:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bunu Bil Yeter....
SweetCandy
gercekten cok güzel bir siir..tesekkürler erdem yüregine saglik..SmileSmile
Ara
eRCi
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bulabilmek zor olsa gerek , içtenliklerde bu var demekki . Gerçi bendede yok değil . Güzel paylaşım ve güzel yürek .

Teşekkürler ...

Sevg ...

Beni alıp yerlere atıp, sürükleyip tozlara bulayan, tek şeyin vedalar oldugunu biliyorum.Çoğuna gözyaşı döktüm, birazına da el salladım. Çok azını nefretle andım.
Severim ben vedaları; vedalar sırasında dökülen gözyaşlarını, sıkı sarılışları, buruk bakışları, avuç içine buruşturularak sıkıştırılmış kağıt mendilleri

Onun bitiminde ise yeni vedalarım olacaktır, sayfalarıma yazacağım... seninde yüreğine sağlık....
Fırtına...
eRCi
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:gercekten cok güzel bir siir..tesekkürler erdem yüregine saglik..SmileSmile

Ben teşekkürNehir sağol... ederim
Firari Fırtına
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Beni alıp yerlere atıp, sürükleyip tozlara bulayan, tek şeyin vedalar oldugunu biliyorum.Çoğuna gözyaşı döktüm, birazına da el salladım. Çok azını nefretle andım.
Severim ben vedaları; vedalar sırasında dökülen gözyaşlarını, sıkı sarılışları, buruk bakışları, avuç içine buruşturularak sıkıştırılmış kağıt mendilleri

Onun bitiminde ise yeni vedalarım olacaktır, sayfalarıma yazacağım... seninde yüreğine sağlık....
Fırtına...

Fırtına ya sormuşlar , veda ayrılıkmıdır diye ???

Fırtına düşünmüş , düşünmüş , düşünmüş . Sonra hafifce kafasını yana çevirerek demişki ;

Gidenin gidişine bağlı ....

Sevg ...
eRCi
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Fırtına ya sormuşlar , veda ayrılıkmıdır diye ???

Fırtına düşünmüş , düşünmüş , düşünmüş . Sonra hafifce kafasını yana çevirerek demişki ;

Gidenin gidişine bağlı ....

Sevg ...

Yolda güneş fırtınaya sormuş,

“Biz bu kadar güçlüydük, kaç bin yıldan beri uğraşıyoruz bu kaya ile, daha öncekilerden kat kat fazla güçle saldırdık, parçalanmıştı, yarılmıştı boydan boya ama neden bir parça bile koparamadık?” diye.

Fırtına cevap vermiş güneşe;

“Görmedin mi, yapraklar, dallar nasıl sarılmışlardı birbirlerine, nasıl bağlanmışlardı sevgi ile kendilerine yuva olan kayanın etrafında? Kaya boydan boya sevgi zinciri ile zincirlenmişti, bizi kaya değil, sevgi yendi.” demiş...
Firari Fırtına
İşte gerçek olan da budur ya , Sevgi yenilmez olandır . Yüreğin dert görmesin güzel yürekli insan .

Varlığın sevgi ,
Yokluğun düşünülemez olsun .

Sevg ...
eRCi
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İşte gerçek olan da budur ya , Sevgi yenilmez olandır . Yüreğin dert görmesin güzel yürekli insan .

Varlığın sevgi ,
Yokluğun düşünülemez olsun .

Sevg ...

bazen bir dakika bir gün gibidir bazende bir gün bir dakika gibidir zamanı değerli kılan tek şey yanımızdaki senin varlığındır seni seviyoruz Fırtına....
Firari Fırtına
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:bazen bir dakika bir gün gibidir bazende bir gün bir dakika gibidir zamanı değerli kılan tek şey yanımızdaki senin varlığındır seni seviyoruz Fırtına....

Sevgiler yürekde ve hak edenler sizlersniz . Eywallah ......

Sevg ...
PaPaTYa_PReNSeS
sevmek yürek ister
sevmek yürek ister
sevmek yürek ister
sevmeye yüreğin yoksa ilişme
yoksa seni İLİK İLİK KESERLER...
teşekkürler ERCİÇOKK GÜZEL BİR PAYLAŞIm sağolasın...
Ara
eRCi
Ben Teşekkür Ederim Şule sağol...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  bunu herkes ister Can Baba sıla 8 723 11-01-2011, Saat: 04:05 PM
Son Yorum: ZencefiL
  Bunu Bile Anlayamazsın !.. # Pè®iM§ii # 4 530 06-16-2011, Saat: 11:36 AM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Yeter ki gel bana... acemhe 1 396 12-07-2010, Saat: 02:47 PM
Son Yorum: morbeyaz
  Sevsen Yeter Sevgili.. Hasretiim 3 463 06-24-2010, Saat: 02:06 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Yazık ettiğin yeter .! Bırakta kavuşsun artık bedenler acemhe 1 357 06-21-2010, Saat: 01:00 AM
Son Yorum: history

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 06:49 AM