:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
temel we alaaddin'in sihirli lambası
cesaretsiz
temel we dursun kumsalda gezerken bide bakmışlar önlerinde alaaddinin sihirli lambası..temel almış eline lambayı şööle bi dokunup okşamış.cin çıkmış içinden,bi temele,bi dursuna bakmış: -kusura bakmayın şimdi sizinle uğraşamam..alın size üçer yumurta.her birini kırdığınızda birer dilek dileyin,yerine gelsin demiş.cin lambasına dönmüş,temelle dursun da ewlerinin yolunu tutmuşlar.aradan yıllar geçmiş.o olaydan sonra birbirini görmeyen ikili karşılaşmışlar.temel dursuna sormuş;-ula tursun ne ettin yimırtalari? -valla temel ilkini kırdım,çok para istedum.şimdi bitmek bilmeyen bi serwetim war.ikincisini kırdum,çok güzel bi hatun istedum,şimdi dünyalar güzeli bi karım war.üçüncüsünde ömür boyu sağlıklı olmayı diledum,burnum bile akmadı buzamana kadar...peki sen ne ettin yimırtalari? -sorma,senden ayrıldum ewe geldum,kapıdan girerken eşiğe takildum,yımirtanının biri düşti,kırıldı.bende h***tr dedim,demez olaydim,ewin içi Ç** doldi.bende ikinciyi kırdim;bütün ***leri geri götürmesini söyledum.. -e peki üçüncüyü neetun? -ne edeyum,kırdum benimkini geri getir dedum
Ara
intractablechild
harikaaaaaBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin koptumm yawwwwwBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Qetesh
süper ötesiBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
cesaretsiz
dimi bende kopmuştum yaConfusedmiley17: Confusedmiley17:
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Temel burdaydı :D Av.bey 0 639 03-05-2012, Saat: 05:47 PM
Son Yorum: Av.bey
  Temel'in abisi YasSmin 4 1,051 05-23-2011, Saat: 08:31 PM
Son Yorum: YasSmin
  temel we hacılık can yoldaşım 8 1,019 03-14-2009, Saat: 09:49 PM
Son Yorum: PesmisT GirL
  temel okulda resimli anlatım...!!! + 15 yas + 2 ay:D iLLeth.! 43 3,295 08-19-2008, Saat: 07:45 AM
Son Yorum: iLLeth.!
  temel&dursun wordsay 1 586 07-01-2008, Saat: 10:33 PM
Son Yorum: iLLeth.!

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 07:06 PM