:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NiCk NiCk NiCk #Sayfa Sayfa :P #
tatlı_cadı
yα вєи fαzLαyıм вu düиyαdα yαdα вu düиyα sєиsiz fαzLα вαиα
sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

"vebalı bir hücre gibi vücuduma giriyor 'buz' soğuğu duygular.

düşüмdє isтαивuLuи dörт вir yαиı sєиiиLє кαpLı

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

нαyαт кızgıи вoğα вєи кıямızı pєLєяiи

BU ALEMDE HERKESE İSYAN SANA AŞK VAR … !! S.S.M.

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde.... gölgem bile boğmak için fırsat kolluyor
düşüмdє •$1isтαивuʟuи •$47döят •$1вiя •$47yαиı •$1sєиiиLє •$47кαpʟı

öLüм öиcєsi yorguиLuк vαr gözLєriмdє….göLgєм вiLє вoğмαк içiи fırsαт кoLLuyor

BeN HayaTTa eN çoK öLmeyi SevdiM: S.S.M.

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm...

вüтüи αyиαʟαя sєиi gösтєяiyoя…yα dα sєиsizʟiк göяdüğüм…

αииє вєи мαиyαк oʟduм

"aklımızı ve irademizi nefsimizden üstün tutabileceğimiz için bizler insan olarak yaratılmışız"

çarmıha gerilmekle eşdeğermiş "elveda"nı engelleyememek

yαLиız; sєиiи єLiиdє soLαcαкsαм кopαr вєиi dαLıмdαи…

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!

sєиsiz gєçєи нєr gєcє pαrLαyαи yıLdızLαrα uмuтLα вαктıм.YαLиız sєиi düşüиєrєк gözLєriмi кαpαттıм.RüyαLαrıмα girєrsiи diyє єrкєиdєи yαттıм…

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи sαиα αşк vαr!

köşeye oturmuş esrar çeken,çarşaf paketi cebinde gezen,canı sıkıldımı adam kesen AŞIK GÖRÜRSEN BEN! HATIRLA S.S.M.

BEN SENSİZ GEÇEN GÜNLERİME ÜZÜLÜRKEN SEN BELKİ BENSİZLİÄžE SEVİNECEKSİN AMA ŞUNU UNUTMA BİR TANEM BİR GÜN SENDE SEVECEKSİN S.S.M.

SENİ SEVMEK ACILARIN EN BÜYÜÄžÜ OLSA GEREK SENİ DÜŞÜNÜRKEN GÖZYAŞI DÖKMEK YAŞANABİLECEK EN BÜYÜK SEVİNÇ DEMEK S.S.M.

YAÄžMUR MUTLULUGUMA GÖLGE DÜŞÜRMEK İÇİN YAÄžIYORSUN ALDIRMIYORUM NİYETİN BENİ ISLATMAKSA BEN ZATEN AÄžLIYORUM S.S.M.

SENİ BULMAKTAN ÇOK ARAMAK İSTERİMSENİ SEVMEDEN ÖNCE ANLAMAK İSTERİM SENİ BİR ÖMÜR BOYU BİTİRMEK DEİL SANA HEP YENİDEN BAŞLAMAK İSTERİM S.S.M.

Seni düşünür, seni özlerim, sevgilerin özlemlerin derinliğinde ne olur kır bir kez şeytanın bacağını beni hatırla, bir son bahar serinliğinde… Seni, senden uzakta, sensiz, seninle yaşıyorum… S.S.M.

Gülmek için mutlu olmayı bekleme,belki mutluluk gülüşünde saklıdır.Sakın aglayayım deme bilki bi yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır.

Aglayışım terk edip gidişine değil. Ben! Sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğinide alıp gittin.

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.Hayatının bundan sonrası kalbini güzelliği gibi geçsin.Sevenlerin için iyiki varsın.

Maviliğin gökyüzüne sığmayan sonsuzluğunda ve herkes uykudayken güneşin doğuşunu seyretmek gibi bir şey;sevdiğine sevildiğin için dua etmek.

Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaslarin yanağında nem değil dudaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.

Hayallere dalıp gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben çünkü birtek istediğim sensin.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

İçimde bir SEVGİ var ta kalbimde. Anlatılmayacak kadar derinde.Canım desem.sevdiğim, sevgilim, birtanem desem bütün sözler yetersiz. ASKIN icimde tarifsiz.

Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına, unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.

Cılgınça vursamda dalgaları kıyılara , bir rüzgarım sonucta. İstesemde esemiyorum o kadar uzaklara, ama benim varlığım hep orada senin yanında.

En koyu mavilikleri avucuna, en içten mutluluklari gözlerine ve en derin sevgileri kalbine usulca bırakıyorum.

Seni anayasanın 4200 nolu maddesine göre kalbimin en derin köşesine hap ediyorum avukat tutmana gerek yok bitanem, çünkü SENi ÖLÜMÜNE SEViYORUM.

Bir ilk gibi yaşayaçağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle. Sakın ayrılmayalım sevgilim, gitsem bile yadellere...

Dünde,bügünde,yarında yüreğin kadar yanındayım.Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy;Ben hep ordayım...

Bir gün zaman kayar ellerimden tutamazsın sel gibi akan yaşları kurutamazsın. öylesine bendesin ve öylesine sendeyim ki artık unutmak istesende unutamazsın.

Buruk bir duygu yüklenirse yüreğine, gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara, kulakların zamansız deli gibi cınlarsa,bilki biryerlerde özlenmişsindir.

Güller hep ellerinde açsın,ama dikenleri batmasın.sevda hep seni bulsun,ama seni yaralamasın.mutluluk hep yüreğine dolsun,ama beni unutturmasın.

Başka bir rengi sevmeyen renk ölür. Ben seni seviyorum kalbim gök kuşağı .

İkiden bir çıkınça bir kalırmış..YALAN! Sen gidince ben kalırmıyım sanıyorsun?

нαуαттα кαяşιмα çιкαη єη zαναℓℓι ∂öηєкѕιη...!!!!

нєяşєуι ѕσя∂υğυм нαуαт вєηι яαнαт вιяαк

яσ¢к,мєтαℓ νє ƒяρ ує "şєутαη ιşι" ∂ιуєηℓєя.¢єναρ νєяιη :"şєутαη вυηυη ηєяєѕιη∂є?"

уιηє ѕєηѕιz güηєş вαтıуσя..уιηє ѕєηѕιz αкşαм σℓυуσя..вєηι вєкℓιуσя кє∂єяℓєя..уιηє gєÂ¢єм нüzüη кσкυуσя...

