:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Üşüyormusun kalbim?
ozgur_yasarim
6cl3.jpg

Hersey sen kokuyordu..Düslerim acilarim sevgim ellerim vücudum hepsi sen kokuyordu... Gittigim yerlerde baktigim gözlerde hep seni görüyordum..Sen olmustum ben tamamen... Sana ne anlatayim? içimdeki aciyimi? Kalbimdeki biçagimi? Yoklugunda duvara astigim kanli gözyaslarimimi? Söyle sevgili sana ne anlatayim?

Terketmisti beni yüregin bunu farkediyordum....Sen dokunmadanda hissediyordum...Senle konusmadan da anlayabiliyordum...Illaki senin bana sözlerle anlatman gerekmiyordu bunu.. Bunu sen söylemedende biliyordum...

Her nefes alista senin boslugunun doldurulmaz oldugunu anliyordum..Terketmisti beni yüregin..sessizce gitmisti bir haber bile vermemisti..

Simdi herseyi sadece yüregimdeki seninle yapiyorum...Onunla avutmaya çalisiyorum kendimi..Onunla gidiyorum heryere...

Senin bedenin olmus olmamis ne farkederki...
ÐŽeşaren
Süper bir Siir gercekten...Cok güzeLWink

TskLer...
Ara
ozgur_yasarim
Beğendiğine sevindim okuduğun için ben teşekkür ederim
ÐŽeşaren
bende güzeL siirin icin tesekkür ettimSmile
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Gün YoLda YürüyoRdum KaLbim aCidi ! Mızmız_Prenses 6 595 04-12-2022, Saat: 04:05 PM
Son Yorum: wildfang
  İstediğin Gibi Yaptım; Artık Kalbim Yok! PaPaTYa_PReNSeS 5 479 04-12-2022, Saat: 01:26 AM
  ...:::Toplan Gidiyoruz Ey Kalbim:::... ciciKIS 5 457 04-10-2022, Saat: 12:38 AM
  ÜşüYo musun KaLbim..! €BeRimSin 6 398 04-09-2022, Saat: 07:35 PM
  S€ninL€ KaLbim ATiYoRsa DeLic€..... €BeRimSin 7 587 04-08-2022, Saat: 09:20 PM

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-05-2024, 02:13 PM