:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SEn BEnimSiN
gam-ze-li-m
SON ZAMANLARDA YORGUN BAKIYORDU GOZLERiN. NEDENiNi SORDUGUM DA "BEN DE BiLMiYORUM" DiYORDUN.
ARTIK DAHA DA ANLAMSIZ BAKIYOR GOZLERiN. GULMUYORSUN ESKiSi GiBi. AYRILIK CANLARI CALIYOR GALiBA DUYUYORSUN DEGiL Mi? HAYDi GiT O ZAMAN KENDi DUNYANA..... KENDi OZGURLUGUNE.......
YANIMDAN GECERKEN DOKUNMA YUREGiME.BAKMA GOZLERiME, TUTMA ELLERiMi SAKIN! BIRAK BEN SENi iCiMDEKi BURUKLUKLA SEVEYiM. BIRAK SENi BU HALiNLE DEGiL DE KENDi BiLDiGiM GiBi SEVEYiM. SUNU DA BiL ASKIM, SENSiZ HiCBiR SEYiN TADI YOK. HER YERDE SENi ARIYORUM. SiGARAMIN SON NEFESiNDE, BiRAMIN SON YUDUMUNDA. HiCBiR YERDE YOKSUN. HER YERDE ARADIM SENi BiLiYOR MUSUN? UZUN YILLARDA, BOS SOKAKLARDA.. YOKTUN, HiCBiR YERDE YOKTUN. BELKi SENi GORUNCE YUREGiM KAN AGLAYACAKTI, BELKi DE BOYNUNA SARILIP GOZYASI DOKECEKTiM. COK OZLEMiSTiM SENi COK... AMA YOKSUN, YOKSUN iSTE...YiNE DE KAYBETMEDiM UMiDiMi. BiR TEK YERE BAKMAYI UNUTMUSTUM, KALBiME... EVET ORADAYDIN, KALBiMDE BULDUM SENi.. SENi VE SEVGiNi iCiMDE HiSSETTiM VARLIGINI, SESiNi DUYDUM.
ARTIK HiC ARAMIYORUM SENi. CUNKU NEREDE OLDUGUNU BiLiYORUM. KiMiN OLDUGUNU BiLiYORUM.

**SEN BENiMSiN YALNIZCA VE HEP OYLE KALACAKSIN**

alıntıdır
Ara
::CESMİNAZ::
özellikle çok istediin dönemlerde yanında hiçkimseyi göremiyosun ne acıdır ki!!!
Ara
gam-ze-li-m
AMA İNSAN KENDİ kendine yetmeyi öğreniyorr Sad
Ara
*TATLI BELA*
evet öğreniyor...
teşekkürler....
gam-ze-li-m
tşk.benden Smile
Ara
ezoo20
paylaşım için tşk...
Ara
gam-ze-li-m
:d:d:d:d:d
Ara
EsCaPeX
güzel bir siir umarım hep benim dediklerin senin olur.
gam-ze-li-m
Allah gönlümüze göre versin.Ama ne çok nede az.yetinecek kadar.tşk yorumlar için.

sensiz hayat yerin dibne batsın,sensiz açan gülüm gülümm sararsın.Sensiz bu dünyamı kıyamet yıksın.Sensiz bu bedenı bu can ne yapsın :'( :'( ??
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  !!!>>>HeLaLimSin, BeNiMSin<<<!!! eRCi 9 468 04-09-2022, Saat: 06:56 AM
Son Yorum: wildfang
  Ruhum ne kadar bedenimse sende o kadar benimsin! Hasretiim 0 619 09-18-2011, Saat: 05:26 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Yokluk diye birsey yok ! Nefes aldıgım sürece sen-bensin / Benimsin... MaSaL 3 712 05-01-2011, Saat: 09:19 AM
Son Yorum: ZencefiL
  Sen benimSin... cankatt05 2 530 09-28-2008, Saat: 06:45 PM
Son Yorum: CaPkInSeYTaN
  Olsun Geceleri Benimsin Ya Aşksı@z 6 623 08-07-2008, Saat: 09:14 AM
Son Yorum: Aşksı@z

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-17-2024, 06:57 PM