:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flashlar
Qetesh
[COLOR="Purple"][SIZE="3"]paylaşım yaptığımız flashlar çalışmıyor
nedenini öğrenebilirmiyimSmile

şimdiden tşkler...[/SIZE][/COLOR]
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]ama flash olarak seyredilmiyor
sadece benim gönderdiğim değil
arkadaşların gönderdiklerinede bakarmısınız
alla alla yoksa gerçekten benim bilgisayarda mı sorun var
[/COLOR]
Ara
CariSmaBoY
Normalde flashı çalıştıran, önceden iki tag vardı biri [media] diğeri ise [videox] bunlardan birinci sölediğim tag; flashı daha büyük gösteriyordu ve ayrıca her daim kullanılan tagtı.. Bu konuda bi proglemimiz var bu kesin, eski konuların çoğu [media] taglarıyla yapılmış bu yüzden eski konuları görmeniz şu an için olanaksız..
Biz bunu üst yönetim olarak düzeltmeye çalışıyorduk...

İkinci tag ise yani [videox] tagıyla eklenen flashlar forumda izlenebiliyor... Sen bu durumda hala izleyemiyorsan büyük ihtimalle explorer da flash player yüklü değildir... Eğer flash player yüklüyse explorerdan farklı kullandığın programlardan da kaynaklı olabilir... Mesela Firefox un bazı sürümleri flashları desteklemiyor...

Umarım yardımcı olmuşumdur...
Qetesh
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Normalde flashı çalıştıran, önceden iki tag vardı biri [url] diğeri ise [videox] bunlardan birinci sölediğim tag; flashı daha büyük gösteriyordu ve ayrıca her daim kullanılan tagtı.. Bu konuda bi proglemimiz var bu kesin, eski konuların çoğu [url] taglarıyla yapılmış bu yüzden eski konuları görmeniz şu an için olanaksız..
Biz bunu üst yönetim olarak düzeltmeye çalışıyorduk...

İkinci tag ise yani [videox] tagıyla eklenen flashlar forumda izlenebiliyor... Sen bu durumda hala izleyemiyorsan büyük ihtimalle explorer da flash player yüklü değildir... Eğer flash player yüklüyse explorerdan farklı kullandığın programlardan da kaynaklı olabilir... Mesela Firefox un bazı sürümleri flashları desteklemiyor...

Umarım yardımcı olmuşumdur...

[COLOR="Purple"][SIZE="3"]ben şuan izleyebiliyorumBig Grin ama media tagı neden olmuyor o daha güzeldi...
onu sormuştumSmile neyse anladım... tamam... çok tşk ederimWink[/SIZE][/COLOR]
Ara
Masal_yuzLu
ben anlamadım Big Grin
Ara
PrinceSs
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:ben anlamadım Big Grin
aynen de...Neyse sorun haLLediLDii Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  flashlar ( çözüldü ) Qetesh 6 373 10-13-2007, Saat: 12:55 PM
Son Yorum: Qetesh