:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
papaz efendi...
CReATuRE
Adamin biri kilisenin papazina is olmus.düsünürmüs nasil kaysam bu papaza diye.papazda hafif mesrep birisiymis.adam bir gün kilisenin bacasindan assaya bakiyor.papaz icerde tek basina temizlik yapiyor.adam bacadan sesleniyor.papaz efendiii ben isa'nin ruhuyum.papaz saga sola bakiyor,ayni ses.papaz efendi ben isanin ruhuyum.papaz diyor biliyordum gelecegini yüce isa emret.deyip yere kapaniyor.adam yukardan bagiriyo yanina gelicem sen hic istifini bozma öyle kal sakin gözlerinide acma yoksa sonun cok kötü olur.papaz aynen yerde dizlerinin üzerinde gözler kapali bekliyo.adam yanina geliyo cübbeyi kaldiriyor.papaz diyor icinden ulan koskoca isa yanlisi olmaz bana diye.o sirada adam giydiriyo.catir catir dikis makinesi gibi calisiyor.isi bitiyor cekip gidiyor.papaz gözleri aciyorki ne isa var ne baska biri.bahcede kara kara düsünüyor.volta atiyor.o sirada genc bi kiz geliyor papaz efendi papaz efendi.papaz efendim? kiz ben cok büyük bir günah isledim efendim diyor.ne yaptin diyo papaz.efendim ben komsunun bahcesinden elma caldim yedim.papaz hisimla arkasini dönüyor:git kizim isine,isanin g*t**** si***ği memlekette bi elmanin lafimi olur.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bir papaz daha:D:D iLLeth.! 3 491 07-14-2008, Saat: 09:18 PM
Son Yorum: nazarboncuqu
  Vehbi Efendi +18 AfrâsyâB 19 891 07-01-2008, Saat: 11:34 PM
Son Yorum: iLLeth.!
  Hoca Efendi friendly82 7 488 09-04-2007, Saat: 11:38 PM
Son Yorum: qisemm

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 08:59 AM