745 0 511 08-25-2007, Saat: 12:53 AM
Son Yorum: can6745
  admin nerede? helen 33 2,231 07-21-2007, Saat: 12:22 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 03-29-2024, 12:36 PM