:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gerçek bir intihar mektubu
ozgur_yasarim
Aşkım, bir tanem, sevgilim, herşeyim, *****… Bu hayatta başıma gelen en güzel, en eğlenceli, en tatlı, en mükemmel şeydin sen. Sen benim yaşam destek ünitemdin, beni hayata, Allah'a bağlayan şeydin. Öyle zor anımda geldin ki yanıma, bana herşeyi unutturdun ama şimdi beni tekrar o hale sokuyorsun. Keşke açık açık herşeyi söyleseydin bana, sevmiyorsan sevmiyorum deseydin, seviyorsan bile sevdiğini tam anlamıyla gösterseydin.. Son konuşmamızda sana hala aşkım diyordum, bana aşkım deme diye msj attın bana. Olsun sen benim aşkımsın.. Sakın arkamdan üzülme, en azından üzülmemeye çalış. Bu hayattayken değerimi bilmedin belki de. Belki de beni, benim seni aldığım kadar ciddiye almadın. Neden bıraktın beni be aşkım? O kadar hayalimiz varken, ben seni o kadar çok severken, senin için her şeyi göze alırken.. Hiç mi değer vermedin bana? NEDEN NEDEN NEDEN…?

Annem, babam.. Sizlere diyecek lafım yok, ben hiçbir zaman size layık evlât olamadım. Sizi bu hayatta hep üzdüm.. Ama beni kimsenin anlamadığı gibi sizde anlamadınız hiçbir zaman.. Anacım sakın üzülme arkamdan, unutun beni. Baba senden bir tek isteğim var. Annemi sakın üzme..

Dostlarım, hiç bir zaman benim yanımda olmasanız da varlığınızı biliyorum ben. ******, ****, *****, ******, ****.. Sizler çok iyi adamlarsınız. Sizin gibi arkadaş bu hayatta bir insanın başına kolay kolay gelmez, eminin bundan. Ben sizlerin arkadaşlığına, o kahpeye kanarak ihanet ettim. Şu son 1 yıldır hayatım o kadar acımasız, o kadar iğrenç, o kadar sıkıcı, o kadar boğucu geçti ki.. Aklıma her türlü şey geldi. Ben hayatım boyunca hiç bu yıl ki kadar ağlamamış, bu kadar yalnız kalmamıştım. Hayatımda hiç yalnız başıma içki içmemişken, bu yıl birileriyle içmeyi özledim..

*****… Sen bir başka adamsın, benim için her zaman tepede yerin vardı. Az önce seninle msn'de konuştuk, bu yük bana çok ağır geliyor, tek ihtiyacım olan şey ''dost'' dedim, tek başıma kalkamıyorum bu ayrılığın altından dedim.. Senin lafın yine şu oldu ''dostluklar tek başına kazanılıyor'' ben sana karşı bir hata işledim, bu işlediğim hata benim sonumu getirdi. Etrafım o kadar çok kalabalıktı ki zamanında, kimle konuşacağımı, kimle takılacağımı bilmezdim... ama şimdi.. derdimi anlatacak, ağlayacak, gülecek, sigara isteyecek bir dostum bile kalmadı. Bunun suçlusu tamamen benim…

Soruyorum Şimdi Size; Sizin Bu kadar Berbat Bir Haliniz Olsaydı, Ne Yapardınız??

Bu Dünyada Rahat Yok, Ölüm Belki Kurtuluş

HERKESE ELVEDA...
*TATLI BELA*
çok üzücü...
ama ölüm çare değil ki....
teşekkürle arkadaşım....
ozgur_yasarim
Haklısın çözüm değil ama insanlar o anki psikoloji ile onu düşünemezler....
*TATLI BELA*
evet o anki psikoloji bu gibi şeyleri yaptırabilir......
ZeNiTH
Tutmayın Beni , Atarım Kendimi Big Grin

Güzel Paylasım , Teşekkürler..
ozgur_yasarim
Emrahan yok canım yavsen atma kendini ben atarım yav:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ZeNiTH
Yok valla olmaz , kurtarmaz Big Grin
BEn atcam Big Grin
ozgur_yasarim
İİİİ atla ne yapayım yav bu zevki bana fazla gördünya:yikildim::yikildim::yikildim::yikildim::yikildim:
ZeNiTH
Ya cok istiyosan atlayabilirsin Big Grin
Gulguzeliii
cok kotu ya nıye ınsanlar bıraz zorlukta ölümü secıyolar.
tesekkurler...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  b!R ayrılık mektubu!! asi_carisma 8 1,680 04-13-2022, Saat: 02:35 AM
Son Yorum: wildfang
  Sanalda Seven gencin İntihar Mektubu ZeNiTH 33 3,443 04-10-2022, Saat: 01:19 PM
  Bir Baban?n K?z?na Mektubu KesanLee 2 569 04-05-2022, Saat: 03:44 AM
  Veda Mektubu ... Che Guevara Firari Fırtına 17 2,337 04-02-2022, Saat: 08:00 PM
  a?k mektubu.......... bilgeis 4 1,001 04-02-2022, Saat: 06:09 AM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 11:33 AM