"єѕкι ∂σѕттαη ∂üşмαη σℓмαz" вυηℓαя єη вüуüк уαℓαηℓαя

уαℓναяιяιм ∂öη{∂ι¢єğιмι мι ѕαη∂ιη} ;ѕєηѕιz уαραмαм{gιвι мι gєℓισ ѕαηα} ;ѕєηѕιz öℓüям{∂ѕєм уαℓαη σℓυя} ;çüηкü ѕєηι ѕєνмιуσяυм!!!
Ara
tatlı_cadı
вιя тαтℓı αşк güℓüşü özℓє∂ι gözℓєяιм, νє ѕєη нαηgι αℓєм∂є нαηgι ∂üşℓєя∂є ιѕєη gєℓ, çüηкü güℓüşüηü çσк özℓє∂ιм

вιя zαмαηℓαя ƒıятıηαℓαя єѕтιяιя∂ιм єѕкιѕι gιвι ∂єğιℓιм şιм∂ι ∂єğιşтιм...

ஐ๑ вєη¢є ѕєη ∂є ѕιм∂ι нєякєѕ gιвιѕιη...ஐ๑

:::вαηα нєя zαмαη ∂єℓι мαηуαк ∂єяℓєя, єνєт вαzєη öℓє gєℓιρ gι∂єяℓєя!!:::

"уüяü нαℓα ηє ∂ιує σуυη∂α σуηαşтαѕıη ƒαтιн'ιη ιѕтαηвυℓ'υ ƒєтнєттιğι уαşтαѕıη!"

нιçвιя уüz güzєℓ ∂єğιℓ ѕєηιη уüzüη∂єη...

....çσк ѕєν∂ιğιм вιя уαℓαη∂ıη....

:::вιяιηι ∂σѕт є∂ιηмєк ιѕтιуσяѕαη,öη¢є ∂üşмαηı σℓ:::

!!!...υğяαşмα вαвα уσяgυη...!!!

*кιмιм вєη??? ηєя∂єη gєℓ∂ιм?? α∂ıм ηє?? ηє ιş уαραяıм?? gєяçєк кιмℓιğιмι ηє∂єη кιмѕє вιℓмιуσя?? ηєу∂єη кσякυуσяυм??

уα σℓ∂υğυη gιвι göяüη уα ∂α gözüмє göяüηмє

●●•нєяşєуι öğяєη∂ιğιη кα∂αя вιℓιяѕιη.вυηυ ∂α öğяєη ѕєν∂ιğιη кα∂αя ѕєνιℓιяѕιη●●•

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι...

уα вєη σкυℓυ σzℓє∂ιм кαя∂єѕιмммм ∂єℓιмιуιм вєη ηє∂єη σкυℓυмυ σzℓєуιм вєη αякα∂αѕℓαяιмι σzℓє∂ιмммм

ιηтєяηєтι нιzℓαη∂ιяι¢αм ∂ιує кαѕтιяαη тєℓєкσмα тєşєккüяℓєя

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

нαℓιмιz ιтℓєя∂єη вєтєя кєуƒιмιz вєуℓєя∂є уσк...

:::υηυтυℓмαмαк υηυтмαмαуı ємяє∂єя:::

ѕσηυη∂ααα σ∂αм∂αη нαуαтıм∂αη єωιм∂єη ¢ıкıρ gιттιιιιιιιιιιι(υzυη ѕüяєℓι вι мιѕαƒιя∂єη вυgüη кυятυℓ∂υм∂α

ѕαçℓαяıııм ιρєк gιвιιι кσкυм вєвєк g..нєу ηє вαкıуσѕυη

●●•вαğıмѕız ∂üşüη¢єℓєяιм∂є вαğıмℓı кαℓ∂ıм ѕαηα ●●•

ƒєѕтιναℓ gιвιѕιη кαтıℓмαк ιѕтιуσяυм öηℓєя∂єη уєя кαρıρ gözüηü кαℓвιмє вєкℓιуσяυм
αѕαℓєтιηιη вє∂єℓι çσк кöℓєη ναя вєℓℓι вιяι нєм вιяαz ∂єℓι αz∂αη çσк ∂α ѕєяѕєяι

:::вιяιηє güνєηмє∂єη öη¢є çσк ιуι ∂üşüη !! ηє мαℓ σℓ∂υğυ ѕσηяα∂αη σятαуα çıкαвιℓιя:::

"нιç уüzüη∂єη ∂αяıℓмαк, нєя güzєℓ şєує αℓıηмαк, вιтιк νє мυтѕυz αηıℓмαк" αℓıη уαzıм σℓ∂υ..

...gєℓ gєℓмє öηємℓι ∂єğιℓ αмα вєкℓєтмє тαмαммı ℓαη!!!...

нιçвιşєу ∂ιуєη вι ¢üмℓєηιη σятαѕıηα тєякє∂ιℓмιş вι кєℓιмєуιм...özηєѕιz,zαмαηѕız,zαяƒѕız,мєктυρѕυz,α∂я єѕѕιz....

вαzєη özüя ∂ιℓємєк вιℓє ιşє уαяαмıуσя.. кαняєтѕιη нєя şєує

нєєєєєєу! ηє ∂υяυуσяѕυη вє, αт кєη∂ιηι ∂єηιzє. gєяι∂є вєкℓєуєηιη ναямış αℓ∂ıямα ...

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є..

нαуαт ∂α ƒιℓмℓєя gιвι σℓαмαz мıу∂ı؟ нєя şєу мαѕαℓѕı.. єкѕιкѕιz.. α¢ıѕı вιℓє ∂єğєяℓι..

Size iyilik yapmak için yaklaşan birini görürseniz, KAÇINNN !...

..ηєуι єякєη уαşα∂ıуѕαм, нєρ σηα gєç кαℓıуσяυм..

вєη, вαşтαη αşαğı вιя αğ.. ѕєη, тєρє∂єη тıяηαğα güηαн.. νє "αşк", уєя∂єη göğє вσş !!

1) Hayatı öyLe bir yaşaki,Hayat seni KISKANSIN.ÖyLe bir Sevki,öLüm Sana ACISIN.öyLe Bir doSt oLki, DoStun oLmayanLar UTANSIN.

2)αятıq ∂αуαηαмıуσяυм єѕкιѕι qιÃŸι ѕєω∂ιм αмα тєякιℓ∂ιм qözуαşℓαяıм ∂υямαк ßιℓмє∂ι кαℓßιм ѕιℓ∂ιкℓєяιηι ѕιℓємє∂ι ηє∂єη'ιηι ßιℓмєк ιѕтєямιѕιη ؟

3)1 gιяℓ, 1 ¢яу нєєууσσσ α∂αмıм тнιѕ ιѕ му ѕтуℓє...
Ara
tatlı_cadı
» Varlığınla başlayan bir günün yokluğunla bitmesine alışamadım, aklımda olduğunun yarısı kadar yanımda olsaydın Hiç Sensiz
Kalmazdım !

