:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A?k ayn? zamanda dostluk mudur?
Emy
Madem dertlere ?are bulnuyo; benim de sorula?m var:confused: Arkada?lar sizce a??k oldu?umuz ki?i ayn? zamanda dostumuz mu olur? Ya da biten a?klar?n ard?ndan dost kal?nabilinir mi? Kar?? cinse kar?? duyulan sevgi her zaman a?k olmak zorunda m??

Bu ???n? istiyorum:o
Ara
kardelen
her ilişkide farlıkıdır bence.kimi çiftler çok iyi anlaşır herşeylerini paylaşır ve bu aşkın bi adım ötesidir ve aşka zarar veriri mi bilmeme ama gereklidir bence...dostlukj yani.

biten aşların ardından olabilmesi için tarafların duygularının artık çok azalmış olması lazım..saygılı şekilde bitmişse bence olabilir şahsen ben bitanesiyle arkadaşım...

karşı cinse duyulan genellikle aşk olur ama bazen çok hoşlandığını zannettiğin kişiyi sadece arkadaş olarak yanında istersin.bu aslında ona hayranlığından kaynaklanır...bence böyllee
Ara
Emy
Çok güzel açıklamışın sağol. Bir sorum daha var ama benim; aşk mı kıymetlidir dostluk mu?
Ara
Firari Fırtına
Aşk aynı zamanda sonsuz dostlukdur . Değer bilene değer bilinir . Sevdiğiniz bir bakıma sizin herşeyiniz değilmi , o açıdan düşünecek olursan sevdiğiniz hem dostunuz hem ananız hem babanız hemde aşkınızdır .

Tabi bu değerleri bilenler yaşayabilir bunları ...

Sevg ....
Emy
Evet bugünler geri gelmycek ama sevginin verdiği dert, kederde bal şeker gibi banaSmile Yani hem hüzün hem neşe; hayatta bu değil mi zaten. Tek sorun dengeyi tutturabilmek.Onu da yapmaya çalışıyorz.Fükürlerini paylaştığın için sağol.

Fırtına gönül ne de güzel söyledin sevdiğiniz aynı zamanda herşeyiniz değil mi diye. İstediğim cevap buydu teşekkkür ederim.
Ara
Firari Fırtına
Ricalar sonsuz ola hayatımızda ....
Emy
Aslında düşündüm de çok da güzel bişey değil birini herşeyin yapmak; yokluğu hiçbirşey olmaya sürüklüyor insanı. Yani hüzün özlem bi yana en çok bu koyuyor insana.
Ara
Firari Fırtına
Şöyle düşünelim o zaman ...Hayat zaten başlı başına bir risk değilmidir ... Varsın o risk bu olsun ....

Sevg ...
Emy
Çok güzel söyledin. Gidip geliyorlar işte bana:o
Ara
Firari Fırtına
Kendine sahip olmalısın . Düşüncelerin seni ele vermesin . Mantığın ise aşamalardan geçerek bu yola seni sürüklemeli . Tersi zaten size yakışmaz ...

Sevg ...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 07:52 AM