:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
3 agustos'ta yazm??t?k!... p?nar altug'u dizide ?vey oglunu canland?ran yagmur ......
busemm
FLA?!... 3 A?USTOS’TA YAZMI?TIK!... PINAR ALTU?’U D?Z?DE ?VEY O?LUNU CANLANDIRAN YA?MUR ATACAN’LA ?E?ME’DE SOBELEM?? VE YAZMI?TI!... ALTU?’UN, TONY, CAN DERKEN YA?MUR ATACAN’LA B?RL?KTE OLDU?U ORTAYA ?IKTI!... 16/8/2006 10:32 pinar_yagmur.jpg P { margin: 0px; }
??te 3 A?ustos 2006’da giren P?nar Altu? ve Ya?mur Atacan haberi...

pinar_ucankus_haber.jpg

Ve bug?nk? H?rriyet Gazetesi birinci sayfadan anons etti?i P?nar’?n ger?ek bombas? patlad? haberi.

Tony'den ayr?lmas?n?n sebebi Can de?il, Ya?mur
Tony Teodoridis'in, "Can Tezal'?n b?t?n bunlar? yapmas?n?n tek sebebi, ba?ka birisinin olmas?" ?eklindeki a??klamas?n?n ?zerinden iki g?n ge?meden, P?nar Altu?'un "?lk A?k?m" dizisindeki rol arkada?? Ya?mur Atacan birlikte oldu?u ortaya ??kt?. Telefonla ula?t???m?z Atacan, "Konu?mak i?in ?ok yanl?? bir zaman. P?nar'?n incinmesini istemiyorum. ??nk? ona de?er veriyorum" dedi.

P?nar'a de?er veriyorum!

P?nar Altu?'un ayr?ld??? sevgilisi Tony Teodoridis, H?rriyet'e yapt??? olay a??klamalar?nda ilgin? bir noktaya de?inmi?, P?nar Altu?'un Can Tezal'?n d???nda ???nc? bir ki?iyle de ili?kisi olabilece?ini ima etmi?ti. Teodoridis'in, "Can'?n b?t?n bunlar? bas?nla payla?mas?n?n tek sebebi, ba?ka birisinin olmas?. P?nar benden ayr?l?p Can'la g?r??medi?i i?in, Can b?yle bir ?ey yapm?? olabilir. Bence Can'?n da can? yand?" ?eklindeki a??klamas?n?n ?zerinden iki g?n ge?meden, P?nar Altu?'un hayat?nda ???nc? bir ki?inin oldu?u ortaya ??kt?.

G?zel oyuncunun uzun bir s?re ?nce Oktay Kaynarca ile ba?rol oynad???, "?lk A?k?m" dizisindeki, Kaynarca'n?n o?lu olarak kamera kar??s?na ge?en 23 ya??ndaki Ya?mur Atacan ile bir s?redir fl?rt etti?i g?ndeme geldi. Atacan ile bu dizi filmden sonra da s?k s?k bir araya geldi?i, dertle?ti?i ??renilen P?nar Altu?'un, yak???kl? oyuncuya bir ?eyler hissetmeye ba?lad??? anda da Tony ile ili?kisine nokta koydu?u ??renildi. B?t?n bu iddialar ?zerine g?r??t???m?z Ya?mur Atacan, H?rriyet'e ?u a??klamay? yapt?:

PINAR'IN YANINDA SADECE BEN VARIM

"P?nar'?n bu yaz?lanlara ?ok ?z?lece?ini biliyorum. Ke?ke bu haberi yapmasan?z. Ke?ke bunlar ?u an ortaya ??kmasayd?. P?nar, ?ok yanl?? anla??ld?. Bu haberlerle ?ok incindi, ?z?ld?. ??nk? Can'la yaz?ld??? gibi aralar?nda bir ?ey yok. Ben P?nar'?n Can'la birlikte olmad???na kal?b?m? basar?m. Mesajlar falan her ?ey yalan, do?ru de?il. O adam yalanc?n?n biri. P?nar'a iftira att?lar. 3.5 y?l birlikte oldu?u ki?i yani Tony, ke?ke P?nar'?n yan?nda olsayd?. Ben ?u an P?nar'? yaln?z b?rakm?yorum. Tabii ki, evine gidip, geliyorum. O da benim evime geliyor. Kahve i?iyoruz, dertle?iyoruz. Sonu?ta o benim arkada??m. ?u an onun sevgiye ihtiyac? var. Kimse ona ula?am?yor ve sadece onun yan?nda ben var?m, bu do?ru. Ve ben P?nar'? ?ok seviyorum. Di?er insanlar gibi ayn? kefeye koyulmak istemiyorum. Sonu?ta biz bekar insanlar?z. Aram?zda ne olaca??n? kimse bilemez, ayr?ca bu durum kimseyi de ilgilendirmez. Ama insanlara ?u an bu durumu nas?l anlatabilirsiniz ki? P?nar, bunlar? ya?amaya haz?r de?il. Tekrar y?k?lmas? beni ?zecek. Ben bu iddialar i?in ne s?ylersem, ne konu?sam ona zarar verecek. ?nsan sevdi?inin incinmesini ister mi? Bu haber i?in 'yalan' demiyorum. Sadece konu?mak i?in do?ru bir zaman de?il diyorum. P?nar yine yanl?? anla??lacak. Ke?ke konu?mak i?in biraz bekleseydiniz? P?nar ile biraberli?im do?ru veya yaln??, bunu tart??m?yorum. Ona verilecek zarar? anlatmaya ?al???yorum. P?nar'a yard?mc? olun. Bir ?ey konu?ulacaksa s?z ben ilk size konu?aca??m. Siz beni arad?n?z, zaman? geldi?inde inan?n ben de sadece sizi arar?m. Ama inan?n ?u an do?ru bir zaman de?il."

Tony'yle ili?kisini bitirdi?ini a??klad?ktan sonra dinlenmek i?in ?e?me'ye tatile giden P?nar Altu?, evli olan arkada?lar?n?n yan?nda kald???n? s?ylemi?ti. A?ustos ba??nda ?e?me'ye giden Altu?'un, burada Ya?mur Atacan ile bulu?tu?u ortaya ??kt?.

Ara
busemm
FLAŞ!... HÜRRİYET’İN SİYASİ YAZARI BEKİR COŞKUN BUGÜNKÜ KÖŞESİNDE İTİRAF ETTİ: “PINAR ALTUĞ BENİ DE ALDATTI.” COŞKUN’UN ÇARPICI YAZISI İÇİN 16/8/2006 10:26 pinar_yagmur_bekir_coskun.jpg P { margin: 0px; }
Bekir Coşkun’un yazısı bir tık ötede!...

Siz Pınar’ı izleyin...

NE zamandır içim içimi yiyordu. Sonunda gazetelerin manşetinde haber yer aldı da heyecanla okudum: "Pınar beni de aldattı..."

Demek ki o an yerimden fırlamışım.

Meğer Pınar evliymiş, bu onu kocasından almış, başkası da bundan almış... Can bilmem ne diye birisiyle görüşüyormuş şimdi. Tony söylüyor bunları.

Gazeteler "İlk kez konuştu" diyorlar.

Ben çok merak ederim bu işleri.

Sabahları gazeteleri açar açmaz bakarım; kim kiminle idi, kim kiminle değil idi, kim kimi ne yaptı idi...

Ben fikrimi söyleyeyim mi:

Konuş Pınar konuş...
*
Dün Hürriyet’in internet sayfasına girdim, orada en çok okunan haberlerin sıralaması var. En çok okunan haber buydu:
"Pınar beni de aldattı" haberi.
Kim okur Lübnan’da parçalanan çocukları, karnı yarılmış hamile anneleri. Güneydoğu’dan Anadolu köylerine taşınan tabutları...
Daha dün iki fidan gitti.
Kime ne üniversiteli işsiz sayısının 1 milyonu aşmasından...
Kime ne Turizm Bakanı’nın SİT alanı kıyıları-koyları paralı uluslararası cambazlara peşkeş çekmesinden...
Kime ne orman yangınlarından...
Kime ne özel hastanelerin hem hastaları hem devleti dolandırmasından...
Kime ne giderek kokuşan, kirli bir bataklığa dönüşen, yozlaşan, çürüyen, kirlenen toplumdan?..
Kimi ilgilendirir kitaplar, tiyatrolar, sanat, kültür...
Kime ne ...
Okur, birinci sırada Pınar’ın kiminle yatıp kalktığını merak ediyor ve izliyor...
O kadar...
*
İşte ben de bundan böyle "magazin" yazıyorum ve Pınar’ın şeyine, kalbine kim girdi-çıktı dikkatle inceliyorum.
Gözüm orada...
Kimi görsem meseleyi açıyorum:
"Bence yapmakla iyi yapmadı..."
"Kim?.."
"Pınar..."
".............?"

Benim gözüm Pınar’da, sizin gözünüz de bende olsun...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 10:58 PM