:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Anket Başlığı: Türkiye'nin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?
umutluyum
18.75%
3 18.75%
çok umutluyum
12.50%
2 12.50%
umutsuzum
37.50%
6 37.50%
hiç umdum yok
31.25%
5 31.25%
Katılımcı sayısı: 16 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Türkiye'nin geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz?
MorciveT
Mandacılık fikrinden kurtulmadıkça umudum yok. Büyük devletlere boyun eğdikçe umudum yok. Bizim ülkemizi en büyük devlet yapacaklarına başka ülkelerin bizim ülkemizi araç olarak kullanımına izin verenler varoldukça umudum yok. Çıkarları doğrultusunda hareket edenler, ülke içinde sen ben - siz biz davası güdenler oldukça umudum yok. Bilime-sanata ilkel kalma yollarından daha az değer verildiği sürece umudum yok. Liderlerin ülke içi anlaşmalar yapmaları yerine iç çatışmalar yapmaları sürdükçe umudum yok. İcatlara önem , bu icatları bulan kişilere destek verilmedikçe umudum yok. Bize Türk olduğumuz için değil, insan olduğumuz için kıymet verilmedikçe umudum yok. Fakirin fakir, zenginin zengin olduğu bir ülkede Umudum yok.
Ara
Qetesh
[COLOR="Purple"]benim dünyadan umudum yokki türkiyeden olsunSad
daha ilk okul çocuğu bile elinde sigarayla geziyorsa ne yapılsa boş bu saatten sonra
gerçi umudun bittiği yerde mucizeler başlar...
belki atatürk gibi bir adam çıkar gelirSmile
bellimi olur....
[/COLOR]
Ara
ÇİSİL
MorciveT Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Mandacılık fikrinden kurtulmadıkça umudum yok. Büyük devletlere boyun eğdikçe umudum yok. Bizim ülkemizi en büyük devlet yapacaklarına başka ülkelerin bizim ülkemizi araç olarak kullanımına izin verenler varoldukça umudum yok. Çıkarları doğrultusunda hareket edenler, ülke içinde sen ben - siz biz davası güdenler oldukça umudum yok. Bilime-sanata ilkel kalma yollarından daha az değer verildiği sürece umudum yok. Liderlerin ülke içi anlaşmalar yapmaları yerine iç çatışmalar yapmaları sürdükçe umudum yok. İcatlara önem , bu icatları bulan kişilere destek verilmedikçe umudum yok. Bize Türk olduğumuz için değil, insan olduğumuz için kıymet verilmedikçe umudum yok. Fakirin fakir, zenginin zengin olduğu bir ülkede Umudum yok.
çok güzel yazmışsınn biz seda sayanın nihat doganla barış mı küsmü oldugunu merak ettikce biri bizi gözetliyorun önünde gün boyu kalkmadıkça ve bu sekilde cok güzel uyutuldukça umutlu olmam olanaksızz
Ara
MorciveT
Teşekkürederim.

Sorunlarımız çok büyük, uyuyan insanımızda...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türkiye’yi Eurovision’da kimin temsil etmesini istersiniz? Melek06 25 1,258 08-23-2008, Saat: 12:09 AM
Son Yorum: chuLsuzz péri!
  Sizce Türkiye'de Atatürk'ü sevmemek suç olmalı mı? Kür ŞžÃ¢d 15 715 08-15-2008, Saat: 06:00 AM
Son Yorum: Firari Fırtına
  Türkiye'de mi? Yurt Dışında mı Okumak İstersiniz__??? uslanmaz_genc 13 713 08-06-2008, Saat: 05:52 PM
Son Yorum: _AL0n3_
  Sizce Türkiye'nin En Komik Komedyeni Kim? mhanyaxx 33 1,063 10-05-2007, Saat: 04:10 PM
Son Yorum: RAMSES
  Türkiye'nin Avrupa Birliğine girmesi için referandum yapılacak olsa sizin oyunuz ne o ezoo20 25 929 04-12-2007, Saat: 07:23 PM
Son Yorum: ezoo20

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 07:25 AM