:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gözlerimdeki aşk pırıltısı
dj_cansel53
gözlerimde gördüğün o aşk pırıltısı ikimize ait bunu dünyadaki herkes beceremez sevdinmi yürekten sever insan tıpkı benim sevdiğim gibi sana olan aşkımın sevgimin büyüklüğü taa gözlerime kadar yükselmişse ne mutlu bana ama bunun değerini bilemeyen erkelerde var neden olmasınki. . neden sende beni delicesine sevme benim sevdiğim gibi biliyorum senin gözlerindede var o pırıltı işte o bendede var neden acaba bunun cevabını sen verebilirimisn ki? hayır veremezsin çünkü benim seni sevdiğim kadar sen beni sevemezsin asla sevemezsin
bu sözüm işte tamm bize uyar bizim aşkımızda burda başladıya ortapazarda SmileSmilesarışın esmer farketmez ortapazar gençlik affetmez çatılır kaşlar kesilir başlar ama en güzel aşklar ortapazarda seninle başlarSmileSmile
Ara
ezoo20
sarışın esmer farketmez ortapazar gençlik affetmez çatılır kaşlar kesilir başlar ama en güzel aşklar ortapazarda seninle başlarSmileSmile

ee bu cümleye bayıldım desem abartmış almam herhalde..
aşkının daim kalması dileğimle..
Ara
MissBela
umarim ikinisde beraber mutlu olursunuz..
Ara
dj_cansel53
teşekkür ederim o cümleyi yazma nedenim bizim aşkımızın başladığı yer olmasıdırSmileSmileSmileSmileçünkü benim sevgilimde sarışın
Ara
djseninim
o söz benim bikere ya ne çalıyosun allahım o nun neresini seviyon ikinizde aptalsınız ok ne sen onu nede o seni anlayamıyo sunuz
Ara
dj_cansel53
olsun şu an ayrılmışız çıkma teklifleri çok ondan güzelini bulurum
Ara
djseninim
bul da bu arada aramız düzeldi yada çıkıyoruz mu diyeyim canım sANA
Ara
Shimariq_Shey
paylasım için tsklerrr canımmmmm
Ara
happy yeliz
yine ilginç bir konuuu SmileSmileSmile