:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
duygusuz.com'a tşkrler... perikızı&w00w
p£r!k!z!
YaGMuR YüRekL! Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Ay Cok sekersiniz Canim ya...ALLAH bir ömür boyu sürdürsün, sizLeri ayirmasin...Cok güzeL bir ask hikayeniz var haLa devam sürdügüne sevindim GüzeLim! Herseye inat askina savasdin tebrikLer TopragimSmile
Davetiye isteriz Senam samsunda oLcaksa geLirim bakWink

Bu arada seni cok özLedik ya, aramizda pek göremiyoruz seni....=)
Ißo'ya seLaamWink

saol canım ....inş sürer bir ömür boyu
hala devam ediyor evet ve eder inş.
tebriğin için de tşkr ederim evet savaştım Wink savaştık Wink ibomla savaşmadan hiçbirşey olmuyor be toprağım
evet girmiyorum hiç girsemde pek yazmıorum zaten uzun zamandır nette de yoktum Wink bende özledim sizi burayı ama =(( Sad
toprak davetiye göndercem tabe ki göndermes olurmuyuz Big Grin
yaf sen samsundamısın ??? görüşelim samsundaysan aaa ayıpsın =)
ben seni samsunlu die hatırlamıom ama =)
neeysse a.s toprak sölerim =)
Ara
p£r!k!z!
MissBela Adlı Kullanıcıdan Alıntı:cok sekersiniz allahim sizi hic ayirmasin tü tü tü masallahh insaLLah devamida geLir..ayrica fotoda pek bi güzel cikmissinizz ikinisdeWink
tşkrler arkadaşım =) Wink inş gelir inş... Smile heheh şu 4lüde pek ii deiiliz ama :yikildim: genede saol Big Grin
estapitipiti Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allahhhım sizi hiç ayırmasın ... o kadar mutlu görünüyosunuz kı hep böle olun inşallah....hatta bir yastıkta kocayın Smile....iyi günde kötü günde hastalıkta saglıktaa hep beraber olun duygusuz comun bana verdıgı yetkıye dayanarak sızı karı koca ılan edıyorum .....damat bey gelını öpebilir Smile Smile Smile...
tekrar cok ama cok mutluluklarrr.....

hehehheh estapitipiti Big Grin onu yargıç yapar kız Big Grin amin canım umarım sizlerde sevdiklerinize kavuşursunuz eğer yoksa en kısa zamanda iyi bir sevgili bulursuunuz.. allah olmayanlara da nasip etsin Wink o benm zatttee kojamm Big Grin:yikildim: :k: ıch lıebe dıch ibooomm :k: :hihi
Ara
tatlı_cadı
way apLm sözLendiniz hea ma$aLLh dewamı qeLir in$.Big Grin

mutLuLukLar //
Ara
ciciKIS
Senamm o güsel gülen yüzünden hiç eksik olmasın gülücük canım hep böle gül olurmu...hep bu karelerdeki gibi mutlu olun hatta dahada çok mutlu olun...allahım sizi ayırmasın...hayırlı olsun sözünüz arkadaşlar...
Ara
birisi
vallaha ne yalan söyliyim allah mesut ettsin sizleri fakat kıskadırmayın bizleri
Ara
merty
way beah mutluluqa baqqq Smile
ilk yazıları okudum kendi kendime olmaz böle bu kadar zmanda dedim sonra sayfayı aşqı doqru indirdm fotoları qörünce durum anaşıldı SmileSmile
yüzünüzdeki oo qülümsemeyi qördükden sorna inanmamk mümkün deqil Smile
inşş hep böle mutlu kalırsınıZZz amin Smile
Ara
ROSE
Allah sizi bir ömür boyu mutlu mesut etsin hayırlı olsun sözünüzde Winksizin adınıza çok sevdindim ...sizleri özledik valla buralarda ...Herşey gönlünüzce olsun ...Düğüne çağırın bizi de he Smileo günleri görmeyi nasip etsin ALLAH size ..
Ara
bebiS
mutluluklar sizeee (=
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Duygusuz.com a özel resimler Leader 72 5,580 10-24-2010, Saat: 07:51 PM
Son Yorum: >>€C€<<
  Yenidenn Duygusuz'da ,)) CeYDa HaNDe KeSiM 8 1,087 04-08-2010, Saat: 05:29 AM
Son Yorum: riukeen
  duygusuz com buluşmasında hiç görmedikleriniz.... GCLRNFNS 79 3,786 10-15-2008, Saat: 06:57 AM
Son Yorum: Qetesh
  Duygusuz Üye ResimLeri Shrewish 39 2,342 06-26-2008, Saat: 04:36 PM
Son Yorum: sudenaz
  Duygusuz DamatLarı:D Shrewish 77 2,732 04-11-2008, Saat: 04:01 PM
Son Yorum: Rhapsody

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:51 PM