:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sen benden Vazgeçebildin mi?
By_N0TaL0Ne
[SIZE="3"][COLOR="Blue"]imzaaaawe8.gif

Biliyor musun, yine bu kentin sokaklari ıslak. Bulutlar ağlıyor, bense onlara eşlik ediyorum.
Ağladığımı kimseler fark etmiyor. Sırılsıklamım ve en çocuk halimle üşüyorum...
Böyle bir yağmurlu gecede çıkıp gelmiştin. O andan sonra yüreğime sakladım, her solukta duyabilmek için seni.
Başımız yoktu bizim, sonumuz da olmayacak. Bir anda başladık. Dokunan kadar dokunulanın da sarsıldığı o an boyunca yaşadık seninle aşkın tüm evrelerini; tüm umudunu, şefkatini ve fırtınalarını. Tek bir dokunuşta bir büyük sırrı paylaşarak yaşadik o muhteşem kavuşmayı ve hemen ardından kahreden o ayrılığı.
Ben sana yenik düştüm...
Sensizlik çok kalabalık geliyor yüreğime; taşıyamıyorum.
Öyle birşey ki bu; yağmurlarla birlikte ağlıyorum sana, bana... Yüreğime katıyorum seni katabildiğim kadar. Ruhum bembeyaz perdenin arasından sıyrılıp senin karmakarışık hayalinle dolaşiyor sensiz gecelerimde. O zifiri karanlıkta dualar ediyorum. Kendime bile dilemediğim dileklerle sürüyorum seni aydınlığa.
Tükenmiyecektik...
Tükenmiyecektim...
Boğazım düğüm düğüm. Bu öyle birşey ki; acılarin en kahırlısı. Ve ben kahroluyorum..
Söylesene. Sen benden Vazgeçebildin mi?
Oysa derdim ki; benim kırılgandır umutlarım... Biliyorum ki uzağa atarım yakınıma düşersin... Bu kadar yakınıma düşeceğini nerden bilirdim.
Ve bil ki çok sevdim seni kisa bir zamanda; bu lanet olasi mesafelere inat...
[/COLOR][/SIZE]
*TATLI BELA*
süper...
emeğine sağlık teşekkürler...
By_N0TaL0Ne
Bişey değiL (: (:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Benden Hoslanıyormusun ? ZeNiTH 20 725 04-14-2022, Saat: 10:53 PM
Son Yorum: wildfang
  Benden Hiç Gitmeyebilir Misin? ÇiLeK 3 367 04-11-2022, Saat: 12:14 PM
  bu benden a?k?ma gitsin (seni ?zledim) ROSE 14 1,135 04-07-2022, Saat: 03:05 PM
  Her Saniye g?zlerin biraz daha uzaklas?yor benden Stinq 3 407 04-06-2022, Saat: 07:33 PM
  Bul seni benden çok seveni.. history 3 618 11-24-2011, Saat: 09:41 PM
Son Yorum: eRCi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-15-2024, 06:29 PM