:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gülümse Hadi ..
ZeNiTH
Öyle bir an gelirki , ne sonunu düşünürsün , ne de oynadıgın oyunu .. Oyun dedim ya .. Senin oyunun değil aslında .. Hayatın senle oyunundan bahsetmek istemiştim .. Yanlış anlama .. Aşk , sevgi oyun oynayamaz sana .. Temiz yüreğe zarar vermez o .. Ama şu hayat yokmu hayat .. ne yürek dinliyor ne başka bişey .. Hiç sonunu düşünmeden yıkar geçer bütün kaleleri .. Umutlarının maviye boyalı sağlam yıkılmaz kaleleri olur ya hani .. Hayat dinlemez , görmez o mavi rengi ..
Bosver ağlama ,hep hayat senlemi oyun oynayacak .. Gül hadi gül lütfen hayata inat .. Çok değil be insan ... Çok gülmücen Güzel yüzlü , temiz yürekli insan ..Hayat mı hep seninle oynayacak , Bırak bi kez de sen onunla oyna .. Ama tek etap .. Tek bölümlük bir oyun oynayacaksın ..Kaybetmek yok bu oyunu .. Tek yapacağınn şey ağlamamak ...Aglamaya degmez bu hayat,
Dökme değerli gözyaşlarını sen yaşamana bak , gül hadi lütfen .. Bu oyuncu düzenbaz hayata inat ..
Gülerken mutlu olmayı düşünme , sadece inat .. onun sana yaptığı seyden yapıcaksın sen de .. Herseye hakettiği gibi davranmak .. Gülümse işte .. Bakamasın bi daha yüzüne , ugramasın hüzün .. Senin şehrine .. Hayttan uzak olsun senin şehrin , Şehir az gelecekse bile saf ve sıcak bi yürekte bağımsız bi ülkee .. veya kıta , coğrafya , dünya , evren .. ne dersen de .. Sonsuz bi mekan işte ..
Tamamı dediğimi dinle .. hadi gülümse ..
üzülme işte .. Engeller olacak elbet , acılar senide bulacak , ama senin kitabında yıkılmak olmayacak .. söz ver bana,yıkılmayacağına ..
yılma işte zorluklardan yıkılma , yıkılırsan olmaz , bıkarsın hayatla oynamaktan .. eksik kalır yüzünden tebessümler .. o zaman amacına ulasır hayat , o senle oynamasına bakar , söz ver hadi yıkılma , kaybetme bu oyunu , tek bi hakkın olsada , sonu ölümle son bulacakya .. hadi kaybetme , kazan bu oyunu .. Bi kerede sen onunla oyna ..
Üzüntün gözyaşın kederin oalack elbet , ama onların hepsine rağmen , bu oyunu oyna .. Pes etme , kaybetme ..Bu oyunun içinde ölen bi oyuncu , bi kuruyan ağaç , bi solan gülde sen olma ..
hani sana mutluluk olmasa bile gülümse dedim ya ..
seni denedim , baktım gülümseyecekmisin diye .. Gülümsedin ve mutluluğu yaşattın bana ..o bir gülüşünle kazandırdın bana bu oyunu ..sıra sende hadi .. tekrar tekrar gülümse , tebessüm et ..
Mutluluk seninde kapını çalacak , seninde yüreğine bı ışık doğacak elbet ..

Er ya da Geç ...

Emrehan ..
11.04.2007

01:22
SweetCandy
emegine ve yüregine saglikk cnm..güzel bir paylasimm tesekkürler..
Ara
ZeNiTH
Saolasın , Gözlerine Sağlık ..
hulleci
uğraşmana değmiş valaBig Grintşkler..
bu saat 01:22 gecemi öleden soramıSmile
Ara
ZeNiTH
Yok ugrasmadım ki ..
Dün Gece Saat 1:22 ..
Gezerken Canım sıkıldı ..
Girdin Kişisel aşk yazılarımı kısmına ..
bastım yeni konu aç butonuna ..
Ne yazacağımıda bilmiyordum ..
Aklımdan yoktu hiçbişey ondan başka ..
Bi şarkı dinliyordum gülümse anne diye ..
Ordan esinlendi bu sözler çıktı parmaklarımdan ..

gözlerin dert görmesin osman ..
gam-ze-li-m
o mutluluk en yakın zamanda bulsun sahıplerınııı
Ara
kayıp_gölgeler
valla çok güzel olmuş yüreğine sağlık...
Ara
ZeNiTH
Saolasın teşekkürler..
happy yeliz
offf kanka süpersin sen yaaaaa sen hep bilme ne yazacağını süper yazıyonn emeğine sağlıkk
Ara
*TATLI BELA*
yüreğine sağlık güzel olmuş emrehan.....

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Unut Unutabilirsen Hadi ! # Pè®iM§ii # 4 638 01-20-2010, Saat: 07:49 PM
Son Yorum: # Pè®iM§ii #
  Gülümse Kaderine Firari Fırtına 32 1,780 09-23-2008, Saat: 11:04 PM
Son Yorum: Firari Fırtına
  hadi git harf harf tümcemden.... exxe 2 456 08-27-2007, Saat: 04:28 PM
Son Yorum: exxe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-19-2024, 08:55 AM