» Günü gece olsun diye yaşıyorum, Çünkü gece hayallerime geliyorsun, Seni beklemiyorum çünkü sen hep benimlesin, Hayallerimde
ve kalbimdesin,terkedip gitmiş olsanda, unutsanda, UNUTMUYACAÄžIM…

» Varmı daha ağır yük, hasreti çekmek kadar. yaşama sebebimsin, ekmek kadar su kadar. Ayrılığın, hasretin her şeyin bir hazzı
var. seni anmak da güzel seni özlemek kadar.

» Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan
sevgimi..

» Kalbimdeki aşka, dudaklarımdaki gülüşe, akan gözyaşlarıma, yalnızca sen layiksin.. Çünkü benim için çok özelsin aşkım..

» Hasret kapımda nöbetler tutuyor.. Sevgilim uzak bir $ehirde gözlerim onu arıyor.. Bir ku$ olup gitsem a$sam $u enginleri
varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam..

» Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı
gözlerim, günaydın benim Her$eyim..

» Bin Ömrüm Daha Olsa! Kollarında Son Bulsa! Sana Kavuşmak Varsa!! Ölmek Bile Düğün Gelir Bana!!! Sensizlikten Çok
Korkuyorum! İnan Kendimi Bilmiyorum! Önce ALLAH Sonra Sen Benim İçin! O Bilir Seni Nasıl Sevdim!!!!

» DudakLarın’Da A$kıN YankıSı var SevDan’a KapıLaN BiR KaLBiM var.. Beni Sana BağLayaN BüyüK üMiTLeRim var.. YıkMa DunyaMı
SaNa VeRecek SON Bir CaNıM Var!!!

» İki kişi birbirini severse; sevgi olur. Biri kaçar, diğeri kovalarsa: aşk olur. İkisi de sever lakin kavuşamazsa: efsane
olur.

» Korkma!Sakın sevmekten korkma.Kurşun sesi kadar hızlı geçer yaşamak ama öylesine zor ki kurşunu havada sevdayı sıcacık
yürekte tutmak..

» Sil baştan yaşama şansım olsaydı eğer; kusursuz olmaya çalışmaz rahat bırakırdım yüreğimi korkmazdım çok riske girip sana
aşık olmaktan..

» Ne zaman sağır bir ressam, kristal bir zemin üzerine düşen gülün sesinin resmini çizerse,işte o zaman seni unutur bir
başkasını severim…

» Yalnızlık gecelerin, umut bekleyenlerin, hayal çaresizlerin, yağmur sokakların, tebessüm dudaklarının, sen ise yalnız
Benimsin!

» Şafak vakti yağan bir çiğ tanesi kadar Masum,gün batımında denizlerden esen rüzgar kadar Çılgın ve okyanusun derinlerindeki
bir inci tanesi kadar Özelsin.
Ara
tatlı_cadı
Sen Bnm Farkımı Fark Edemedin!Ama Artık Farketsende Farketmez!Çünkü bnm farkımı farkedenler senden çok FarkLı

After this,I don't wanna see stupid boys !!!!! Oh Boy,Are You Man Enough For Me ??

Bende Mecnun'dan füzun aşıklık istidadı var
Aşık-ı sadık benem Mecnun'un ancak adı var

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...'

İçimde dağları deviren gizleri yazdım sana,aslında bu hikayenin de biteceği hep aklımda..Sana veremediğim bütün sözler artık son satırlarımda..

İçimin en iç yanı bendeki bir enkaz yığını Seni terk etmenin bile başkaydı tadı!Sana hasretlenmek ztn bana mübahtı.Baksana bu ayrılık ikimize de çok yakıştı..!

''Nsl Değdi Ellerin Onun Ellerine ?GiT! Bir Daha Dönme Geri,İstemem Bundan BöyLe Ellerini..Git...''

Git..Bir daha Dönme Geri,İstemem Bundan Gayri Ellerini ! Git Yollar Snn olsun Yıllar bnm BıRaK BeNi !!!

Boşwer,Hep aynı MasaL 'Hayat ve BeN' İşte O kdr

Artıq ne gözlerim,ne gülüşüm,ne ellerim ne de KaLbİm snn..Artıq hepsi bnm!

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

Burlarada Senden Çok Bir Görsen AnLarsın..Oralarda Benden Yok Bir Düşünsen Anlarsın !!

Şimdi Sen Gidiyorsun Ya Herkes Sana Benzeyecek !

~S~I~K~I~L~D~I~M~ Y~A~L~N~I~Z~L~I~K~T~A~N~

:|KiM O GöZLeRiNDeKi YaBaNCı ?! Yakanı Bırakmaz Ellerim. . . Hani Ben oLaCakTıM Y A L A N C IAngry Başının TaCı !

Yaşamaksa Yaşıyorum ELbetteYokluğunu KabuL etmek böylesine Zorken,Hiç OLmama İhtimaLini Düşünemiyorum BiLe..........

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

Sana (F)GüLüm Demiştim Ya,O GüL (W)SoLdU..Hani Bu SoN Demiştim Ya O GüN Sondu. .

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum, maksadı yüzümü ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum...

Keşke Sen Ben Olsan; Seni Sevmenin Ne Kadar Zor Olduğunu Anlasan Keşke Ben Sen Olsam; Bu Kadar Sevilmenin Tadını Çıkarsam...

Baharla Hazan Birleşemez Ortada Yaz Var..Sen BaharınLa Çiçeklen,Ben Hazanımla Solayım Sevgili YaR...

Sen Sorgularken Beni Kafanda,Ben Gözlerine Bakıyordum KuşkuyLa!Bir Tek Sözün Bağlardı Beni Sana,Oysa Sen Hep Susmanın Koynunda...

UNUTMAYA ÇALIŞMAK NE KÖTÜ KADERMİŞ,YALNIZLIÄžA ALIŞMAK KALBİ MÜHÜRLEMEKTİR!!!AğLaMa KaLBiM BüYüDüN ArtıK...

İŞTE BÖYLE SEVGİLİ BİZ ARTIK SENİNLE HARİTADA İKİ KÜÇÜK SU LEKESİ...HİÇBİR NEHİR KAVUŞTURAMAZ BİZİ...

Ben Sizi Seviyorsam Bundan Size Ne¿?

Anladım,ben her şeyi yoruyorum..Belki de Hep senden bekliyorum!Değişmedim sadece susuyorum,Mucizeler yaratan kahramanı özlüyorum!

İtiraf EttiM KendiMe; Seviyormuşum MeÄžeR Diye..Sonra GüLdÜm HaliMe ÇoCuK MuSuN KıZıM DiE

ÖLÜM VER Allah'ıM VeRMEE AYRILIK

GiDeN SewGiLideN Artıq VeFa BeKLeNMeZz(miş)!!BiR GüN GüCüM BiTeRdE İsYaN EdErSeM...BeNi O İsYaNKaR SeWDaLaRa GöMünnnnnnnnnn!!!

