:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1999 Depreminde Yaşanan 5 Ürpertici Olay
Patikli_Penguen
eet ya o gece yıldızlar çok sıktı ben istanbulda ilk defa o kdr yıldız görüdm allah o günü ne türk milletine ne de baska millete yasatmasın
Ara
ŞžAMPİYON KARTALSPOR
arkadaslar ben depremde izmitte oturuyordum gercekten yasadıgımıza dua ediyorum her yerde ölüler vardı artık sıcaktan kokuyorlardı bunu yazarkende bile aglıyorum ölenleri allah rahmet eylesin
Ara
blue_belial
Alıntı:OLAY-5=> O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim.

Aynen.
o gece yazlıktaydım. saat 12 gıbı hamaga uzanıp bı uzanım dedım
elımı yukarı uzatıyorum habıre. sankı az daha uzatsam yakalıcam.
Allah affetsın. o gece hıcte ıyı bı halde degıldım. gunahım arş'ı aşmıştı o gun belkı ama
bısıy olmadı cok sukur.

Olenlere Rahmet dılıyorum...
FİRARİST_vbulletin3_import9893
O Dönemlerde Bende İstanbulda İdim. O Kadar Farklı Yalan Yanliş Ve Abartlı Şeyler Yazıldık ki Hangisine İnanacagımı Şaşirdim Depremden Sonra Biri Çıktı Yaşlı Bi Amca Yok Efendim Ben Depremi Rapor ETMİŞTİM. Kaale Alan Olmadı Davacıyım Nasıl Bildiniz Sorusunu Sordu Muhabir Yani Nasıl Çözdünüz Adam Bi Defter çIKARDI. iŞTE BEN HER GECE YATMADAN ÖNCE YÖRÜNGELERİ YAZIYORUM ÇİZİYORUM Bir Ton Hikaye Malzemesi Çıkardılar.
Ara
CReATuRE
17 Ağustos depreminde Ankarada yaşıyordum ve evde o saatte oturmuş Tv'de atari oynuyordum...Önce elektrikler kesildi ve dona kaldım ve yerimden kalkamadım hemen bu esnada dolaplar takur takur sallanmaya başladı depremin olduğu aklıma bile gelmedi ama bir yandan korkudan ne olduğunu anlamaya çalışıyordum..Evde bir tek ben vardım,Üzerimden o korkuyu bir an attım ve kendimi hemen balkona attım en üst 6 katta oturuyorduk...Dışarıya bir baktım tüm millet dışarda ben hala bilmiyorum deprem olduğunu...Sonra pencereye çıkmış bi teyze oğlum hemen aşağı in deprem oldu dedi ve ben hemen evden dıaşrı çıktım ve hızlıca aşağı indim...O an herkes arabasının radyolarını açmıştı son ses ve bütün programlar depremden bahsediyorlardı,o anda başımı gözyüzüne kaldırdım ve dua ettim bu arada göyüzü bembeyazdı saki yıldızlardan dolayı...Yemin ederim hayatımda ilk defa o kadar çok yıldızı bir arada gördüm...

OLAY-5=> O gece yıldızlar bir başkaymış.Çoğu insanın anlattığı - sanki elimi uzatsam yıldızları tutacak gibiydim

bu tamamen gerçek bir anlatım...tşkler...

Tüm ölenlerede Allah'tan rahmet yakınlarına Allah'tan başsağlığı diliyorum...
AfrâsyâB
depremi yerinde yaşayan biri olarak ve bir çok arkadaşını kaybeden biri olarak bunların yarısı şehir efsanesi diyorum enteresan şeyler oldu bende şahit oldum bazılarına ama bunların bazılarına inanmıyorum....
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:27 AM