:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gökyüzümde kayan bir yıldızım bile kalmadı artık..
eRCi
Deniz kokulu bir şehirden gelen kalabalık bir dert yanış bu kez kaçışımın ayaklanışı.
Susmak isterken konuşturulan çığlık atarken ağzı bantlanan bir kalbin eşik eşik topladığı son sarhoşluk bu..

Eski değil aslında yenilişim ancak bi yağmur damlasının toprağa düşme anı kadar..
Sen cehennem ateşimi canlandırırken gözbebeklerinde daha ölmedin dersin bu soyguna.
Bense katillerimi öldürmeden gitmem toprağın alaca karanlığına..

Öykümü yarıda bırakan kalbime tam zamanı gelmişken kalkmasını bilmeyen dizlerime bıkmadan usanmadan damlayan gözlerime söyleyeceklerimde var elbet; sonra canımı alan bu küçük şehre bir veda bir teşekkür borcumda var..

En az benim kadar sende bilirsin bu ateşi yakmadan söndürmem..

Geçecek bugünlerde diyen üç maymun gösterilerinde dördüncü olmayı seçtiğim zamanlar da öğrenmiştim aslında sokak köpeklerinin sahipli olanlardan daha asil olduğunu..

Ateşe verilen sılamla dikenli tellerle çevrilen gurbetimle kendine bile hayrı olmayan bir ruhla son yürüyüşüm bu yetim bıraktığım sokaklarda..

Gitmelisin demiştin bana bir keresinde, aklına uyup yüzerek karşıya geçmeye çalıştığım denizler şahittir kullara ömrümün her anında oyuncak olduğuma..

Gökyüzümde kayan bir yıldızım bile kalmadı artık..

Vazgeç diyebilseydim sancılarıma yüreğimin ilk kıvılcımlanmaların da, belki daha çok dilek tutabilirdim gökyüzüne her baktığımda..
Firari Fırtına
Yürekden olan bu sevdaya aşikar eyle be güzel insan sevgini . Dile gelsin her daim bu aşk ı ilanı paylaşımlar . Yada dedim ya sus ... Aynı ben gibi , yürek gibi ...

Teşekürler ...

Sevg ...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sessiz çiğliklarim....sesinizi Duyurun Artik CeYDa HaNDe KeSiM 4 386 04-14-2022, Saat: 11:01 PM
Son Yorum: wildfang
  Artik aldanmak istemiyorum... CeYceYY 3 524 04-14-2022, Saat: 12:28 PM
  Elveda Artık Bende Yokum [!] DarkLady 5 588 04-14-2022, Saat: 03:02 AM
  O Küçük Kız Çocugu Değilsin Artık ...! ROSE 15 774 04-13-2022, Saat: 07:13 PM
  Susuyorum Artık.. €BeRimSin 4 406 04-13-2022, Saat: 03:19 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 10:57 PM