:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psikolojik destek hattı :)
aZZaZeeL
Bugun 2 final kaçırdım cuma günüde birine geç girdim 2 soru yapabildim...

param yok Smile kiraladığım vcd leri vermeyi unuttum.... evde pişirecek yemek yok. ev arkadaşım kayıp... net devamlı kopuyor... laptop un taksit günü geliyor Smile

bir öğrenci için bundan daha kötüsü var diyorsanız bana özel mesaj atın Smile
Ara
Masal_yuzLu
evt Smile var
mesala
1 ay ve daha uzun süre cebinde beş kuruş yokBig Grin

örnek : Şekil A1 ( ben ) Big GrinBig Grin

dahada kötüsü
Dersahane taksidini yedim Big Grin
dahada kötü Cep tlf yok Big Grin
Gerçi olsada... knt yokBig Grin

ama kutlarım seni iyi şeyler yapmışın.
Ara
MorciveT
aZZaZeeL Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bugun 2 final kaçırdım cuma günüde birine geç girdim 2 soru yapabildim...

param yok Smile kiraladığım vcd leri vermeyi unuttum.... evde pişirecek yemek yok. ev arkadaşım kayıp... net devamlı kopuyor... laptop un taksit günü geliyor Smile

bir öğrenci için bundan daha kötüsü var diyorsanız bana özel mesaj atın Smile

Bugun 2 final kaçırdım cuma günüde birine geç girdim 2 soru yapabildim... : Sorun sende, kendine çeki düzen ver Smile zıplarım burdan Smile

param yok : Ben borç verim Smile günlük % 65 faizle SmileSmile

kiraladığım vcd leri vermeyi unuttum.... : Buyur burdan yak Smile bence vcd ciye hiç gözükme Smile

evde pişirecek yemek yok. : Al iki tane ekmek, içine köfte baharatı serpiştir, yagıda sür, yanına da bir çay. Ekmekleri fırında ya da tava da kızart Smile off offffff

ev arkadaşım kayıp... : Bu senin için kar Smile yalnız kira gününe kadar bul oni Smile

net devamlı kopuyor... : Bunun çaresi yok illa rahatlamak istiyorum dersen Smile ara adsl'yi kalayla Smile

laptop un taksit günü geliyor : Leptop alabiliyosan Smile vardır para alacağın şahıslar Smile iki yağ çek Smile hepimiz çektik öğrenci yıllarında Smile

Smile

Samimiyetine güvendiğimden dolayı bu şekilde samimi yazdım yanlış anlamazsın umarım Smile
Ara
Firari Fırtına
Durum vahim ama bir o kadarda süper karışık . Allah yardımcın olsun arkadaş . Elimiden gelen birşey varsa söyle , yaparız evellallah ....

Sevg ...
Firari Fırtına
Para işini Masal yüzlü çözer ,
Sınavlarında Morcivet hakimiyet sağlar
Diğer sorunlar benden olsun hadi .... SmileSmile
Leader
Sağlığın sihatin yerinde mi, geleceğinden umutlumusun, bir hedefin var mı?

Gerisi önemli değil Smile
ZeNiTH
Ev arkadasın Gelirse Kirayı Al Yarısını Bana vEr Big Grin
Sen Laptopu Sat Bana Yarı Fiyata Taksitide Ödemiş Olursun , Lokantadan Yemekde Yeriz Big Grin

Ooff Oooff acısıyla Tatlısıyla Sıkıntısıyla Parasızlıkla Öyle Güzel Günler Yaşıyonki Şu An ..
Keşke Yerinde Olsam Kardeş .. Big Grin
PrinceSs
Büyümek istemiormm SmileSmileSmile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 04:39 PM