:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
g?zel s?z2
KUZEN SELOOO
Il?k bir r?zg?r esti buradan,nerden geldi?ini bilemedim,Nereye gidiyorsun dedim,
?zlenen her ?eye dedi,benimde akl?ma sen geldin;??nk? buralarda ?zlendin…

R?zgar alabildi?ine h?r??n, yagmur alabildi?ine inat??, y?re?im ise onlara inat sanki bir liman, tipki g?zlerindeki huzur gibi.

G?ne?in buz tuttu?u yerde bir alev g?r?rsen bil ki o yaln?z senin i?in yanan kalbimdir.

O kadar g?zelsin ki y?z?ne bakam?yorum. Titriyor ellerim, ellerini tutam?yorum. Dolan?p saras?m geliyor saram?yorum. ?ylesine ba?lanm???m ki sensiz duram?yorum.

Ya g?zlerin akl?mda
Yada akl?m ad?nda
Ya hayalin kar??mda
Ya Sesin kulag?mda
Ya ben ??ld?r?yorum
Yada ?ok seviyorum
Ya sevmek ?ok g?zel
Yada sevilen ?ok ?zel..
Ask, g?l? dikeniyle avu?lamaya benzer. Ellerin kan i?inde kalir ama dikenlerinden hesabini, g?lden soramazsin.

Sen varya sen, ayni sigaram gibisin. Dumani g?zlerin, k?l? dudaklarin. Yalniz aranizda bir fark var. Sigarami ben, beni ise sen yakiyorsun.

Seni ne kadar sevdigimi ?grenmek istersen yere d?sen her yagmur damlasini tutmaya ?alis.Tutabildiklerin senin sevgin,tutamadiklarinsa,benim sana olan sevgimdir.

Sen Tanr?ya dilenen dilek, g?klere uzanan ellerimsin. Sen g?z?mden s?z?len yas, tek d???ncem, hasretimsin. Sen yasadigim ?m?r, en g?zel g?nlerimsin.

Seni yildizlara benzetiyorum onlar kadar etkileyici, ?ekici ve g?zelsin, ama aranizda tek fark var, onlar milyonlarca sen birtanesin..

Ne insanlar tanidim y?ld?zlar gibiydiler. Hepsi g?klerdeydi, parliyordu. Ama ben seni, g?nesi se?tim. Bir g?nes i?in bin yildizdan vazge?tim.

Sen benim hayat?mda oldugun s?rece ne sen kimseye rakip, ne de kimse sana rakipti. ??nk? sen benim i?in daima tektin.

Gecemidir insan? h?z?nlendiren Yoksa insanmidir h?z?nlenmek i?in geceyi bekleyen?Gecemidir seni bana d?s?nd?ren,Yoksabenmiyim seni d?s?nmek i?ingeceyi bekleyen?

Sen en b?y?k sevgiyi hak edecek kadar m?kemmel ama herkesin hak edemeyecegi kadar ?zelsin..

Eger geceler seni d?s?nd?g?m kadar uzun olsaydi, sabah hi? olmazdy.

G?zlerinden s?z?len bir damla yas olmak isterdim. G?zlerinden dogup, yanaklarindan s?z?l?p, dudaklarinda ?lmek i?in..

Seni ?ok ?zledim. Seni her ?zledigimde kalbime bir yildiz ?izdim. Seni ne kadar ?zledigimi bilmek istermisin? Sayende bir g?ky?z?ne sahibim canim!

Sen hi? denizlerin dibine bakinca yemyesil ormanlari g?rd?n m?? Imkansiz deme! ??nk? ben senin g?zlerine bakinca ?l?lerin bile sahit olmadigi o cenneti g?rd?m.

Askim; g?ky?z?nde bir y?ld?z se?. Senin kadar g?zel ve parlak olsun. Benim i?inde bir yildiz se?, parlakligi ?nemli degil yeterki sana yakin olsun..

Sen ?atlayan dudagimda bir damla su, i?imdeki yasama tutkusu, avu?larima d?sen kar tanesi. Sen! Sevgilim, Sevdigim, Taptigim, Herseyimsin. S.?.S. Bebegim..

Bir gece ay bana sordu neden seni aglatan bir k?zla berabersin? Aya baktim ve dedimki Sen hi? g?ky?z?nden vazge?ebilirmisin..?

Ne arad?ysam bilki sende bulmu?um.
Senden ?ncesi yoktu
Seninle var olmu?um.
Sende b?t?n ?zlemler.
Sende b?t?n gelecek.
Beni bende arama.
Ben artik sen olmu?um.

R?zgar alabildi?ine h?r??n, ya?mur alabildi?ine inat??, y?re?im ise onlara inat sanki bir liman, t?pk? g?zlerindeki huzur gibi.

G?nesin buz tuttugu yerde bir alev g?r?rsen bil ki o yalniz senin i?in yanan kalbimdir.

O kadar g?zelsin ki y?z?ne bakamyyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamyyorum. Dolanyp sarasym geliyor saramyyorum. ?ylesine ba?anmy?ym ki sensiz duramyyorum.

Ya g?zlerin aklimda Yada aklim adinda Ya hayalin karsimda Ya Sesin kulagimda Ya ben ?ildiriyorum yada ?ok seviyorum Ya sevmek ?ok g?zel Yada sevilen ?ok ?zel..

Ne aradiysam bilki sende bulmusum Senden ?ncesi yoktu seninle var olmusum Sende b?t?n ?zlemler Sende b?t?n gelecek Beni bende arama Ben artik sen olmusum.
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 10:47 AM