:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ben Ağlarım Yane Yane
PrinceSs
Allah mutLuLuqunuzu bozmasınn..
Banada bu forumdaki mutLu aşkLardan biri eyLesinn...
Hepinisi seviormm SmileSmileSmile
MasaL_perisi
Bizde seni seviyoruz Prenses
Sen çok şanslı bir prenses sin bak ne kadar çok sevenin var...Smile
Güzel yüreğin hep mutlu yaşaması dileğimle Ezgicim Smile
Ara
ezoo20
emeğine sağlık canımcım çok güzeldi sağ ol
Ara
eRCi
Afiyet olsun siz isteyin ben yine getiririm....
ÇiLeK
“ İyi ki varsın .
Nefesine dokunamadığım,
Soluduğum cansın.
Kıyamadığımsın,
Mutluluklarda nefes aldığımsın…”

Girdisi çıktısıyla tattım dünyayı. İnişleri çıkışları oldu, hiç olmadığı kadar. Birden başlayıp bine çıktım, milyondan sıfıra düştüm, kafam bir milyon gezdim. Kitaplar kurcaladım, ansiklopediler karıştırdım, simyacı oldum. Sana çıkan yollarımı aradım. Gayret ettim, uğraştım, yorulmadım. Sonunda sen vardın.
En yakınım dediklerim yarı yolda koydu beni. En çok sevdiğim hiç sevmedi beni. Sever gibi yaptı, ben kandım. Yalan yüzlerle uğraşıp durdum, savaştım. Sonunda sen vardın, ulaşacaktım.
Karşılaşamayacağımı sandım. Zemheri ayazı vurdu şakaklarıma, ağladım. İsyan ettim yalnızlığıma. Sonra vazgeçtim, para etmiyordu isyanlarım. Umudumu sakladım, ebe bulamadı saklandığı yerden. Bir gün beni bulup, ben geldim demeni bekledim. Sonunda sen vardın, saklambacımın.
Başıboş saatlerde firari mutluluklar hapsettim kendi içimde. Sen gelicektin. Sana tüm mutlulukları armağan edicektim. Hızla koşuyordum, sonunda sen varsın diye. Daha hızlı adım attım, sana doğru.
Şarabımdın. Senle sarhoş oldum. Bakışın yetiyordu sarhoşluğumu hissetmeme. Sen gel diye içtim durdum. Kış güneşine kadeh kaldırdım. İçiyordum, sonunda sana kavuşacaktım, sen vardın.
Çantama yükledim arzu selinden dünleri. Dündeki arzuları attım balkondan. Sen benim yarınlarımdın. Yarın isteğim sana döndü. Sen oldun; bana ilki tattıran, dünyayı sevdiren, hayata bağlayan. Sıfıra düştüğüm an kurtarmaya geldin yanıma. Karanlığın sonunda sen vardın.
Kapı çaldı, gülen yüzünle karşıma çıktın. Saat kim bilir kaçtı. sürprizlerini sevdim; seni sevdiğimi, senin sevdiğini, seni. Sevdim. Hangi yola çıksam, hangi çıkmaza girsem, dara düşsem, pür neşe gezsem, uçuruma yaklaşsam sen var oluyordun hemen. Umutsuz bırakmıyordun. Her seferinde karşıma çıkıyordun; yollarına koştuğumda biliyordum, yine sonunda sen vardın.
Birilerinide sevdim sandım. Hatta çok bile sevdim, beni sevdikleri için. Olmadı. Onları kenara attım. Patikalarda, ıslak yağmurlarda, buz gibi kışta, çöl susuzluğunda bıraktım çıktım hayatlarından, sana doğru. Senin olacağını bilerek koştum sensizliğe. Sonunda sen vardın, sensizliğin bile.
Sendeki beni farkettim. Kara poşetlerin, nöbetçi çilingircilerin endamsız boylarıydı, sevdam. Ne kadar kızsam, kapıyı vurup çıksam; yine sevdim seni sevdiğimi. Kızsamda sana çıktım yollarına, sonunda sen vardın.
Yelkovanla akrep bırakmamışki savaşını, ben seni bırakayım başkasının kollarına. Savaştım sevgimiz için. Sonunda senin olduğunu bildiğim için. Ben hep sana vardım ancak yokluğunda yokedebilirlerdi beni.
Tükendik bir gün, şarkılardaki gibi. Seninle yemyeşil pınarlar tanıdım. Camlara vurdu sensizlik gözyaşlarım. Sen bana gücü aşıladın; artık güçlüydüm. Yılmadım, sensizlikte. Sana doğru savaşıyorum, ilerliyorum. Tökezliyorum bazen. Yoksun, bana yardım için. Ama öğrettin; hepsini. Herşeyi. sonunda sen varsın; her şeyimsin.

heartsinboxdmsiluvu.gif

TŞLER GÜZEL YÜREKLİ PERİMMM...
SEN HİÇ AGLAMA ..ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMDI..
HERŞEY O GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUNSmile

Ara
hulleci
allah nazardan saklasınSmile
nazar-boncugu.gif
Ara
MasaL_perisi
ezoo20 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emeğine sağlık canımcım çok güzeldi sağ ol

Teşekürler EzommmConfusedmiley17:
Ara
MasaL_perisi
ÇiLeK Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

TŞLER GÜZEL YÜREKLİ PERİMMM...
SEN HİÇ AGLAMA ..ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMDI..
HERŞEY O GÜZEL GÖNLÜNCE OLSUNSmile

Teşekürler güzel ve temiz yürekli HilalcımmmConfusedmiley17:
Mutluluklar seninle olsun
Ara
MasaL_perisi
hulleci Adlı Kullanıcıdan Alıntı:allah nazardan saklasınSmile
nazar-boncugu.gif

Teşekürler Osman
Mutluluklar seninle olsun arkadaşımConfusedmiley17:
Ara
>As!_M€L€q<
o seven yüreğine sağlık canım allhım mutluluğunuzu daim etsinnn hep birlikte kalın ):

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  susar aglarım sarı@seker_vbulletin3_import14569 5 480 07-28-2009, Saat: 02:33 PM
Son Yorum: sarı@seker_vbulletin3_import14569
  ^^^SoN KeZ AğLaRıM UğRuNa^^^ EndLess 2 409 07-23-2007, Saat: 08:54 PM
Son Yorum: EndLess
  Konuşursam çocuk olur ağlarım... EndLess 1 340 06-30-2007, Saat: 10:03 AM
Son Yorum: Qetesh

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-09-2024, 07:44 AM