:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tüh ya
yasemin1
Arkadaşlar diyetisyen kontrolünde kilo verme aşamasındayım ve diyetisyenim çok sert.korkumdan verilen diyet listesinin dışına çıkamadığımı itiraf ediyorum.çok korkuyorum yaaaa....:S :S :S :Smile
Ara
intractablechild
sağlıgın için gerekli ise yapıcaksın yani başka yolu war mı? sence....Confusedmiley20:
Ara
yasemin1
Teşekkürler .Ama yani bu işi sevgiyle ,anlayışla yaptırsa olmazmı,korku salmak yerine ben bundan şikayetçiyim:? :? :? Confusedmiley35:
Ara
MasaL_perisi
İnan ki sevgiyle olsaydı bu işi kilo veremezdin...Smile
Aslında o da memnun değildir oyle olmak ama ne yapsın başka türlü baş edemiyor...
Bari korkutayım demiştir korkudan da kilo verirler diye düşündü...Smile
Ne olursa olsun sen yinede liste dışında çikma sonuç aldında diyetisiyeni çok çok çok seveceksin...Smile
Kolay gelsin canım. Bak yaz da geliyor gerekli...Smile
Ara
PrinceSs
aLLaH'mm...diyetmi??Ben bulduqumu yerim waLLa (Tabii Lezzeti bol) Smile
Allah yardımcın oLsunn Smile korkma 1Tek Allah'ndan kork Wink
yasemin1
:Smile Teşekkürler destekleriniz için arkadaşlar.Demekki diyetisyenin de tarzı bu.zaten bir buçuk ayda sekiz kiloyu da veerdirdi bana.:hihi :hihi :hihi
Ara
cesaretsiz
emin ol korkunun yaptırımı çok kuwwetli.bende lisede matematikten özel ders almıştım we hocamdan çok korktuğum için we bidaha onu görmemek için matematiğe deli gibi asılmıştım..sonuç;süpper..yüksek bi notla geçip o zebellahı bidaha görmemiştim..seninkide bu misal olucak bence.o listeye nekadar çok sadık kalırsan okadar çabuk diyetisyeninden kurtulursun.savaş,bırakma:hihi
Ara
ezoo20
bu daha iyi ..korkudan ..dışına çıkamıyosunnnnnnnnnnnnnn
Ara
PrinceSs
Korku bütün başarıların babasıdır..Big Grin
fAsT_fOoD
oo kotuyse sende kotu ol kap sopayı dal dıyetısyene tabıee saka onun uzmanlık alanı oldugu ıcın kıme nasıl dawranılcagını nasıl yardım edecegını bılen bırısıdır heralde kı ole olmus 8 kılo wermıssın daha da wermenı dılerım kolay gelsın Big GrinTongue Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 09:08 AM