:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
derdime derman bulacak varmı?
djseninim
böylesine sevda inşallah birgün anlar seni mutlu olurdunuz benden de bi tavsiye onu unutmuş gibi davran eğer birazcık seviyosa dönecektir kızlar en uyuz olduğu kişi bile onlara bakmasa delirirler sonrada pişmanım diye ağlarlar
Ara
HASRETİM
arkadaşım (allah gönlüne göre versin) ama baya çekmişsin yüregin yaralanmış bak sana tek tavsiyem bende bir bayanım çünki ONA SOGUK DAVRAN AMA KIRMADAN YARALAMADAN KARŞINDAKİ BAYAN SANIRIM HASAS VEDE İNATÇI BİRAZ ..... ama dedim ya bırak kendi haline gelirse senin gelmezse o zaten senin hiç olmamıştır...BİLİYORUM BU dedigim sana zor ama bi dene bende aynı şeyi yaşadım bir zaman geldi ama (VEDE ŞUNU DEMEDEN GEÇEMİCEM ÇOK GÜZEL Bİ YÜREGİN VAR )
Ara
djseninim
fazla üzmeden soğuk davranmak
Ara
yaşamsensin
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:böylesine sevda inşallah birgün anlar seni mutlu olurdunuz benden de bi tavsiye onu unutmuş gibi davran eğer birazcık seviyosa dönecektir kızlar en uyuz olduğu kişi bile onlara bakmasa delirirler sonrada pişmanım diye ağlarlar
inş..kardeş inş birgün anlar..
nekadar sevdiğimi duyacak kadar yakın olabilir inş..
ama senin değin taktik onda geçerli olmıyo ..farklı bir yok bulmalıyım bence ...
yinede sağol kardeş yol göstermen bile güzeldi teşekkürlerSmile
Ara
yaşamsensin
HASRETİM Adlı Kullanıcıdan Alıntı:arkadaşım (allah gönlüne göre versin) ama baya çekmişsin yüregin yaralanmış bak sana tek tavsiyem bende bir bayanım çünki ONA SOGUK DAVRAN AMA KIRMADAN YARALAMADAN KARŞINDAKİ BAYAN SANIRIM HASAS VEDE İNATÇI BİRAZ ..... ama dedim ya bırak kendi haline gelirse senin gelmezse o zaten senin hiç olmamıştır...BİLİYORUM BU dedigim sana zor ama bi dene bende aynı şeyi yaşadım bir zaman geldi ama (VEDE ŞUNU DEMEDEN GEÇEMİCEM ÇOK GÜZEL Bİ YÜREGİN VAR )
sağolasın kardeş seninde yüreğinin güzelliğine iyi bir ispat olmuş oldu sözlerin ..
ama dediğm gibi bu taktik ondan geçersin ..
herşeyi çürütebiliyo.
akıllı bir bayan istemediği şeyleri öyle yerlereden yakalayıp bana sunuyorki benim bile aklım duruyor...
seninde dediğin gibi fazla inatçı ama inadını sonradan kazanmış biri..
çok güzel bir yüreği muhteşem bir ruhu var..
keşke ona karşı olan hisslerimi bu kadar acıya çavirmese ..ama buna bile razıyım ..benimle konuşması yeterdi bir zamanlar ..ama artık bundan fazlasını istiyorum ..
Ara
yaşamsensin
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:fazla üzmeden soğuk davranmak
kardeş bu onda geçersiz..
hem zaten bende yapamam ona soğuk davranamam ...buna ben meyil vermem ..
Ara
MissBela
jaa wlla bilmemki ne yapilir böle bi durumda derdine yardimci olmk isterdim ama onunla konus ama herzmnki gibi degil icinden gecenleri anlat belkide ise yarayabilir bilmmki
Ara
yaşamsensin
sağolasın kerdeş ama ben ona zaten hep içimden geldiği gibiyim ..
yapamayacaklarımın vaadtelerini vermiyorum ona hiç
herşeyi oturtmaya çalışıyorum ama olmuyo
Ara
djseninim
ben bu kızı döverim ama anlasın o da artık SmileSmile
Ara
yaşamsensin
anlıyo ama bunu bana belirtmekten korkuyo ..
dövme benim sevdiğimi ....
onun olması bile kafi....
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Varmı ben gıbı¿ blue_belial 5 477 04-08-2022, Saat: 12:12 PM
Son Yorum: wildfang
  varmı ben gibisi¿ blue_belial 9 740 07-21-2007, Saat: 12:19 AM
Son Yorum: in_love_girl
  yüreğim susmuyoo bi fikri olan varmı? cambaz 4 585 05-16-2007, Saat: 07:49 PM
Son Yorum: sevgi nehri özlem

Hızlı Menü: