:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilgisayarınız Naciyeye Aşık Olursa
tugba
Sevgili Naciye;
Seni ram'inin alamayaca?? kadar ?ok seviyorum. Zipsiz, zaps?z oldu?un gibi... Seni ilk g?rd???m anda formatland?m. Bana ?yle bir sistem transfer ettin ki, hi? bir komut art?k beni senden ay?ramaz. Seninle ?oklu ortamlar da dahil, her ortamda mutlu olabilece?imi biliyorum. Senin megahertz'in beni de ate?liyor. Bak??lar?n beni taa derinden scan ediyor. Sana ?ok g?veniyorum, bu mektubumu ba?kas?na forward etmeyece?ini de ?ok iyi biliyorum. Ben, seninle evlenece?im Naciye. Evleninceye kadar da s?z; sana hi?bir ?ey insert etmeyece?im. Evlenmeden ?nce DR NORTON'dan randevu ald?m, ikimiz de usulen bir virus taramas?ndan ge?ece?iz. Merak etme hi? bilmedi?im software'lerle ili?kim olmad?. Senin i?in hardware'i ta? gibi diyorlar, ancak biliyorsun ki benim i?in software g?zelli?i hardware g?zelli?inden ?nde gelir. Naciye, seninle biz ?ok dvd'ler seyredece?iz. Sana evlilik y?ld?n?m?nde 24 h?zl? rewritable dvd alaca??m. Pembe slotlu kasam?z, i?inde nurtopu gibi hard disklerimiz olacak. Tatillerimizde ikimiz de birer windows gezgini olaca??z. Daha sonra da ver elini internet. Sana g?zel g?r?nmek i?in ?yle ?ok ?al??aca??m ki, ?? hafta sonra kar??na yirmibir inch plazma ekran gibi ??kaca??m. Ondan sonra istersen beni duvar?na bile asabilirsin. Ak?amlar? dizlerinin ?zerinde bir laptop gibi yataca??m. Asla uyku moduna ge?meyece?im Naciye. Biz seninle ???klar? kapat?p kucaklar?m?zda klavye sabahlara kadar chat edece?iz. Ancak ilk y?llarda senden biraz tasarruflu olman? isteyece?im, onun i?in screen saver, standbye modu vs. anlars?n ya a??k dikkatli olman? isteyece?im. Salonumuzun ba? k??esine babam?n eski 10 megabaytl?k bilgisayar?n? koyaca??m, malum ?ark k??eleri bana hep ?ok s?cak gelmi?tir, yan?na da 5,25 lik disketler. O bi?im nostalji olacak. Hatta y?lba?? ak?amlar? tetris falan oynayabiliriz. Kendimizi hep geli?tirece?iz, zaman hangi ram'i gerektiriyorsa uyaca??z. Birbirimizden fikir download'unu bir gurur meselesi yapmayaca??z. Aram?zda ayr? gayri olmayacak, herkes birbirinin s?rf?ne sayg? duyacak. O seni istemeye anas?n? g?nderen herifin sitesini crack ettim, anas?n? da hack edece?im. Ben geleneklere sad?k kalmak istiyorum seker Naciyecigim. TV kart?n? k?z taraf? al?rm??. Seni, ?eyiz sand???ndaki emek emek doldurdu?un cd-rom'larla bekliyorum. Ben de sana amazon.com dan be? ta?l? bir y?z?k sipari?i verdim bile. Nikah?m?zda da real player ?alacak... Home page'indekilere de ?ok selam, her bayt?n? ?p?yorum, CPU'm daima seninle...
Ara
Firari Fırtına
Teşekkürler paylaşım için ...Çok komik yaaaaa
tugba
bir şey değil harbiden de çok komik yaaBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Ara
Emy
HahahhahhhhhhhaaaaaaaaaaaaaSmile Komik hem de ne komik. Sağol beni güldürdün Allahta seni güldürsünWink
Ara
tugba
beğenmenize sevindimSmile
Ara
tatlı_cadı
güselmiş valla..Wink
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Aşık bilgisayar verruckt 4 327 04-14-2022, Saat: 02:33 PM
Son Yorum: wildfang
  Aşık Olduktan Sonraki ilk Sözler tuti 1 470 04-13-2022, Saat: 08:26 PM