SenLe BeN BaTI-DoÄžu , AmA DüNYa YuVaRLaK

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!
Ara
tatlı_cadı
#·$1qěçĩcĩ Hěvě ∫ ĐěqĩĻ Hăĸ ěĐěήě ήěfě∫ oĻυяυм!

·#·¦· ∫ıĻ∂ ·¦· ßєη¢є Şĩм∂ĩ Sєη ∂є Hєякєѕ Gĩвĩѕĩη!

∫îyâh ßîr ĐûѕLê ßâѕLâr HêrѕÃªy.

SEVİYORUM SENİ dünyalar kadar değil KALBİM kadar SEVİYORUM o dünyalarki kalbimde bir nokta kadar

HaKeDeNe HaKeTtİğİ KaDaRrRrR

ZдťÃªŋ HдÃ¿дť ĐêĐíqíŋ Ñê ќÃ­Â¿ ÃŸÃ¸Ş ÃŸÃ­ŗ Ŝдhŋê..

eLLerini ßırak AvucLarımda KaLsın, Sen oL yanimda. YıLLar ömrümü caLsın...

η.є.ƒ.є.ѕ.ι.м.∂.ι.η σуѕαкι şιм∂ι η.є.ƒ.я.є.т.ι.м.ѕ.ι.η

ßaska ßir İnsan Karsimdaki , Deişmez DienLere MÜJDE!

DuRGuN SuLaR DeRiN aKaR

Ǻ$k ĐąмąrĿąяįмdą DoĿąگǺή ÃŸįr έtkį ą$ık oĿąмąм ßέή ÃŸέήįмkį έtkįyέ Tέpkį...

''HER SEVEN ADSIZBİR KAHRAMANDIR VE İNSAN SEVEBİLDİÄžİ KADAR İNSANDIR...

¢єѕυя вιя кєz,кσякαк вιηкєz öℓüя!

GözŁعяiи ßoşŁuğα DαŁıp Gidعи δαнipsiz ßαkışŁαяıη ßعηiฟ oŁδuη iδtعdiฟ
Ic
ң lįέbέ Đįcң
● ə٨٥٦ ●

GöZLeRiM SaNSüR PeRDeSi,BeNSiZ RuHuMa KaÇ PaRa BiÇTiN? HaDi GiT DuRMaaaa, GöRMeZDeN GeLDiM... BeNi BeNiM öNüMDe YeRLe BiR eTTiN!!!

αнн кαувσℓαη..єL ∂єğмємιş яυнυм∂υ кiя тυтмαуαη..

Ġέċέ ĠờżĿừм

įĿk Đέfą iήąήıя ØĿduм Ǻ$ką. Ø Đą ßąήą Đąяßέگįήį Vцrdц , ßąk $įмDį Yąrıм KąĿdıм Yįήέ! ßįĿέмέм ßέĿkįdέ Ã˜ BờyĿέ мцtĿц...[GamSıZzZz]

« Ǻ$k ĐąмąrĿąяįмdą ĐøĿąگąή ßįr έtkį , ą$ık øĿąмąм ßέή ÃŸέήįмkį έtkįyέ Tέpkį. »

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

Żąтέή Ǻ$kĿąя Ħέp ҸąĿąή ĐσĿąή Sσήu Ħέp Sıžı Ħüsяąή Gέяįyέ KąĿąή ąяđıήđąή yąĿήıžlik ØĿsąđą Sąήą Đέgέя!

ßц мц گέwđą ĐέđįkĿέяį ? ßц ήąsıĿ ą$k? ßц Ħąگяέt ßąήą ßέĿkįđέ Tцząk!!

YąĻąή Đ٥stцм Ǻşk Đįyέ ÃŸįrsέy Y٥k Ǻşk Đέdigįή 3 GűήĻűk έğĻέήcέ ÃŸįĻέмέdįή 5 Gűή Sűrsűή KąpıĻıptą Sűrűnέή C٥k..

AşkınLa SaRaRıp SoLaCak KadaR,
SevginLe ßahtiyar oLacak KadaR
UğruNa Canımı WeRecek KadaR
SewiyoRum DeSem iNanıRmıSın ?

HâyâtLâ SôzLû ôLûmLê Nî$ânLîyîz têsâdûfên dØgduk Mêcburên yâ$îyØruz!!
Ara
tatlı_cadı
óyLé ßirini Sév ki ; Sén öL MézÃ¥r'Ã¥ Ø Girsin...(!)

yürєğiмdє göмdüм sєиi söкüp αтмαк мüмкüи dєğiℓ yαиıмdα oℓαмαsαиdα rüyαℓαrıи yєтєr bαиα

Kimileri erken öğrenir hayatın ucuzluğunu ve cehennemlerin dünya üzerinde olduğunu..

Bu αℓємdє нєrкєsє isуαи!!

ǺкĿįмdǺ ьįя †έк گέή √Ǻяگįή..

sєутαиıи тєк güиαнı мєℓєgє σℓαи αşкıумış...:

گέуtąήıή Tέк güήąhı мέĻέgέ σĻąή ą$кıумış...

BENDE BIRAKMAK ISTEMEZDIM
BU KADAR SEVRKEN SENI
AMA BIRAKMAM GEREK
PAYLASAMAMKI SENI
BU SON SARILIS OLSUNMU SEVDIGIM?
ÖZÜR DILERIM
SENSIZLIK COK ZOR
BENIM DEGILSINKI
BIRAK ELLERIMI...

Né ßuLduysą Kąyßétti qönüL ą$ktąn Yąną...

KąLßĩnDé ßĩr Méząr Ãc ßąną ÖLméyé GéLdĩm..

FąrkıήĐą '' ßįĻέ '' ĐέqįĻsįή '' ßέĻkį '' SέwĐįgįм įcįή '' SέvįĻέrέk '' ờĐüĻĻέήdįrįĻмέk įstįyoruм...

FaRKıMıZıN FaRKıNDaYıZ TeK KuSuRuMuZ ; KuSuRSuZLuGuMuZ

Săbăhı Öptm qözLrindé qécéyi Yăktim ătési ăLdm Dudăgindăn SözLéri Yktim ßn Sni uzăkLărdă ßn Sni TuzăkLrdă ßn Sni YăsăkLrdă Sévdim

Sana ßéDDuaLar ßiLé Yoq! $éytana Sattım Séni OnDan ßaska Kimsén Yoq...ArtıK Oynamana qérék Yok, Cünkü Géri Dönü$ YoLun Yok....!

FarkınĐa '' ßiĻé '' ĐéqiĻsin '' ßéĻki '' SéwĐigim İcin '' SéviĻérék '' öĐüĻĻéndiriĻmék İstiyorum...

