:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carisma Out
MissBela
[b][i]ßugünn okdr cokk seee oldukii itiraf ediorumm hayatimizda hic bukdr resill olmamisdik..bütünn duisburgga resil olduk ßugün Car!smanin yerlerde süründügü bittigi..(out)oldugu gündür..cok utandik resilligimizden ama eglendik Car!smanin yerlerde sürünmesine ragmen gülüoruz bugünkü halimize ßen halimden mutluyum resiL olmamisa ragmen ya sen raßiam sende mutlumusun??:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
[/i][/b]
Ara
CaTlak-CaDuU
heheh olmammi bebeqim
senle olimda rezil olim ne fark eeder :D
hauptsache senleyim and smily Big Grin hehehe
AMA KOSKOCA ÖMRÜMDE ( COK YASADIMYA Big Grin)
BU KADAR REZIL OLMAMISHDIMMMMM
1 günde bu kadar olurrrrrrrrr/mineden beter oldukkk!!!!!
Ara
MissBela
allahim yhaa benn senden cok resill oldumm yhanee ellyesa bisiklet sürüodu genclerin önünde takildi bi bagirdi "ßiri ßeni itsin Lan" diye yemin ediomm herkess güldü bende catladim...Big GrinBig GrinBig Grin:Big GrinBig Grin
Ara
ZeNiTH
eee itirafınız ne ... Smile
MissBela
itiraff bu neoldugunu daha dogrusu neler oldugunu anlatmim resilligimle kalirimBig GrinBig Grinraßia annatsin ben utanirim hem
Ara
derdo
hehehe Big Grin komedi yaa Big Grin
MissBela
hele bide resim cekiniordukk 4-5 kere arabayla önümüsden tanidiklar gecdi hepside ayni kisilerdi bise bakiorlar biss foto cekinioss gidiorlar geliorlarr..off cok kötüü oldum resillikSadhepde pozlari veren ben oluorum..
Ara
CaTlak-CaDuU
MissBela Adlı Kullanıcıdan Alıntı:hele bide resim cekiniordukk 4-5 kere arabayla önümüsden tanidiklar gecdi hepside ayni kisilerdi bise bakiorlar biss foto cekinioss gidiorlar geliorlarr..off cok kötüü oldum resillikSadhepde pozlari veren ben oluorum..

verdigi pozda Kilisenin önünde
tövbe tövbe tutturdu cek cek die
Ara
MissBela
k!l!se d!e kücümsememek Las!m..güseLd! ordak! posLar Allah !c!n
Ara
CaTlak-CaDuU
MissBela Adlı Kullanıcıdan Alıntı:k!l!se d!e kücümsememek Las!m..güseLd! ordak! posLar Allah !c!n

Resimin arkaplani kilise olsun , cöp olsun etc,
fark etmez senin oldugun her resim güzel bebeqim
SEN HERYERI GÜZEL GÖSTERIYORSUN
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 10:56 AM