:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adana da Bir Ayrılık
Firari Fırtına
PaPaTYa_PReNSeS Adlı Kullanıcıdan Alıntı:nede haklısın Fırtına; çok haklısın bu haklılığın sadece hakedenler için ...
sevmeyi gerçekten yürekden sevilmeyi çaresiz beklemeyi sadece hakedenler için yaparsın, boynu bükük bir papatya misali...
paylaºımını okur okumaz içide bulunduğum ruh haliyle aklıma gelen Mehmet Kesici'nin ºiiriyle eºlik etmek istiyorum Fırtına yüksek müsadenle ;

Senin, sarı saçların vardı,
Benim, ela gözlerim
Çağ, ilk gençliğim.
Mevsim, baharındaydı
Rüzgar, çiçek kokulu
Yağmur, aºk damlardı
Sen ve ben sırılsıklam

Sende, gülücükler hep
Benim, asık surat'ım
Zaman ilk heycanımdı
Olay, sana vuruluº
Yer, sevda sokağı
Saat, durma noktası
kalp sana çarpardı yar

Senin, güllerin gönca
Bende, avuç dolusu diken
An, anlatılmaz dı
Heycan son doruğunda
Konu, aºkımızdı hep
Sevgimizdi tek cümle
Haykırıºım tek solukta

Senin, umudun vardı
Benim, bir kara bahtım
Hüzün, ince sarardı
Hayal çok uzaklara
Aºk, teze bir fidan
Kol, kırık bir dal
Ateº tütüºtü can

Senin, düºlerin düºtü
Benim, gençliğim yar
Yazgı, böyle olmuºtu
Ördü dört duvar
Aºk, kızıl ötesi
Sevdam tarumar
-daha dündü yar
-bizi kim anlar ......

sevgi adasının sahibi inşallah tez zamanda gelir yanına.O adadan Yapılan çağrıların hayrılışların yankıların yerini mutluluğun sesii gülücükleri alması dileğimle..
saygılar...

Bekleyende yok , beklenende ... Son nedir ?? Bilinmez ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Gulguzeliii Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yuregıne saglık cok guzel tesekkurler...

Yürekler sağolsun ...

Sevg ...
Firari Fırtına
CariSmaBoY Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüreğine sağlık fırtına, herzamanki gibi esiyorsun...

Bi an kendimi yine orada, sokaklarda hissettim...
Bu resmi görünce bile içim bi tuhaf oldu, orda sevgi adasına karşı oturup sağlep içmiştik, keşke oraya giden sandallar çalışsaydı o gün... aah aaah

tşkler

sevgi_adasi.jpg

Ahh çekmeler sanırım bitmeyecek ,
Bari yüreğimizdeki sevgiyi koruyalım ...

Teşekkürler ...

Sevg ...
Firari Fırtına
Xx-nehir-xX Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yüregine saglikk...tesekkürler..

Yürekler sağolsun ...

Sevg ...
Firari Fırtına
eRCi Adlı Kullanıcıdan Alıntı:Bir bekleyişin, bir özleyişin şarkısını yazdık, birbirimizi severek seninle. Gidersek küseriz biliyorsun birbirimize. Nasıl anlatılacaksa bir sevginin büyüklüğü, nasıl yaşanılacaksa bir aşkın hiç yaşanmamışlığı, öyle yaşıyoruz işte. Çırılçıplak, ama utançsız yaşıyoruz tüm aykırılıklara inat bu hayat sahnesinde. Örümcek yalnızlıklarımızla, yaşlı balıkçıların ağlarına takılacağız birgün seninle. Yüreğimizdeki martılarla, sözcüklerimizdeki yaşam pekmeziyle yitik düşlerimiz gün ışığına çıkacak elbet. Yüreğimizde biriktirdiğimiz dualarla bu küçücük dünyada bulacağız birbirimizi elbet günün birinde.

Fırtına öncelikle o güzel duygulu yufka yüreğine sağlık diyorum.o kadar sade yazılmışki her okuduğumda sanki gözümün önünde canlı bir tiyatro oynarmış gibi oluyor.bende bu güzel paylaştığın makalene yorum yapmak istiyorum.keşke tüm insanlarda silaha değilde senin gibi kaleme sarılsaydı dünyanın düzeni apayrı olurdu ozaman.her insanın yüreğinde artçı şoklar oluyordur.işte bu şoklar kişiden kişiye değişir kimisinden az kimisinde çok olur ve kimilerinde ise sürekli şoklar olmaktadır.bende şunu anladımki seninkinde süreklilik vardır.herhangi bir insanda süreklilik şoku olduğu müddetçe devamlı tedirginlikler içindedir.bu yüzden ne gece nede gündüz bu şokları unutmamaktadır.hele yalnız oldunmu hiç aklının ucunda çıkaramıyorsun.anlayacağın çok kötü bir hastalığa yakalanır insan. doktorlara gidiyorsun anlamazlar dilinden hastalığını söylüyorsun hastalığına göre ilaç bizde mevcut değil diyorlar.işte o an tekrar şoklara giriyor insan bi bakmışsınki üstündeki elbiseler islanmış yağmış yağmurlar.anlayacağın bende bu hastalıga yakalanmışım hemde en kötüsünden süreklilik... görüşmek üzere.

Sevgiler....

İşte yürek size ,

Dahası yok , öncesi varmıydı ???

Teşekkürler güzel insan .... Varlığın yeter ...

Sevg ...
Masal_yuzLu
yazıyı okurken çayımı karıştıyordum şekeri erisin diye.
ama baktım ki şeker atmamışım 3 küp şeker kalmış öyle

Tşkler güzeldi yüreğine sağlık.
Ara
Firari Fırtına
Masal_yüzLü Adlı Kullanıcıdan Alıntı:yazıyı okurken çayımı karıştıyordum şekeri erisin diye.
ama baktım ki şeker atmamışım 3 küp şeker kalmış öyle

Tşkler güzeldi yüreğine sağlık.

Yürekler sağolsun masal yürekli dost . Teşekkürler benden olsun o güzel yüreğinden gelen bu güzel yorumuna .

Sevg ...
Shimariq_Shey
emegine saglıkkk
Ara
bad_boy
güzel olmuş ellerine ve yüregine sağlık ...!
Ara
Firari Fırtına
Teşekkürler benden olsun , çok sağolun ...

Sevg ...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ayrılık Senfonisi… effe 5 462 09-24-2007, Saat: 08:38 PM
Son Yorum: MorciveT

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:02 PM