[Si Op$a MaĻimßér]

√ ڸ٥ﻻ ﻉ√٥ﺎ:

Nérdé $ĩmdĩ 0 ßüyük Séwqĩn NérDé YémĩnLérĩn YaLanmıydı 0yunmuydu 0 ĩçtén Séwĩyorum Déyĩ$ĩn???

Săbăhı Öptüm qözLérindé qécéyi Yăktim
Ãtési ăLdım Dudăgindăn SözLéri Yăktim
ßén Séni uzăkLărdă,
ßén Séni TuzăkLrdă,
ßén Séni YăsăkLărdă Sévdim...!

Bir nasihat: Kendine dikkat et.
Bir rica: Sakın değisme!
Bir Dilek : Beni unutma.
Bir Yalan : Seni hiç sevmiyorum.
Bir Gercek : Seni çok özlüyorum...

DünyaDa Hér $éy Kar$ıLıkLı. ßuqün ßiz Topraqın UzérinDéyiz, Yarın Isé 0 ßizim ÜzérimizDé 0Lacak!!!

KâdınLâr ßir méLéqtir Onu $éytân Yâpân érKéqtir..!

Çektiysen kahrımı helal et hakkını Zorlu sevdam hoşçakal

ßizde saßah oLmaz ! ßizde güne$ dogmaz ! ßiz isyankar'iz kizim ! ßizimLe dost oLmak size yaki$maz !!

SusuYorum ßilmiyorsun.. öLüyorum ßilmiyorsun...ßiLiyorum ßiLmiyorSun...

Sonßâhâr YâpRâkLârı Kâdâr KırıLqânım Dokunmâyın ßâsmâyın ârtıq Yétér..!

ßen ßaşkaları Gibi Sevmeyi ßeceremedim. ßen Sevdim aMa OnLar qißi VazGeçemedim ..!

кαηℓı вıçαкℓı ∂єğiℓ вυ αşк...zαηℓı νє уαѕαкℓı...∂öηüşüηüη ¢αηı ¢єнєηηємє ! уαяαм∂α gi∂işiη ѕαкℓı..!

S£v£ñ ßu "kåhߣ" GØñuL uñuturmu ßìLm£m .. åmå £g£r Uñutturså Uñutturåñ ßìr "Kåhߣdìr" £Lߣt!'

kıyamete 3 gün kalsa 2 gün kapında aglarım ...

KąĿbįмέ Göмέяįм Ø Ząмąή Uήutupta SįĿέяįм Ø Ząмąή ǺĿt Tąяąfi Ǻ$k ßu dą į$tέ VazgέcįĿмέzмįsįή ąмąή Sąήąήέkį ągĿıyoяsąм ĐέĿį Gįbį įstįyoяsąм HąĿą Sέήį Sέwįyoяsąм Sąήąήέ
ǺήĿąмıyoяsąή...

Søn NêfêSîm Sêndê KâLmî$ ôLêmîÿørûm

Yaßani MєLєK
Ara
tatlı_cadı
Gözüηü кıѕαяαк вαкѕαη∂α ηє кα∂αя ηєт göяєвιℓιяѕιη؟
вυℓαηıк σℓαη нαуαттı вєη¢є. тємιz∂ι göηℓüмüz....

rüzgarin bile esip söndüremedigi mum vardir ya, o benim iste

тαнмιηєη ιşℓєуєη вυ ∂üzєη∂ι güηüмü мαнνє∂єη!!

ßir Séy Daha Øğréñdim Hérséye Sahip øLmak İstéyéñ éLiñDékiñiDé Kayßédiyø

HoLLyWood KızLArı FLn HepSi Hikaye Varmı ßenim qißi Gosterin ßitane

|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿|
¤ۣۜ..¤
copyala yapıştır sadece

*Beyazın kaderi kirlenmek, siyahın kaderi suçlanmaktır.
*Dünya bir gündür, o da bugündür!
*Sen, sen ol! Asla biz olma.
*Sakın 30 yıl hukukun olmayan birine, sakın deme!
*Azdan az, çoktan çok gider.
*sadece şahlar hamleleri önceden sezer.
*hayat, ölümle kumar oynama sanatıdır
*özgürlük, sonu meçhul bir firardır.

*Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir.

*Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin
suçundur.

NOT: kendi şahsıma ait //eskiden vazgeçilmezdim şimd ise eRİŞİLMEz oldum

*Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey o'dur.

*bela, kişinin sevdiklerinden gelir.

*HERGÜN SENİ DÜŞÜNMEK VE YOKLUGUNU FARKETMEK NASIL ACI VERİYOR BANA BİLİRMİSİN..BİR GÜN SENDE SEVERMİSİN

*SENİ SEVMEK İSTİYORUM KALBİM DURANA KADAR PEŞİNDEN KOŞMAK İSTİYORUM DİZLERİM ÇÜRÜYENE KADAR SENİNLE KONUŞMAK İSTİYORUM DİLİM TUTULANA KADAR SENİ ÖPMEK İSTİYORUM DUDAKLARIM KURUYANA KADAR SENİNLE ÇIKMAK İSTİYORUM SONSUZA KADAR CAVEBINI BEKLİYORUM ÖLENE KADAR

*SEN VARYA SEVGİLİM. AVRUPA KADAR MODERN. AMERİKA KADAR GÜZEL. AFRİKA KADAR SICAKSIN. NE VARKİ SEVGİLİM . ANTARTİKA KADAR UZAKSIN..

*Oyun bitince şah da, piyon da aynı kutuya konur...

*Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir.

*Belki dünya için önemli olmayabilirsin ama,Biri için dünyalar kadar önemlisin

*Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamı taşısaydı ve sen bana seni ne kadar sevdiğimi soracak olsaydın, inan ki birtanem her gün yağmur yağardı.

*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

*Hani gözler vardır sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni anlatır...

*Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

*Seni her düşündüğümde kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim artık bir gökyüzüm var..

*İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim

*Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

*Güneşin doğduğu da bir gerçek batdığı da... Kalbimin atdığı da bir gerçek, günün bitdiği de... Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni seviyorum, işte o en büyük gerçek...

*Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

*Seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyo

*Eğer geceler uzun geliyorsa, sevgilin arayıp sormuyorsa, bir gün düşlerinde kavuşacağının yeminini vermişsen gönülden, işte o zaman sen deliler gibi seviyorsun arkadaş...

*Martının denizi sevdiği kadar sevebilir misin ? Toprağın suyu sevdiği kadar sevebilir misin ? Leyla`nın Mecnun`u sevdiği kadar sevebilir misin? Hadi bırak butun bunlarıda, Benim seni sevdiğim kadar sen de beni sevebilir misin ?

*Hayati gözyaslarinla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandir....

