:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
duygusuz.com'a tşkrler... perikızı&w00w
p£r!k!z!
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Allah Ikinizide Nazarlardan Korusun...
Ikinizde çook Iyi Ve Güzel Insanalrsiniz Birbirinize Yakişiyosunuz..
Herşey Dilediginizce Olsunnnn.SmileSmile

amin canım kemgözlere şişş Big Grin bizi yani beni tanıyormuydun ya sen =) saol canım tşkrler inş gönlümüzce olur Wink şuana kadar oldugu gibi Wink =)
Ara
p£r!k!z!
EYVALLAH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:sena ne olduğunu çok merak ediyordum sizin adınıza..çünkü çok güzel başlayan bir aşk hikayeniz vardı ve devam etmesine çok sewindim...bir ömür boyu umarım mutlu olursunuzz...güzel dileklerimiz sizinle....

saol tucceecimm Big Grin
evet devam ediyor bir yıla yaklaşıyoruz yavaş yavaş şaka maka bir yıl olcak yaaa =) vayyy bea!
inş. hepiniz mutlu olursunuz sizler de...
arada kötü olduysakda pes etmedik ikimizde ve artık kötü günler geride kaldı ve devam ... sWink
Ara
p£r!k!z!
Admin Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Herkese bi aşk buldu bu site bi bana bulamadı kapatıcam sonunda Big Grin Big Grin

Bu arada Sena hayırlı olsun sözünüz. Sanırım kendi aranızda. Kısmet olurda nişan düğün olursa davetiyemi isterim Smile

evet ya herkes buldu bir aşk =)
sana da buluruz aslında Wink bak sen gel buraya burda bulaalım samsunun kısları güzel oluww Big Grin

heheh saol tolgajım ya 2 yada 3 sene sonrasına size ulaşabilirsek elbette davetiyeleri göndercem merak etme sen Wink site dursun haaa Big Grin 3 sene sonrasına Big Grin
Ara
p£r!k!z!
ZeNiTH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Lem Hemşo Sözlenmiş Bizim Hehe Big Grin
Allah Mesut Bahtiyar Etsin Ömür Boyu ..
Evet İnsan Bu gibi Ortamlardan Gerçekten , Yürekten Sevebiliyor ..
Çok Yakışıyonuz ..
Allah Bebiş Sevdirmeyi Nasip Eylesin Big Grin
hemşon kim! =) w00w mu benmi Big Grin
saol zenith tşkr ederim inş bir ömür boyu mesut oluruz...
insan istediği sürece her yerden her ortamda bulup sever Wink yeter ki gerçek ol dürüst ol gerçekten sevmeyi bil ve iste Wink
bebişlere daha var ccanım ya Big Grin

MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Hayat yolunuzda MUTLULUK HUZUR ve AŞK

Hep eşlik etmesi dileklerimle Peri & W00W
Mutluluklar sizinle olsunConfusedmiley17:

ap160ang6nn9.gif

amin melekcim amin inş sende mutlu olursun sende bir gun huzurlu ve sevgi dolu bir aşk bulursun ... güller için teşekkürler Wink özledim sizi .. =''(
Ara
p£r!k!z!
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:YOk abı yaa KUstum ıkınızde Kankayız Dıye Gecınıyoz.. Hıc bısey haberımız yok.. hangı arada Ibo gıttı oraya Ne zaman sozlendınız... Ben senı Cok ıyı tanıyom.. anladın Sen ... Wink Ama Sana Kusum Bılesın hıh... Confusedmiley13: Confusedmiley13: Confusedmiley13:

kankayız die geçinmiyoz kankaydık zaten senle serhat Wink ben hala öle görmek istiyorum biliorsun seninle bu konuyu çoğu kes konuştuk ...
söz konusuna gelince saten burdan gitteceği gece sözlendik sabahı da yola çıktı ..
seninle konuşmak istedim ama =(( mlsff...
beni tanıyorsun evet Wink ii de biliosun. o kadar konuşmuşlugumuz paylaşmışlıgımız var Wink seninle de burası sayensinde tanıştık mutluyum da seni tanıdığıma....
ama bana küsme zaten bu sıra arkadaşlardan yana şansım pek yok herkesle küsüoz =(
Ara
PrinceSs
p£r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:inş canlarım inş.. princess =) inş seni de bulur seni de görür yüce rabbim =)
gönüller yakışsın gerisi önemli değil Wink
inşşşş...=)
CariSmaBoY
p£r!k!z! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:saol tucceecimm Big Grin
evet devam ediyor bir yıla yaklaşıyoruz yavaş yavaş şaka maka bir yıl olcak yaaa =) vayyy bea!
inş. hepiniz mutlu olursunuz sizler de...
arada kötü olduysakda pes etmedik ikimizde ve artık kötü günler geride kaldı ve devam ... sWink

daha 1 yıl olmadı mı kıs Big Grin ben oldu geçti sanıyorum Smile
PrinceSs
1 yıL..Hiç bıkmadaann dimi peri kızı ?? Smile
p£r!k!z!
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:daha 1 yıl olmadı mı kıs Big Grin ben oldu geçti sanıyorum Smile
yok canım olmadı biz sizden 2 ay kadar öndeydik sanırım Big Grin :yikildim: yakında olcak ama merak etme Big Grin
Ara
p£r!k!z!
PrinceSs Adlı Kullanıcıdan Alıntı:1 yıL..Hiç bıkmadaann dimi peri kızı ?? Smile

orasını boşfer cnm Big Grin
saka bir yana evet hiç bıkmadan hatta savaşarak Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz.com a özel resimler Leader 72 5,580 10-24-2010, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: >>€C€<<
  Yenidenn Duygusuz'da ,)) CeYDa HaNDe KeSiM 8 1,087 04-08-2010, Saat: 05:29 AM
Son Yorum: riukeen
  duygusuz com buluşmasında hiç görmedikleriniz.... GCLRNFNS 79 3,786 10-15-2008, Saat: 06:57 AM
Son Yorum: Qetesh
  Duygusuz Üye ResimLeri Shrewish 39 2,342 06-26-2008, Saat: 04:36 PM
Son Yorum: sudenaz
  Duygusuz DamatLarı:D Shrewish 77 2,732 04-11-2008, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: Rhapsody

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:40 PM