:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İçindeki İnsanı Çıkar ...
Firari Fırtına
İçindeki İnsanı Çıkar

Her gönülde , her yürekde bir başka biri vardır içinde . Bunu kabullenmek bunu ortaya çıkarmak ve olabileceğiniz kişiyi var etmek elinizdedir . Zormudur ?

Dikkat edilecek ilk şey kendi öz güveninizi kazanmak ve bende varolabilirim demeken çok bende varım diyebilmekdir . Atılan bir adım bile buna bir başlangıç olabilir , ama o adımlar ne derecede ne için atılmışdır çok önemlidir . Bir varolmak adına yanlış şeylerde yapmak vardır hayatta , bunun kıyasını iyi yapmanın en güzel jurisi ise yüreğinizdir . Yüreğinize güvenin ve başarılı bir adım atın artık . Yani bende olabilirim değil , Ben de varım kardeşim diyelim .

Zormu dur ?

Elbette kolay olmayacakdır ama , Bizler zoru hemen İmkansızı zamanla başaran sevgi dolu yüreklerimizde yaşayan bireyleriz .

Kaybedecek hiç birşeyimiz yok , Bir deneyin .....

Sevg ...

Yazan : Firari Fırtına

35c40abfd2.gif
€BeRimSin
Zoru başarmak diye Bişey yoktur.. Çabalıyoruz ve sonucu Yıldızlı aferin İle alıyoruz.. SmileZaaflarla doludur ve hatalarla öğrenir insan.. Her şey olabilir ve hiç bir şey nedensiz değildir... Suçlamak kolay anlamaktır..! Zor olan bırakıp kaçmak kolay mücadele ederek sahiplenmektir..! Zor olan ve her kesin harcı değildir zoru başarmak...
Ben kendimce zoru başardım..! İmkansızlık Diye bişey yokmuş.. Mutluyum huzurluyum...Smile

Teşekkürler Fırtına.. Yüreğine Sağlık.. Seni İyi Anlıyorum.. SmileSmile
Firari Fırtına
Zor olanı yaratan bizler değimiyiz . Zor zor diye diye , zor olanı karşımızda adam yapanda bizleriz . Oysa dediğim gibi , zoru hemen İmkansızı zamanla başarırız . Korkmamak lazım elbette . Üstüne üstüne gitmek lazım hem zor olanın hemde imkansızların ...

Çok teşekkürler güzel kardeş ....

Sevg ...
ZeNiTH
Çok Teşekkürler Fırtına ..

Aslında bence zor diye bi kavram yok ..
Ona zor diyen bizleriz .. Veya zor hale getiren ..
Bizim zor sandığımız bişey başkasına çok kolay gelir .. Veya bize kolay gelen başkasına zor .. Ama bişeyi başarmak için , zor olarak korkmak değil , pnu isteye isteye , üstüne gide gide yapmaktır .. O zorluğa inat gibi belkide .. Biz o şeye zor gelmeliyiz o bize değil ..
Zorluk olarak düşünürsek ..
Bişeyi başardığımızı düşünürsek ..
Bir süre başarmanın mutluluğunu süreriz , sonra yeni zorluklara el atarız ..
Başarılacak bişey kalmasa bile kendi zorlarımızı yaratırız ..

Bi sözde söyle der ;

Alıntı:amaçların sana uzaktan cilve yapmakla yetiniyorsa, istediklerin yüzünü bir gösterip iki saklıyorsa, gün geçtikçe düşünme kapasitenin daha fazlasını çalarlar senden, ve şartlanmışlıgının kriterlerine göre seni bunca zaman meşgul eden şey o kadar degerli olmalıdırki ancak hakeden sahip olur, ve o hakedenin digerlerinden bir farkı olmalıdır ..
Firari Fırtına
İşte bu güzel insan ... Çok teşekkürler ....

Konuya renk getirdin ....

Sevg ...
Firari Fırtına
Konu renklendi ama anlaşılmadı sanırım SadSad
Ara
merve
olmayanı nası çıkarcaz ciciBig Grin
Ara
Firari Fırtına
Olmayan diye birşey yok , vardır vardır .....
Ara
merve
hadi bende yoksa...Big Grin
Ara
TutkuM
herzaman zoru başaran bir kişiliğimdir ve herzaman ben varmıyım değilde ben varım derim. benm içinde zor diye bir kavram yoktur
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  içindeki sen.. badygoard 1 523 03-13-2008, Saat: 05:25 PM
Son Yorum: Afrodisiac

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-23-2024, 02:43 PM