:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Papatyalar?mm
Emy
D?nyadaki hi? bir ?i?ek papatyalar kadar m?tevazi ve ?ekici de?il bence. Baksan?za ?unlara ya

121lf9qlvk6.jpg

8034130180dkor9.jpg

3xm5.jpg

4hi9.jpg

5ea7.jpg
Ara
tatlı_cadı
çok güseller..Wink
Ara
Leader
Bir papatya tarlası düşün... İlkbahar ayı.. Ve sen onun yanından geçen yolda yürüyorsun ve o papatya tarlasında bir papatya dikkatini çeker.. Binlercesinden birisidir ama sen onun yanına gidersin.. Onda seni çeken bir seyler vardır.. O papatyayı olduğu yerden koparırsın.. Sadece senin olsun istersin.. Sadece senin.. Öleceğini düşünmeden ve gidersin o tarladan.. İçindeki şiddetin durduramadığı bir bencillik ama bir o kadar güzel ve hapsedici. İşte bu TUTKU...
Yine o tarlanın kenarındaki yolda yürüyorsundur.. Yine milyonlarcası arasında bir tanesi seni çeker.. Yaklaşırsın... Yanına gidersin o papatyanın.. Gözlerin başkasını görmez olur o an. Onun için herşeyi yapmak istersin.. Dokunmak istersin.. Dokunamazsın,orda onunla ölmek istersin. Ama birden hafif birrüzgar eser ve bir başka güzel çiçek kokusu gelir burnuna.. Dayanamazsın onun kokusuna.. Unutturur herşeyi bir anda ve o kokunun geldiği yöne gidersin.. O papatya orda kalmıştır... Yüreğinin bir kenarında.. Paylaşılmamıştır bir çok şey.. Unutulmaz belki ama geri de dönülmez ona.. işte bu AŞK...

Yine o yoldasın... Papatya tarlasının yanından geçen...Ve yine bir papatya ... Milyonlarcasının içinde seni çeker.. Gidersin yanına.. Orada kalakalırsın.. O hiç ölmesin diye her şeyi yaparsın.. Tüm gücünle onunla olmak istersin.. Oradan seni koparacak hiç bir güç olmadığına inanırsın.. Ve orda onunla ölene kadar birlikte kalırsın...işte bu daSEVGİ...
Emy
Aslında hepimiz birer papatyayız yaniSmile Çok güzeldi yaa sağol
Ara
MorciveT
Tolga Big Grin sen baya duygu yüklü anlatımlara sahipsin beaBig Grin masallah kutluyorum seni Smile

Tarifler mükemmel...

Yalnız ben hala nörüyon diyorum sana Smile
Ara
Firari Fırtına
En güzel papatya ise Emy dir .... Tartışılmaz yani ..

Sevg ...
Emy
Ayyy çok teşekkür ederim hep birinin bana papatya demsini istemişimdirSad Geçen gün birine söylesin diye çok sevdiğmi söledm ama çakmadı akkılım. Çok mutlu ettin beni inan sağol:o
Ara
Firari Fırtına
Bende papatyaları çok severim . Buda tartışılmaz . Papatya sade , temiz , güzel , saf bir duygunun varoluşudur ....

Sevg ...
merve
sana katılıorum dost,duygularıma tercüman oldun.
aylıkne kadar istion gardaş?Big Grin
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sev?yor sevm?yor(Papatyalar) Stinq 10 1,043 04-05-2022, Saat: 09:23 PM
Son Yorum: wildfang
  PaPaTyALaR... Melek06 1 614 05-10-2007, Saat: 06:10 PM
Son Yorum: PCKoPaT
  papatyalar fatih 12 1,002 12-26-2006, Saat: 11:19 AM
Son Yorum: *TATLI BELA*

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi