:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seni Seviyorum!!!!!
ezoo20
354f81a81fvc5.gif

Yüzümün bu kadar aydınLık oLması niye biLiyormusun?Neden bu kadar içten güLüyorum?

Yaşamdan bu denLi keyif aLmamın nedeni ne?Kendime baktığım zaman sadece seni görüyorum artık.Seni gördükçe yeniLeniyorum,mutLu oLuyorum,keyifLeniyorum.Hep seni bekLedim ben,seni aradım!Başka yüzLere sen diye baktım.Başka koLLara sen diye sarıLdım.

Herkesi sen sandım ama yanıLdım.Senin gibi oLamazdı hiçbiri.Ne güLüşLeri sendin,ne gözLeri.OnLar sadece birer suretti.Ruhu,ateşi,yüreği oLmayan birer suret…

Kızdım kendime.Seni yeterince aramadığım için suçLadım kendimi.YoruLdum aramaktan.Kabuğuma çekiLdim.Sustum.GeceLeri yıLdızsız kaLdım,gündüzLeri ışıksız.

Her mevsim seni yaşadım.

Yağmur oLup ısLattın beni,kar oLup üşüttün…Sonbaharda ağaç oLup yaprakLarını döktün üzerime.Baharda renk renk çiçek oLup açtın bahçemde.Yazın sarı sıcak oLup ısıttın beni.Kadeh kadeh içki oLdun içtim…

ŞarkıLarda ezgi oLdun;dinLedim.Bana bakıp “ne oLuyor sana” diyenLere cevap biLe vermedim.Seni unuttuğumu artık aramadığımı sansınLar istedim.GüLdüm.GüLüşümLe aLdattım onLarı…İnandıLar.Seni yaşamaktan hiçbir zaman vazgeçmedim oysa.Uzaktaydın sen.Ama bir o kadar da içimdeydin.Beni izLiyordun biLiyordum ya da öyLe zannediyordum.Sana sakLadım içimde yıLLardır biriktirdiğim sevgiyi…

Yüreğimdeki heyecanı,dudakLarımdaki ateşi,gözLerimdeki parıLtıyı,eLLerimdeki titremeyi,küçük dokunuşLarı sana sakLadım.

Ve bir gün çıktın karşıma.Şimdi seni buLduğum içindir bu çocuksuLuğum.Seni buLmanın çoşkusudur bu.İçimden dışarıya taşan yepyeni bir hayatın başLadığını biLiyorum.Ve bu hayatın içinde vazgeçiLmez kıLdığım tek şeyin SEN oLduğunu da…

SENİ SEVİYORUM
Ara
tatlı_cadı
te$ekkürLer apLJM..
çok qüseLdi...
Ara
ezoo20
SAÄžOLASIN BİRTANEM BEÄžENMENE SEVİNDİM SmileSmileSmileSmileSmile
Ara
yaşamsensin
emeğine sağlık canımcım emeğine ,yüreğine sağlık
Ara
yaşamsensin
allfraurosenoval17cm5xbfr2.gif

gece öyle doluyum ki! Sana, yine sensiz bir gecenin karanlıklarından sesleniyorum.Gece her zamankinden

daha sessiz, dört duvar arasında bir sen, bir ben varız şu odanın yine uyku yok gözlerimde bir başka hüzün çöktü

içime sevgili, bambaşka bir hüzün sen ağladığımı hissediyorsun diye, sen üzülüyorsun diye, günlerdir ağlayamıyorum

sevgili, ağlayamıyorum çok yalnızım sensizliğe dayanamıyorum.Bu gece izin ver bana sevgili,izin ver çok doluyum

bu gece ,hıçkırarak ağlamak istiyorum, hıçkırarak!

flykt1.gifflykt1.gifflykt1.gifflykt1.gif

Bu gece yanıma gel sevgili, yanıma gel! Sana çok ihtiyacım var anlatacak o kadar çok şeyim var ki! Ama

sana söz sevgili, üzmeyeceğim seni yokluğunda çektiğim acıları değil,döktüğüm gözyaşları değil,yalnızlığımı,sensizliğimi,

sen yoksun diye kimsesizliğimi değil sana olan bitmez tükenmez sevdamı anlatacağım sana. Hani ağladığımız zaman

sen benim kollarımda ben senin kollarında ağlayacaktık ya! söz vermiştin ya! Gel sevgili, bu gece yanıma gel çok ihtiyacım

var sana kokuna, sıcaklığına ihtiyacım var.”Ağlamaktan hiç utanmam” derdin ya!sende benim gibi çok ağlarmışsın ya!

Aşkımız için döktüğün gözyaşlarının her damlasına kurban olayım sevgili, göremediğim o kara gözlerine kurban olayım.

Bu gece bambaşkayım bambaşka, yine seninle gecen günlere daldım. Seninle ne güzel günler yaşadık sevgili

Bambaşka bir dünyada yaşadık ne hayaller kurardık gerçekleşmesi imkansız hayallerdi ama bizi nasılda mutlu ederdi

Mutluluktan uçardık zaman dursun, saatler geçmesin isterdik geceleri de hayallerde birleşirdik hani anlatırdık ya birbirimize

Bu gece yine, sana sıkıca sarılarak kollarında uyudum,saçlarını okşadım seni mis gibi kokladım, gecem yine seninleydi bitanem”

Diye anlatırdık ya!ne hayallerimiz vardı sevgili,ne kadar çok isterdik gerçekleşmesini dilimizde hep keşke….keşke kelimesi

Şimdi sen yoksun artık sevgili,sen gittin giderken hayallerimi ,umutlarımı, sevinçlerimi de beraberinde götürdün

Şimdi kim sevecek beni senin gibi,kim özleyecek kim bekleyecek özlemle yolumu sevgili,ya ben kimi bekleyeceğim kiminle

hayaller kuracağım,kiminle aşkı paylaşacağım ne güzel paylaşırdık ne güzel yaşadık aşkı sevgili hem de aşkların en güzelini
ruhum, sevdiğim,gözbebeğim duyuyormusun beni, ben seni çok sevdim çoookkk canımdan çok hala seviyorum bi tanemm

SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM, SENİ SEVİYORUM söyledikce daha çok seviyorummm melekler haber verin sevdiğime

ONU ÇOK SEYORUM bunu bilsin içi rahat olsun sevdiğimin

canimsinbenim7ojaq8nj1.gif
Ara
ezoo20
canimsinbenim7ojaq8nj1.gif

eşliğine tşk...
beğendiysen ne mutlu bana
Ara
yaşamsensin
canimsinbenim7ojaq8nj1.gifcanimsinbenim7ojaq8nj1.gif

Ara
ezoo20

Ara
Carizmatic
yüreğine sağLık süpersin Smile
ezoo20
SAÄžOLASIN CANIM ..
BEÄžENMENE SEVİNDİM SAÄžOLASIN
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni özlüyorummm... €stapitipiti 4 477 04-15-2022, Saat: 04:15 AM
Son Yorum: wildfang
  **Seni Seviyorum Masal Yüzlü** MasaL_perisi 20 1,020 04-14-2022, Saat: 08:27 PM
  Seni Yok SaydıM Masal_yuzLu 13 881 04-14-2022, Saat: 05:21 PM
  Seni Yok SaydıM--- ÇiLeK 9 388 04-14-2022, Saat: 09:47 AM
  Gittin Ama Bilki Seni Unutmadım ...! DarkLady 3 328 04-14-2022, Saat: 07:13 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-16-2024, 04:45 AM