:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okuyun ..
Firari Fırtına
Sen artistmisin ?

Benim senle sorunum var , yukarıdak soruya cevap ver hele . Görelim boy ölçülerimizi . Ben buraya kıztavlamaya geldim ya sen ?

SmileSmileSmile Hadi bekliyom ...
ZeNiTH
Öncelikle benim bu yazıyı yazmamdaki amaç artislik değildi ..
Sitede gözle görülmeyen o kadar çok sey var ki ..
Kim kime neler diyo özelde , kim kimin hakkında konusuyo , ve yolunda gitmeyen o kadar cok sey var ki .. Bosvermek en iyisi .. Ben sadece siteyi çöpçatan sitesi gibi görüp , bi çok sahte sekle bürünüp gelenler için yazdım bu yazıyı .. Yanlıs anlasıldım heralde veya baska bisey herneyse ..

sen benim yazıma bu soruyla cevap veriyosan eyvallah ..
Benim senle sorunum yok , aksine teşekkür borcum cok ..
Forumda mesaj yazarak kız tavlamanın saçma bişey oldugunu , burda yazılan mesajla , sözle cart curtla kız tavlamanın saçmalığını , ve aptalca bişey oldugunu , ve sağlıklı olmadıgını herkesten iyi bilirim ..
Sen buraya kız tavlamaya geldiysen ki gelmediğini ve blöf yaptıgını biliyorum .. Geldiysen de Vazgeç bu işten fırtına , doğru yolda değilsin Big Grin Sen yüreğini göstermeye devam et bize ..
Ben kız tavlamaya gelmedim buraya ..
Eğer ki kız tavlamaya gelseydim ;
Kızlara özel mesaj atardım .. ki sorun herkese , kime özel mesaj yazmısım ..
Olduysada bana yazanlara cevap vermisimdir ..
Ne işim olurdu saatlerce düşünüp şiir yazmayla , ne işim olurdu yazı yazmayla ..
Ne gerek vardı duygularımı burda bu güzel insanlarla paylasmaya ..
Alıntı yazar geçerdim , ama ben emeğimi size vermek istedim ..
kız tavlamaya gelseydim niye duygusuz.com derdim hep ..
Duygularını burda paylasmak , fikir beyan etmek , emek vermek , bişeyler kazanmak - kazandırmak artistlikse eğer dediğin olsun fırtına ..
Ben artistim ..
Masal_yuzLu
Güzel düşünce
yüreğine sağlık.
Ara
Firari Fırtına
ZeNiTH Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Öncelikle benim bu yazıyı yazmamdaki amaç artislik değildi ..
Sitede gözle görülmeyen o kadar çok sey var ki ..
Kim kime neler diyo özelde , kim kimin hakkında konusuyo , ve yolunda gitmeyen o kadar cok sey var ki .. Bosvermek en iyisi .. Ben sadece siteyi çöpçatan sitesi gibi görüp , bi çok sahte sekle bürünüp gelenler için yazdım bu yazıyı .. Yanlıs anlasıldım heralde veya baska bisey herneyse ..

sen benim yazıma bu soruyla cevap veriyosan eyvallah ..
Benim senle sorunum yok , aksine teşekkür borcum cok ..
Forumda mesaj yazarak kız tavlamanın saçma bişey oldugunu , burda yazılan mesajla , sözle cart curtla kız tavlamanın saçmalığını , ve aptalca bişey oldugunu , ve sağlıklı olmadıgını herkesten iyi bilirim ..
Sen buraya kız tavlamaya geldiysen ki gelmediğini ve blöf yaptıgını biliyorum .. Geldiysen de Vazgeç bu işten fırtına , doğru yolda değilsin Big Grin Sen yüreğini göstermeye devam et bize ..
Ben kız tavlamaya gelmedim buraya ..
Eğer ki kız tavlamaya gelseydim ;
Kızlara özel mesaj atardım .. ki sorun herkese , kime özel mesaj yazmısım ..
Olduysada bana yazanlara cevap vermisimdir ..
Ne işim olurdu saatlerce düşünüp şiir yazmayla , ne işim olurdu yazı yazmayla ..
Ne gerek vardı duygularımı burda bu güzel insanlarla paylasmaya ..
Alıntı yazar geçerdim , ama ben emeğimi size vermek istedim ..
kız tavlamaya gelseydim niye duygusuz.com derdim hep ..
Duygularını burda paylasmak , fikir beyan etmek , emek vermek , bişeyler kazanmak - kazandırmak artistlikse eğer dediğin olsun fırtına ..
Ben artistim ..

Ne güzelde yazmışsın doğruları , Yavv sen varya harbi yukardaki mesajımı yanlış anlamışsın . Ne yapalım sen artistsen bende artisttim Big GrinBig Grin Yada değiliz . Biliyorsunki bu düşüncelerde hemfikiriz . Bana uzun uzun yorum yazarak anlatma kendini , ben seni sevdim o kadar .... Düşüncelerine saygım sonsuzdur . Anlamadıysan anla . Suç benimmi güzel kardeş Big GrinBig GrinBig Grin

Sevg ...
ZeNiTH
EYvallah güzel adam ..
Suç bizde , bende veya sende değil ..
Duygusuz.com ' un ne demek oldugunu anlamayanlarda ..
Ben yanlıs anlamadım seni fırtına ..
Yeşillik olsun diye yazdım öle Big Grin
Firari Fırtına
:d:d:d:d:d:d:d:d
PrinceSs
Anam Babam...Big Grin
Seni biriLeri sinirLendirmiş bea..
Sıkma canını biLen ve değer veren kuLLanır bu siteyi...Smile
ZeNiTH
Yok üye olan herkes kullanır ..
PrinceSs
ßence üye olabilmek 2dakikalık bir işin...Duygusuz olabilmek gönül işin...Smile
ZeNiTH
Kullanmaktan Bahsediyoz .. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ARada Bi Bunaldığınızda Bu Yazıyı Okuyun... ZeNiTH 11 861 04-10-2022, Saat: 07:07 AM
Son Yorum: wildfang
  Ben aŞkımı yasDım OkuyUn ama aqLamaq yoq )= jansu 9 731 01-29-2008, Saat: 10:22 PM
Son Yorum: jansu

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 04:33 PM