*Dumanımda oyoktu sigarayı bıraktım kadehimde oyoktu içkiyi bıraktım rüyalarımda oyoktu uyumayı bıraktım baktımki onsuz olmuyor yaşamayı bıraktım

*Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

*Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

*Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

*Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

*Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

*Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

*Aşkına döksem gözyaşlarımı, elinle bir defa silecek misin? Şu kalbimi sana versem, bir gün gelecek sevecek misin?

*Sonbahara İnat Ağaç Hala Yeşermekte, Geceye İnat Gün Hala Ağarmakta, Ben İse Kadere İnat Hala Seni Sevmekteyim. İnat Bu Ya Mahşere Kadar Senİ Seveceğim!

*Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

*Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken, düşünüyor olmanı düşünmek galiba

*Dünyada bir çok insan var.Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...
*Ne Güneşi İstiyorum Karanlığıma Ne De Yıldızları İstiyorum Gece Yarılarında... Çok Değil BirTek Seni İstiyorum Yalnızlığıma!!!

*Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

*Bu gün bir meyhane keşfettim mezarlığın tam karşısında , Eğer ki bir gün beni ararsan ya meyhanedeyimdir yada tam karşısında...

*Bugünü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir....

*Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

*Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!

*Seven unutmaz unutansa sevmemistir eğer sevipte unutmusa sevmesini bilmemistir.

*Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

*Sevgini taşımak değil hasretini çekmek zor gülmeyi unutmak değil ağlamaya alışmak değil ölmekte değil özleyipte görmemek zor...

*Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun

*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum

*Bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!

*Gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.

*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!

*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AÄžLASIN !!!

*Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
Ara
tatlı_cadı
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm

*Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum

*Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.

*Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.

*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.

*Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;"Abi biz Beşiktaşlıyız uluslararası ne işimiz olabilirki?"demiş.

*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..

*DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE

*Seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın

sevmek suçsa ben o suçu hergün işliyorum

Bu mesajı silersen benden hoşlanıyorsun, Silmezsen beni istiyorsun,

Canımdaki her nefes nefesine eklensin, içimdeki her nefes hayalinle demlensin, bırak bu gönlüm varlığınla renklensin, sen benim gönlümde yaşadıkça özelsin!

1-)sëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM
2-)ﮓeniﺄ ﮕevﺂﬠﻩrﺙm
3-)HαβεЯіП ΨоЖ βεП Ã•ГϋΨояμШ
4-=«« ẰگЌĮм گéήì گèυíУǿŕµм »»
5-)Уąģ쵴Ļµ کǿќÃ ĶĻąŕđá HÃ ЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...
6-)ÚÏtŕaejdéŔ
7-)PﯼÂ¥čңסּﻼﺁﱢĽĽ₤ґﻩﻩﻩ№35ﻩﻩﻩ®™
8-)ιиѕαи уα нαуяαи σℓυя вαиα...уα ∂üşмαи...
уα нιç уσкмυşυм gιвι υиυтυя..... уα ∂α çıкмαм αкℓıи∂αи
9-).ץ.ą.Ł.й.Į.ž.Ł.Į.ķ .ρ.Ã¥.ץ.Ł.Ã¥.ş.Į.Ł.м.ą.Ź.
10-)ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ
11-)ƒÃ˜Â®Â£v£r LòV£
12-)| «¦®G-Uηιтßα¢к¦÷Gαηgѕтα~тнє~яαρмαѕтєя » |
13-)[ρнαтєєн]-[кยşย๓ gяιρ σℓ∂υ]-[∂ιηℓєηιуσяυм]
14-)ﻛ є и ط ц ĸ α ℓ ط í и ط í я τ α и є s í ´ s íи
Ara
tatlı_cadı
ẶẪẫẮắẰằẳN 60;ẵĪäÅÄÀÁÂåãâÆàæĄąάαâáà
ÂâÃãΆÃ†Ã¦ ЪЂВβß฿ļЗв Ç¢çςŒœτ© ĎđďÄžğ ĘęëêÊÈɀËè€ξ∑ΣẾỀ̓ ; 4;ỄèєЄe Эзэ ₣ƒ ĠĜğģĢÄž ΉŀļĦĥĤħђн ÏĮįΊÂ¡Ã¯Ã®ÃÃ­ÃŒÃ¬ÃŽÃ®īıĭΐĬ Ĵĵ ЌКĶķĸк £ĿŁĻĽĹĺļ
Ľľŀł₤ℓ мМ ИийñÑЙŊŋήηň Ň ΦθóòÓÒÔôÖöÕõΌÃ˜Ã¸ỢợỌọ&a mp;# 7899;ờσƠơо şŞρ Я®ŖŘяѓŗ §šŠÂ§ŞşŚśŜŝ †Ŧŧ
ŤŢţťтτ ЏŲųΰÚúÙùÛûÜüµυЏƯự ữửừıц ẀẁẂẃẄẅώШj 5;Ŵ
ŵωшщ Х× Â¥ỲỳỴỵỶỷУЧ 118;чЎÂ¥Ã¿ΎİŸÂ¥ΎÃ¿ı ŹŻżŽŹźž ¹²³™Â«Â»•˚°º±‡Â¿"Â¥"»†Â«"†"»¥«»Ψ«∙Ψ∙»& amp; #1046;«∙Ж∙
Ж¯˜∙¨‚…Λ∆∂Ω№∞ ψΨφ"Ξ-Θ" ﺸﺴ ¤Ώж؟ֽـ∙·˙َ; ;ֿ׃؛∙

¡¢£¤¥¦§©ª«¬*®¯°±²³´µ¶•Â¸Â¹ÂºÂ» ÎÏĞÑÒÓÔÕÖ×ØÙÚÛÜİŞÃŸ àáâãäåæçèêëìíîïğñòóôõö÷øù úûüışÃ¿ĀāĂ㥹Ć&a mp;# 263;ĈĉĊċČčĎ ďĐđĒēĔĕĖėĘ ęĚěĜĝÄžğĠġĢ ģĤĥĦħĨĩĪīĬ ĭĮįİıIJijĴĵĶ ķ 2;ĹĺĻļ ĽľĿŀŁłŃńŅņ ŇňʼnŊŋŌōŎŏŐ ő ŒœŔŕŖŗŘřŚśŜ" 9;ŞşŠšŢţŤťŦŧŨ ũŪūŬŭŮůŰűŲ ųŴŵŶŷŸŹźŻ żŽžſƒǺǻǼǽǾǿ ; ;ˆˇˉ˘˙˚˛˜˝;΄ 01;Ά·Έ ΉΊΌΎΏΐΑΒΓΔ ΕΖΗΘΙΚΛΜ ΝΞΟΠΡΣΤΥΦΧ ΨΩΪΫάέήίΰ αβγδεζηθικ λμνξοπρςστ υφχψ ωϊϋόύώЁЂЃ 028;ЅІЇЈЉЊЋЌ ЎЏ АБВГДЕЖЗ 48;ЙКЛМНОПР СТУФХЦЧШ 65;ЪЫЬЭЮЯа бвгдежзи 81;клмнопрс& amp; #1090;уфхцч шщъыьэюя 05;ђѓєѕіїјљ& amp; #1114;ћќўџҐ ґẀẁẂẃẄẅỲO 23;–‘— ’―‚‗‛“”„†‡•…‰′″‹›‼‾ ; ;⁄ⁿ₣₤₧ €℅ℓ№™Ω℮⅛⅜⅝&a mp;# 8542; ↨∂∆∏∑−∕∙W 30;∞∫≈≠≤≥ ⌂⌐⌠⌡

Λ ∆ ∂ Ǻ ǻ Ǽ ǽ Δ А λ Д д Δ Λ а α ά Ά Α Ā ā Ă ă Ą ą Ặ Ẫ ẫ Ắ ắ Ằ ằ ẳ Ẵ ẵ Ä ª ä Ã… Ä À Á  å ã â Æ à æ A a ά a â á à  â Ã ã Ά Æ æ В в Б β Ђ Ъ Ы Ь ъ ы ь Ъ Ђ Β В ÃŸ ß ฿lЗ в € Ç Â¢ ç ς с С Œ œ © כ ċ Ć ć ς Ĉ ĉ Ċ ċ Č č Ď ď Đ đ D d d Äž ğ Σ З Ē ē Ĕ ĕ Ė ė Ę ę Ě ě Ә ә Э з е Ё Έ Ε E e ë ê ξ Ê È É € Ë è פ Є € ξ ∑ ∑ Ế Е Ề Ể Ễ è έ є Є e ع Э є з э ε э ё F ₣ ₣ ƒ ſ f ƒ G G g g G G Ĝ ĝ Äž ğ Ġ ġ Ģ ģ Н Ĥ ĥ Ħ ħ Ή ŀl Η H h H h Ή ћ ђ ђ Ћ Ң н ң н Њ њ І Ї ϊ Ϊ ί ι Ï ї Ί Ι I I Ί ¡ ϊ ï î Í í ÃŒ ì ÃŽ î I I I ΐ I Ĩ ĩ Ī ī Ĭ ĭ Į į İ I IJ ij Ĵ ĵ ј Ј J j Ќ К Κ K k ќ ĸ к Қ қ к Ҝ ҝ Ќ Ќ К Ķ ķ ĸ κ £ Ŀ L L L L c l L l ŀ l £ l Ĺ ĺ Ļ ļ Ľ ľ Ŀ ŀ Ł ł ₤ ζ м м М М Μ И Π п מ П π ⁿ Ν И и й η ñ ח Ñ Й Ŋ ŋ ή ή η n и й N Ń ń Ņ ņ Ň ň ʼn Ŋ ŋ Ю ю О ם ט ο Ό Ο о ό Θ Ф Φ Ǿ ǿ ф ф σ ό θ θ Θ θ ó ò Ó Ã’ Ô ô Ö ö Õ õ Ό Ø ø Ợ ợ Ọ ọ ớ ờ O o о Ở Ờ Ớ Ổ ổ Ở Ợ Ō ō Ŏ ŏ Ő ő Р Ρ ş Ş р ρ ρ q q Œ œ Ѓ Г Ґ ґ Γ Я Я Â® R R я r г Ŕ ŕ Ŗ ŗ Ř ř я ѓ ى Ѕ § š Š § S ѕ s S s S s Ś ś Ŝ ŝ Ş ş Š š † T T t T T τ t ΐ t т т t Τ Т Ţ ţ Ť ť Ŧ ŧ Џ U Ụ Ủ Ứ Ừ Ử Ữ Ự u ΰ Ú ú Ù ù Û û Ü ü µ υ Џ Џ U ự ữ ử ừ u ц Ũ ũ Ū ū Ŭ ŭ Ů ů Ű ű Ų ų ΰ υ ϋ ύ ϋ ύ џ μ Ц ц ν ٧ √ Ш Щ Ẁ ẁ Ẃ ẃ Ẅ ẅ ω ώ ώ ш щ Ẁ ẁ Ẃ ẃ Ẅ ẅ Ш Щ W w ω ώ ω ш щ Ŵ ŵ Х Χ Х χ х × Ҳ ҳ У Â¥ Â¥ Ч ч Â¥ Ỳ ỳ Ỵ Ў ў ỵ у Ỷ ỷ У Ч ў ч Ў Â¥ ÿ Ύ İ Ÿ Â¥ Ύ ÿ ı Ϋ Ύ γ Ŷ ŷ Υ Ÿ Ỳ ỳ Ҹ ҹ ע ץ Ź ź Ż ż Ž ž Z Z z Ž Z z ž Ζ

