:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Güzellik Önemlimidir ???
MasaL_perisi
Çoğu kişi onemli deği,l der ama herkez de ilk onem verdikleri şey güzelik...Smile
Kimisi ruh güzeliğe bakar kimisi dış güzeliğe
Netice de oyle ya da boyle güzellik onemli çünkü herkes güzel olanı ister ve sever. İster yüreği iste huyu ister suyu ister karakteri ister yüzü....Smile
Herkes güzel güzeliğine sunmaya bilseler...Smile
Hiç ben çirkefliğe ve çirkinliğe onem veriyorum diyen duydunuz mu....Smile
Ara
pptya83
MECNUN LEYLA ya deliler gibi yandı tutuştu da, Leylayı görenler beğenmediler.Çünkü Leyla kara kuru bir kızdı..Mecnuna dediler :
Nesini sevdin Leyla kara kuru bir kız?
dedi kisiz Ona bir de benim gözlerimle baksanız..........
Ara
Firari Fırtına
yasemin1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:İnsanın bakış açısına bağlı.dış güzellik arayanlarsadece fiziğe bakmakla yetinirler.İnsanın ruhunu merak edenler kişiligini merak edenler davranışlarınıza,gözlerinizdeki anlama bakarlar.yüreğinizi görmeye çalışırlar.ben yürekleri görmeye çalışrım elimden geldiğince.insanı insan yapan yüreğidir.nice insanlar gördümki elbiselerinin içi boştu diye bir atasözü geldi aklıma...:amp:

Yorum İçin Çok Teşekkürler ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Stinq Adlı Kullanıcıdan Alıntı:güzellik okadar önemli bişey degil ve güzellik görecli bi kavramdr.bana güzel gelen bişi biri baskasına çirkin gelebilir.önemi olsa 60 yasındaki adamın kolunda 20 lık kızlar olmazdıSmile

İşte burda haklısnız ....

Sevg ...
Firari Fırtına
MasaL_perisi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çoğu kişi onemli deği,l der ama herkez de ilk onem verdikleri şey güzelik...Smile
Kimisi ruh güzeliğe bakar kimisi dış güzeliğe
Netice de oyle ya da boyle güzellik onemli çünkü herkes güzel olanı ister ve sever. İster yüreği iste huyu ister suyu ister karakteri ister yüzü....Smile
Herkes güzel güzeliğine sunmaya bilseler...Smile
Hiç ben çirkefliğe ve çirkinliğe onem veriyorum diyen duydunuz mu....Smile

Kişinin kendi iç güzelliğide önemlidir bu noktada ...

Sevg ...
Firari Fırtına
pptya83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:MECNUN LEYLA ya deliler gibi yandı tutuştu da, Leylayı görenler beğenmediler.Çünkü Leyla kara kuru bir kızdı..Mecnuna dediler :
Nesini sevdin Leyla kara kuru bir kız?
dedi kisiz Ona bir de benim gözlerimle baksanız..........

İşte burda akan sular durur ....

Sevg ...
pptya83
konu güzel olunca yorum da çok oluyor GERÇEK AŞK NEDİR? Sormak lazım bir bilene?.
Ara
Firari Fırtına
pptya83 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:konu güzel olunca yorum da çok oluyor GERÇEK AŞK NEDİR? Sormak lazım bir bilene?.

Gerçek Aşk , Bilen varmıdır diyeceğim ama bence yokdur . Lakin yaşayan elbette vardır . Gerçek olan aşk nedense dile gelmiyor , sadece ve sadece yaşanılıyor .. Bu da sevip sevilene yetiyor zaten .

Sevg ...
pptya83
Külle aşık olanlar cüz e itibar etmez.
Cüz e meyleden küllün müştakı değildir.
MEVLANA
Bence gerçek aşkı Mevlana çok güzel anlatmış.
Ara
Firari Fırtına
Bencede ... Tşk..

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 11:59 PM