:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum Aşkları !!!
Firari Fırtına
Arkadaşlar konumuza kaldığmız yerden devam edelim . Olur böyle şeyler ..

Forumlarda ve sanal olan aşklarda bizler tertemiz bir dünya istiyoruz . Bunu kabul edende olacakdır , kabul etmeyende . Saygımız sonsuzdur ...

Sevg ...
bilgeis
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Arkadaşar konumuza kaldığmız yerden devam edelim . Olur böyle şeyler ..

Forumlarda ve sanal olan aşklarda bizler tertemiz bir dünya istiyoruz . Bunu kabul edende olacakdır , kabul etmeyende . Saygımız sonsuzdur ...

Sevg ...

konuyu çarpıtmasanız iyi olur...biz pimpis bir dünya mı istiyoruz..ne demek şimdi bu ? tertemiz bir dünyayla ne alakası var yazdıklarınızın:yikildim: :yikildim: :yikildim:
ZeNiTH
Alakası Çok ..
Seviyesi Olmayan Anlayamaz ..
Sen Seviyeden bahsediyon gerçi , çok seviyelisin maşallah ..

ve Bide Bilgeis ..
Her Mesajı Başka Yöne Çekerek Üyelere Taş Atma ..
Sana Atılas Taşları Kaldıramıyosan Başkasına Hiç Taş Atma Emi ..
ROSE
Firari Fırtına Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgili Rose ,

Bilgin olsun , forumda kişisel olmayan makaleler , bu başlığa yazılıyor . Bir bakarsanız sevinirim . Size örneklerini ve asıl yazarlarını sunabilirim ..

Şimdiden Teşekkürler ...

Sevg ...

teşekkür ederim fırtına ben bi hafta kadar yoktum o yüzden bakamadım fazla ama elimden geldiği kadar bakarım ....zaten bende gördüklerimin çoğunu kaldırıyorum ama son zamanlarda izinliydim bakarım ..tekrar teşekkür ederim ..
Ara
Firari Fırtına
Emrehan ,

Güzellikler yüreklerde olsun , Makale yazmaya devam ...

Keşke yi okudum bir harika .......

Sevg ...
isyanbitmezzzz
PaSCHaM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Sevgılı Isyanbıtmez Baska uyenın Kısılıgıne Laf Soylemis oldugundan Dolayı uzaklastırma Cezası aldı...

yönetiminizin komik ve yine bir o kadar tarafgir uygulamasını daha görmüş bulunuyorum. ne oldu sizin en iyi yönetmek yönetmemektir anlayışınıza :yikildim: daha iki gün önce yine kişisel makaleler bölümünde bir üyeniz için ağzı köpürüyor, aşısını yaptırmamış, baytar'a görünmesi gerekli diye ifadelerin olduğu bir yoruma duyarsız kalan ve onu sadece kaldırarak bu yapılanı ödüllendiren anlayışınız nedense bana gelince bu kadar çabuk tecelli ediyor. Daha önce de dediğim gibi yönetiminiz adil değildir. madem kişiliğe laf ban sebebi bu şimdi mi kurallarınıza girdi :yikildim:
sadece komiksiniz. ban falan yok. isyanbitmezzzzzzzzzzzzzzzz
Ara
bilgeis
ZeNiTH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Alakası Çok ..
Seviyesi Olmayan Anlayamaz ..
Sen Seviyeden bahsediyon gerçi , çok seviyelisin maşallah ..

ve Bide Bilgeis ..
Her Mesajı Başka Yöne Çekerek Üyelere Taş Atma ..
Sana Atılas Taşları Kaldıramıyosan Başkasına Hiç Taş Atma Emi ..

sana ne benim seviyemden şimdi :yikildim: her mesajı bir yere çektiğim yok iyi oku ve anlamadan bana sataşma...kimin bana ne dediğini çok iyi biliyorum ben...sen bilmesen de olur..üzerine vazife değil ne de olsa:yikildim: bana taş atmayana ben hiç taş atmam....tanımadan ve anlamadan bana akıl verme.....ihtiyacım yok :yikildim:
ZeNiTH
Alıntı:
[b]Emrehan ,

Güzellikler yüreklerde olsun , Makale yazmaya devam ...

Keşke yi okudum bir harika .......

Sevg ...

Eh işte keşke fırtına ..
Herkes anlayabilse bunu ..
Teşekkür Fırtına ..[/b]
Firari Fırtına
rose Adlı Kullanıcıdan Alıntı:teşekkür ederim fırtına ben bi hafta kadar yoktum o yüzden bakamadım fazla ama elimden geldiği kadar bakarım ....zaten bende gördüklerimin çoğunu kaldırıyorum ama son zamanlarda izinliydim bakarım ..tekrar teşekkür ederim ..

Sevgli Rose ,

Elbette sorun değil bunlar , neticede emek var o yazılarda . İsteğim ilgili başlıklara taşınması . Eminim sen haledersi bunu ..

Ben tşk. ederim ...

Sevg ...
PrinceSs
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Çok haklısın fırtınam, hatta bu olay sadece bayanlarda değildir, baylarda da çok fazla oranda var... Tabi bayanlarda olması durumun ne denle kötü olduğunun göstergesi... Sanırım başından geçen olayları dökmüşsün buraya Wink Az da olsa anladım seni...

Hmm birde benim bulunduğum durum... Bizimki sanaldan başlayıp gerçek yaşama dönüştü... Sanal kısmı sadece tanışmaktan ibareti... Şimdi ise herşey çok farklı... Umarım sahte aşklara kimse kapılmaz...

Böle bir konu için tşkler fırtına... Eline sağlık..
Şitt..Abime söyLemeyin ama..Benim abişiminde bi sevgiLisi var..Onlarda sanal ortamda tanıştıLar..Yaklaşık 1 yıL oLdu..Fakat sanaLtan tamamen çıktıLarr..Yani sanalda sadece tanıştıLarr..Sizi çok iyi anLıyorum..Abimi çok ii biLiyorum çünkü...

Tekrar teşekkür Ederiz Abicimm..(:

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  chaussures adidas forum femme Hungplomp 1 159 04-03-2022, Saat: 05:25 AM
Son Yorum: wildfang
  Forum Aşkları !!! ( Hatırlatma ) Firari Fırtına 67 3,638 03-02-2008, Saat: 11:29 PM
Son Yorum: ~uqqaLa~

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-27-2024, 12:44 PM