:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
walla kendi babaannem değil ama olmasını isterdim walla
G l s M
[b]süper bakın okuyun bi:yikildim: [/b]

Yetmiş sekiz yaşında, tonton bir babaannem var. Ne kadar modern olsa da gelişmiş teknolojiye ayak uydurmakta
epey zorlanıyor.Buna en güzel örnek evimi aradığında telesekretere not:"Babaannesi aradı
dersiniz."Brezilya-Almanya final maçını izliyorduk. Brezilya'nın önemli bir atağını yavaş çekim gösteriyorlardı.
Babaannemin söylediklerini aynen yazıyorum: ''Bu oğlanlar da amma yavaş oynuyorlar. Bizim yavrularımız aslan
gibiydi. Yine de elendiler.'' Canım babaannem; seni çok seviyorum, ama teknoloji işte çocuklar ne yapsın.Milli
boksörüm.Çok tonton bir babaannem var.Yaşlı olduğu için ne yaptığımı tam olarak anlamıyor.Her maç sonrası yanıma
gelip,"Oğluuuum! Seni kim dövdü böyle?Ah;elleri KIRILSIN !"diye onlara beddua ediyor.Ağabeylerimide,"Siz
ne biçim abisiniz!Kardeşinizi dövdürüyorsunuz"diye kalaylıyor.Onlar da gülünce küsüyor.Son yaptığım
müsabakada kaşım açıldı.Babaannem beni öyle görünce bastonunu kaptığı gibi elimden tutarak,"Göster onları
bana"deyip beni korumaya çalışıyordu.Babaanne... Sen merak etme.Torunun dayak yemiyor.Seni de çok seviyor.İlkokuldayken Commodore 64 bilgisayarımla sık sık"Ghost'n Goblins oyununu oynardım.Bu oyunda
amaç, mezarlıkta dolaşırken dirilen ölüleri yeniden öldürmekti.Babaannem de ben oynarken izler,arkamda
sürekli Fatiha suresini okurdu.''Babaanne; onlar gavur, anlamazlar''deyince de, sinirlenip terlikle kovalardı.
Tonton babaannemi çok özlüyorum.Babaannem 58 milyon vererek aldığım gözaltı kremimi ellerine
sürüp bitirmiş.İzmir'deyken televizyonda Ajda Pekkan'ı seyreden, birkaç gün sonra Ankara'ya döndüğünde
televizyonda yine Ajda Pekkan'a rastlayan babaannemin yorumu: -- Buraya da mı geldi bu zilli? Nereye gitsem
peşimde!Huzur içinde yat, babaannem.Bir spor programında Rıdvan Dilmen şu talihsiz cümleyi kurdu:"Ben
Washington'a inanan bir insanim."85 yaşındaki babaannemim tepkisi ani ve keskin oldu:"Allahsız herif! Geber. E mi
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...Smile
Bende isterdim boyle bir babaannem olsun...Smile
Ara
:.GöZyAşI.:
çok komikmiş saol paylaştığın için
Ara
izmirlee_706
kuzim bisde babaanne aneane yok ama bole bi babaanemiz veya aneanemiz olsun isterdik ama:k::! nse cok komik saol paylastıın için:yikildim::yikildim::yikildim:
Ara
G l s M
saol jnm kuzenim garibanız biz yhaa değil böle babaanne ve anneanne bu ikisinin isimlerini bile unutuyom Sad çok kötü öksüz kaldık sadece annem babam 12 kuzenim 3 teyzem 1 halam bi dayım bi anneannem bi dedem bi amcan(her ne kadar az görsemde) babamın kuzenleri 6 tane annemin kuzenleri 8 tane onların toplam çocukları 15-20 tane işte böle yha kısacası pek garibiz pek öksüzüz :yikildim:
Ara
G l s M
aslında daha varda aklıma gelmiyo ama az yhaa ıı ağlamak istiyormm
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Hiçbir şey için geç değil!! sıla 8 631 02-25-2011, Saat: 11:48 AM
Son Yorum: sıla
  Değil miydi ki şehitler ölmezlerdi, vatan_sever 2 589 05-05-2008, Saat: 04:38 PM
Son Yorum: vatan_sever
  Sen Onun Değil Benim Ilkimsin!!! ciklet.manileri 0 572 05-25-2007, Saat: 09:51 AM
Son Yorum: ciklet.manileri
  Ilginc Bi Evlenme Taklifi..... Adam Biliyo Bu Isi Walla mehmetkılıc 1 547 03-09-2007, Saat: 07:36 PM
Son Yorum: €BeRimSin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 11:17 PM