:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Allah Herkese Böyle Bir Aşlk Yaşatsin Inşallah
yaşamsensin
Uzun yillar mutlu bir evlilik sürdüren yasli cift evliliklerinin Ellinci yilini yasamaktaydilar ve mutlu süren evliliklerinin altin yilini kutlamislardi. Bir gün kahvaltida kadin kendi kendine düsünüp;
Elli yil boyunca kocama nazik davrandim ve ona her zaman ekmegin iyi pismis, kitir tarafini verdim. Ama bugün bu lezzetli kismi kendime ayirayim artik diye düsünmüs ve ekmegin kitir kismini yaglayip kendisine ayirmis, öbür yumusak tarafini da esine vermis. Bekledigi tepkinin aksine kocasi sevinerek, karisinin elini öpmüs ve söyle demis;
[SIZE=4]"Sevgilim ,bana günün en mutlu anini yasattin. Elli yildir ekmegin en sevdigim yeri olan yumusak tarafini yiyemiyordum; cünkü cok sevdigin icin o parcayi hep sana birakiyordum.[/SIZE]
Ara
gam-ze-li-m
ayyy cok guzel ama bısı dıkkatımı cektı.bu ınsanlar bırbırlerını ıı tanımıolardı kii 50 yıl boyuncaa?burası bıraz dusundurucuu
Ara
ezoo20
ben cvp vereyim soruna Smile
birbirlerini iyi tanıyorlar lakin karşısındaki insanı kırmamak adına itirazsız yaşalarına devam ediyolar...
biri diğeri için en iyi olduğunu düşündüğü şeyi yapıyor diğeri isenyapılan şey yanlışsa bile buna itiraz etmiyor.....çok güzel bir aşk ..daha öncede okumuştum sağolasın canımcım Smile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Siz Böyle Sevebilirmisiniz yalan dünya 2 717 10-09-2010, Saat: 04:17 PM
Son Yorum: Hasretiim
  Aşk Böyle Birşey Işte!... CaNaT 5 666 08-07-2009, Saat: 01:09 AM
Son Yorum: Qetesh
  şimdi Böyle Aşk Varmi Acaba??? angel16 9 965 06-10-2008, Saat: 10:13 PM
Son Yorum: HACKER882
  hiç böyle sevdiğiniz veya seveniniz oldumu? Qetesh 23 2,147 05-31-2008, Saat: 10:01 PM
Son Yorum: Seyduna
  kalbimdesin(böyle bir sevgi hayal ettim) mehmetkılıc 0 544 05-10-2007, Saat: 09:17 PM
Son Yorum: mehmetkılıc

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-07-2024, 04:11 PM