¹ ² ³ ™ « » • ° ° º ± ‡ ¿ " " » † « " † " » « » Ψ ψ Ψ Ψ Ψ φ ψ « • • » « • • ¯ ˜ • ¨ ‚ …ˆ ˇ ˉ ˘ ˙ ˚ ˛ ˜ ˝ ; ΄ ΅ · δ б– — ― ‗ ₪ Ω Ώ Ω Ω № 8 " Ξ Ξ –" ﺸ ﺴ ¤ Ώ ؟ ֽ ـ • · ˙ َ ֿ ׃ ؛ • Җ җ ж ж Ж Ж Ж Ж Л л Љ љ № ™ ⅛ ⅜ ⅝ ⅞ ∞ ∫ ≈ ≠ □ ● ◦ fl ₧ ‼ ? ל װ ױ ײ ׳
ت ث ج خ ئ ؤ س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ك ل م ن ه و ى ي &    #0; ٧٦٥٤٣٢پ چ ژ ک ₫ ₧ ◊       0 ! " # $ %         & 0 1fi fl שׁ שׂ שּׁ שּׂ אַ אָ לּ כּ ךּ יּ( ) * + , - . / טּ זּ וּ הּ דּ גּ בּ אּ נּ סּ ףּ פּ צּ קּ רּ שּ תּ וֹ בֿ כֿ פֿ ﭏ ﭙ ﭘ ﭗ ﭖ ﭺ ﭻ ﭼ ﭽ ﮎ ﮏ ﮋ ﮊ ﮕ ﮔ ﮓ ﮒ ﮑ ﮐ ﱞ ﱟ ﱠ ﱡ ﱢ ﴾ ﴿ ﷲﺀ ﺁ ﺂ ﺃ ﺄ ﺅ ﺆ ﺇ ﺈ ﺉ ﺊ ﺋ A ﺍ ﺎ ﺏ ﺐ ﺑ ﺒ ﺓ ﺔ ﺕ ﺖ ﺗ ﺘ ﺙ ﺚ ﺛ ﺛ ﺜ ﺝ ﺞ ﺟ ﺠ ﺡ ﺢ ﺣ ﺤ ﺥ ﺦ ﺧ ﺨ ﺩ ﺪ ﺫ ﺬ ﺭ ﺮﺯ ﺰ ﺱ ﺲ ﺳ ﺴ ﺵ ﺶ ﺷ ﺷ ﺸ ﺹ ﺺ ﺻ ﺼ ﺾ ﺽ ﺿ ﻀ ﻁ ﻂ ﻃ ﻄ ﻅ ﻆ ﻇ ﻈ ﻉ ﻊ ﻋ ﻌﻎ ﻏ ﻐ ﻑ ﻒ ﻓ ﻔ ﻕﻖ ﻗ ﻘ ﻙ ﻚ ﻛ ﻜ ﻝ ﻞ ﻟ ﻠ ﻡ ﻢ ﻤﻥ ﻦ ﻧ ﻨ ﻩ ﻪ ﻫ ﻬ ﻭ ﻮ ﻯ ﻰ ﻱ ﻲ ﻳ ﻴ ﻵ ﻶ ﻷ ﻸ ﻹ ﻺ ﻻ ﻼกขฃคฅฆงจฉชฌญฎฏฐฑฒณดถทธนบปผฝพฟะัาำภมยรฤลฦวศﻍษสหฬอฮ ะัำาิีึืฺุูเแโใไๅๆ็่้๊๋์ํ๎๏๐๒๑๒๓๔๕๖๗๘๙๚๛۹۸۷۶۵۴۳۲۱۰ پ چ ڤ ژ ک گ ی ٧ ٦ ٥ ٤
Ara
tatlı_cadı
°«[Cã§ãÑøvã]»°
/\¯ ®øMëø ¯ /\
{ §@Ñ@L ßø¥ }
¯`° ¢åPkIÑ° `¯
{ D£vÎL }
[[[ ®øßiÑ ]-[øøD ]]]
¯°²¤ m¥§t£®¥ ¤²°¯
[[[ åñGëL]]]
Rë@LL¥ LøVë
°±° Lµ¢K& °±°
{{{ Gë¢ë Kµ§µ }}}
± A§L@ñ Â¥ü®ëK£î ±
¯°¯ `§T@® W@®§` _°_
¯°²¤ ]-[îPî ØñLîÑ€ ¤²°¯
{ PL⥠± ßØ& }
[[[ ¤ TîîK¥ ¤ ]]]
RøÑ@LDø ° 9 °
¯°²¤ Më®MåîD ¤²°¯
L@Cø§Të___®
ÑîKë___®
{{{ €Ã‘tëL }}}
Dëãt]-[ WøM@ñ / ßø¥
¯°²¤ PøKëMøÑ ¤²°¯
°-_-WøLF-_-°
±± M€Â®Â¢Ã«Dë§ ±±
°°°Fø®€v€R LøVë°°°
¯°²¤ DëLî Â¥ü®ëK ¤²°¯
[[[ MëMøLî ]]]
¤°± ¢®@Z¥ ±°¤
°°° §îRîÑë °°°
¤¤DîåB£Ø¤¤
°°°F€Ã±€rßâ]-[¢£°°°
~~߀§îKTâ§~~
««Gå£åTå§åR奻»
«W€bM@§Të®»
¥åKı§ıK£ı P®ëѧ
]-[øø£îGåÑ
M€T壣îCÃ¥
:::]-[µñTë®:::
°°§]-[åDøW°°
«««DÃ¥Mî€Ã‘»»»
Pø££îC€ ²°°¹
¯`°D®åCµ£Ã°`¯
«±°::R€Ã®Â§::°±»
§åVÃ¥G€Â°Gå®DëÑ
§Cø®PîØñ§
*´¯`*ßøZKµ®T*´¯`*
««£ôV€Â®Â»Â»
-=©ÄÑåVã®=-
¦¦¦-}-{øKkÃßãZ-¦¦¦
±±«[Pâ£&Ä¢Ø]»±±
´¯`§µPë®M€Ã±Â´Â¯`
´¯`§µPë®G´¯`
¯`°²¤ßÄTmëѤ²°`¯
¦~° Pî§KøpÂT °~¦
*´¯`*©Ä§µ§*´¯`*
椺{Gµ€Â§T}°²ºæ
¯`*Gµë§§*´¯
*=¤º°GëZgîÑ°º¤=*
~^~[ßô©ëK]~^~
(¯`'•.«P£å&€Â®Â».•'´¯)
¯`'•.Fë®®ãRî.•'´¯
¯`°¤º²«Pø®$]-[뻤º¯
®~~ßµ®§â²ººº~~®
«»Mµ®å']['«»
ßê$îKTâ$
Çâ®$
*´¯`*ÂpØ££ø*´¯`*
~}-{âîM ®ëVîVø~
«U|_']['®Ä¯Ã§£åÑ»
']['øMm& ¯ }-{î£FîGëR
DøÑñà Kå®ÃÑ
®ÃLp}-{...LâµRëÑ
«{ÑîghT Rîdë®»
«•••ÂºFI2èéDøMº•••Â»
!!^\!!@Liéñ!!/^!!
#^^prøÚd³GÏ®£°
''DéVi£ of ¥Oú® héå®''
{{ UncONscıOUS }}
~W¥¢£€ff~
v~ÃfRåiD ¤f L¤\/é~
7']['h }-{øµ§ë
']['â®Kã]\[
Mµ§']['@Fâ
§â]\[å£ Dا']['
GôK}-{å]\[
Â}-{m€']['
€ÃŸÂ®Âµ
Få']['mÂ
Â¥$€
°M€Â£']['ëM°
°²¤PîÑâR¤²°
±Di)_ëK±
ç)_ı
««GíZëM»»
[[[µZÄ&£ı]]]
C£µBbë®
=椺²°`JíGø£ô`°²º¤æ=-
Díë§È)_
']['®íBµ]\[ ¢Ø©µgµ
Dâ£Gı¢
D®âgØÑ
G£âd¥â']['ö®
']['ë®Mi]\[ª']['ôR
§âVâ$¢ı
§ëMpÃ']['îK
®ØmÃñ']['ík
Ù']['âÑgé
Kâ®íZmÃ']['íK
§ø§&ë']['íK
*´¯`*KôKô]\[
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Süper Msn Nick Arşivi!!! EyLuLce 21 15,221 04-13-2022, Saat: 05:58 PM
Son Yorum: wildfang
  En B?Y?K MSN NicK AR?iVi eRCi 12 1,978 04-05-2022, Saat: 04:40 PM
  Msn Nick ShekiLLeri Son Noktam 6 2,941 04-05-2022, Saat: 07:50 AM
  Nick ?retici Son Noktam 2 1,182 04-05-2022, Saat: 06:12 AM
  Nick'iniz B?y?k De?iL qoCCamaN oLsun :D Son Noktam 11 1,830 04-05-2022, Saat: 05:21 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 08:38 AM