:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sewiyorum seni delicesine
Qetesh
[SIZE="4"][COLOR="Black"]*Hep sen varsin dü$üncelerimde....geceleri rüyalarimda, gündüzleri hayallerimde sadece sen varsin.. sagimda, solumda, aynadaki yansimamda, nereye baksam hep sen varsin... Artik ben “ben” degilim, anladimki ben “sen” olmu$um.. Yanimda olamasanda

*Ne zaman çıkacaksın saklandığın yerden? Ne zaman bitecek bu sonu gelmez saklambaç. Ebe olmaktan sıkıldım artık, yeter gel artık sobe’le. Bütün çocuklar evlerine çekildi çoktan. Sadece biz kaldık. Ben “ebe”, sen “sobe”

*Sana nasil anlatsam bilmiyorum. Ama bildigim tek ama tek $ey seni delicesine cok sevdigim. Seninle öyle bütünle$tim ki ayrilmak degil kopamiyorum senden. Ne seni birakabiliyorum; ne de kendimi hice sayiyorum. Bunlarin ikisini de yapamiyorum. Cünkü artik dü$ünemiyorum[/COLOR][/SIZE]
Ara
ezoo20
*Ne zaman çıkacaksın saklandığın yerden? Ne zaman bitecek bu sonu gelmez saklambaç. Ebe olmaktan sıkıldım artık, yeter gel artık sobe’le. Bütün çocuklar evlerine çekildi çoktan. Sadece biz kaldık. Ben “ebe”, sen “sobe”

süperdi sağolasın canım ...Smile
Ara
Qetesh
sende sağolSmile
Ara
yaşamsensin

emeğine sağlık kardeş bende ezomun beğendiyini daha çok beğendim sağolasın
Ara
>As!_M€L€q<
*Sana nasil anlatsam bilmiyorum. Ama bildigim tek ama tek $ey seni delicesine cok sevdigim. Seninle öyle bütünle$tim ki ayrilmak degil kopamiyorum senden. Ne seni birakabiliyorum; ne de kendimi hice sayiyorum. Bunlarin ikisini de yapamiyorum. Cünkü artik dü$ünemiyorum

3 de çok güsldii tşklerr SmileSmile
Qetesh
sağolun...Smile
Ara
*TATLI BELA*
çok güzeldi hemşerim teşekkürler....
Qetesh
ben tşk ederimSmile
Ara
intractablechild
yokk ben teşekkür ederimmBig Grin saol kardeşimmm.. yüreğine sağlık...
Ara
merand
hepinizede teşekürler güsel olmuş yüreğinize sağlık arkadaşlar
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  seni sevmiyorum asi_carisma 7 386 04-13-2022, Saat: 12:48 AM
Son Yorum: wildfang
  seni sevmek:(( EyLuLce 19 788 04-12-2022, Saat: 08:43 AM
  *yazdığım her satır, bana seni hatırlatır ZencefiL 3 542 04-05-2022, Saat: 02:43 AM
  Seni özledim history 2 479 07-16-2012, Saat: 11:42 PM
Son Yorum: history
  Seni istiyorum history 7 675 06-24-2012, Saat: 10:26 AM
Son Yorum: ZencefiL

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-06-2024, 02:07 PM