:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
çok garip şakalar ;)
soyle
1962... İsveç'te sadece bir kanalın olduğu ve yayının siyah-beyaz yapıldığı yıllar... Televizyon istasyonunun teknik uzmanı Kjell Stensson haber yayını sırasında ekrana çıkarak eğer seyirciler isterse yepyeni bir teknolojiyle televizyonlarını renkliye çevirebileceklerini bildirdi. Bütün yapmaları gereken ise bir naylon kadın çorabını ekrana geçirmekti. O gece 7 milyonluk ülkede yüzbinlerce kişi bu yöntemi denedi. Bu Nisan 1 şakasının ardından tam 8 yıl sonra takvimler 1 Nisan 1970'i gösterirken İsveç'te renkli televizyon yayınına geçildi.

Türkiyeden;
Hirsizin biri, bir evin Çatısına Çıkmış ve anten kablosunu kesmis. Evin reisi de tam TV'ye dalmisken yayin kesilince televizyonunu biraz kurcalamis, Bozuldu herhalde"diyerek yatmis. Ertesi gun adam ise gittikten sonra hirsiz kapiyi açıp adamin karisina,Yenge, beni abi gönderdi, televizyon bozuk, alin da bir bakin dedi" demis. Saf kadincagiz da televizyonu vermis. Aksam adam eve gelip de televizyonu görememis ve karisindan olayi ögrenince...

O hafta sonu balkonda keyif yaparken bizim hirsiz asagidan islik çala çala onlara bakarak sokaktan geçmiş. Kadin hirsizi tanimis ve Bak bey! Televizyonu çalan adam iste buydu!!" demis.
Adam bunu duyunca pijamalarla adami kovalamaya baslamis. 5 dakika sonra diger hirsiz adamin evine gelip, karisina Yenge, ben polisim, abi hirsizi yakaladi. Simdi karakoldalar. Pantolonuyla, cüzdanını istiyor." demis ve kadin da vermis normal olarak.

Adam hirsizi uzun bir saat kovaladiktan sonra kan ter içinde eve dönmüş...

Adamda eve geldiğinde pantolon ile cüzdanı bulamayınca...

Garip Haberler
* Samsun'da bir bankayı soyan Mehmet Murat Pas, 2 ay sonra aynı şubeye para yatırmaya kalkınca, yakayı ele verdi. (14 Ocak)

* Bursa'da manavda biber kalmadığını öğrenen Sezer Kırbıyıklı, "Bu nasıl manav!" deyip domatesleri kurşunladı. (22 Ocak)

* Samsun'da otobüs durağı çalındı. Durağı çalanlar, hala yakalanamadı. (24 Mart)

* 'Adana Kümes Hayvanlarını Koruma Derneği' horoz dövüşü yaptırırken yakalandı. (3 Nisan)

* Erzurum'un Boşçakmak köylüleri, dört katlı apartman büyüklüğündeki kayayı, köye düşmesin diye halatla bağladı. (24 Nisan)

* Sivas'ta 732 yıllık tarihi bir mermer, 'meraklılar' tarafından, plastik olup olmadığının anlaşılması amacıyla kırıldı. (2n Nisan) İNEK MEMESİNE SANSÜR İSTEDİ

* Sakarya Devlet Hastanesi Acil Servisi'- nde görevli sağlık memuru Serkan Atasoy, gemi tayfası Cüneyt Veli'den 2 saat yerine bakmasını istedi. Veli, elini kesen bir adama dikiş atarken yakalandı. (10 Ekim)

* İnegöl'e bağlı 3 bin nüfuslu Cerrati Beldesi'- ne 3 bin kişilik cami yapıldı. (29 Nisan)

* Zonguldak Limanı'na sığınan kuğular, kimliği belirsiz kişiler tarafından pişirilerek içki aleminde yenildi. (30 Mayıs)

* 178 Alo RTÜK Hattı'na başvuran bir kişi, Sütaş reklamında gol atan inek Ayraniç'in memelerine sansür istedi. (16 Temmuz)

* Manken Asuman Krause, "1. Geleneksel Boru Döşeme Yarışması"na hakem oldu. (1 Eylül)

* Malezya Kralı, Kapalıçarşı'dan halı aldı. Garsonlar, halılara çay döktü. (15 Eylül)

Telefon Konuşmaları
Hasta yakını: "Ben ambulansı görüyorum, bu yana gelsin bu yana..."

Santral görevlisi: "Evinizin yakınında bilinen bir cami, market, okul var mı? Ambulansımızı nerede karşılayacaksınız?

Hasta yakını: "Kapının önünde..." Eşinin kalp krizi geçirdiğini ve Acil yardım ihtiyacını dile getirmeye çalışan ve ağlayan bayanın karşısında heyecanlanan Santral Görevlisi: "Eşiniz erkek mi?"...

Santral görevlisi: "Beyefendi ambulansımız adrese ulaşamaz ise sizi aramamız gerekebilir telefonunuzu verir misiniz?"

Hasta yakını: "Telefonumu yeni aldım sana verirsem ben neyle konuşacağım"..
Ara
strider
hepsi birbirinden güzel sağol hele sonuncusu Big GrinBig GrinBig Grin:
Ara
ramco_06
Big GrinBig Grin: zuhahaha koptum yaa türk insanı en zor anında bile komedi yaa!!!
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çocuklar Duymasın Dizisi'nden Garip Olaylar soyle 13 1,212 04-10-2022, Saat: 09:45 AM
Son Yorum: wildfang
  3 garip olay Hasretiim 4 864 06-14-2011, Saat: 02:02 PM
Son Yorum: YasSmin
  Garip ama gerçekler (: MaSaL 13 1,066 01-19-2011, Saat: 12:13 AM
Son Yorum: history
  İdam Mahkumu Üzerinde Garip Deney MaSaL 1 589 07-12-2010, Saat: 11:16 PM
Son Yorum: CaNaT
  Bir garip sayı – 12345679 CaNaT 2 575 11-26-2009, Saat: 03:13 PM
Son Yorum: CaNaT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-28-2024, 10:36 PM