:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tetikçi(+18)
*AsİyE*
ya sz beni üzüyosunuz asıl.ikinizi de çk seviom ama...nese,tatlıya bağlandıına sevindim
Ara
50cent
bencede zaten okumak i?temeyn okumaz okumak isteyen i?inde ?ok g?zel bi f?kra t?k ler
Ara
tuti
Rica ederim...
Ara
isyanbitmez
TARTI?MAYI ?NCELED?M.HO?UMA G?TMED?.H?? HARARET YOKTU.?OK SA?MA FIRTINA G?N?L'?N DED?KLER? ?LK OLARAK BURADA B?YLE B?R B?L?M VARSA VE D???ND??? G?B? BU B?R YANLI?SA BUNUN G?DER?LMES? ???N BA?VURACA?I K???LER BELL?D?R SANIRIM.FIKRA ANLATMAK NEDEN SAYGISIZLIK OLDU BAYANLARA B?LM?YORUM.G?LD?RMEK SAYGISIZLIK OLDU?U ???N M?? BU DA KEND? ???NDE BA?KA SORUNLARA GEBE.MESELA ???NDE K?F?RLER GE?EN F?LMLERE KIZ ARKADA?LARLA G?TMEK ONLARA SAYGISIZLIK MIDIR? AMA ?Y? KONU?UYOR.?N?ALLAH B?RG?N BEN? ANLARSINIZ.ANLA?ILMAZ OLMAK DE?ER KATAR. SANIRIM KULLANMAK ?STEM??.NEYSE FIKRA DA G?ZEL DE??LD? ZATEN.DAHA ?NCE D?NLEM?? O ZAMAN DA G?LMEM??T?M.......
tuti
isyanbitmez Adlı Kullanıcıdan Alıntı:TARTIŞMAYI İNCELEDİM.HOŞUMA GİTMEDİ.HİÇ HARARET YOKTU.FIKRA DA GÜZEL DEĞİLDİ ZATEN.DAHA ÖNCE DİNLEMİŞ O ZAMAN DA GÜLMEMİŞTİM.......

Tartışmanın hararetli olmamasının nedeni;
Sadece burada tartışmadığımızdan kaynaklanıyor...
Daha öncede bunun gibi açtığım fıkralarda baya bi tartıştık...
Ve biraz sertde çıkdık birbirimize...(ama saygı çerçevesinde)
Bu sadece o tartışmaların küçük bir bölümü...
(Ayrıca tartışmanın senin hoşuna gitmemesi normal çünkü ben senin kadar güzel kullanamıyorum Türkçeyi, bunun içindir ki düşüncelerimi tam manasıyla ifade edemiyor olabilirm bu da benim eksiğim )

Ve sana katılıyorum. Benimde hoşuma gitmemişdi fıkra.
Bende gülmemiştim...
Belki hoşlananlar çıkar diye paylaşımda bulunduğum bir fıkra sadece...Smile
Ara
cLaRk_m3n
dostum çoq komik olmasa da güzeldi en azından paylaşım yapman hoş bişi...
ben tşk ederim paylaşım için''
beğenmeyen tabiki çıkacak ama cephe almak çok saçma!
Ara
tuti
Eyvallah arkadaşım rica ederim...
Ama lütfen tartışmayı uzatmayalım...
Çünkü tartışmayı başlatan Fırtına Gönül foruma girmediği için cevap hakkını kullanamıyor...
Ama sizi de anlıyorum görüşünüzü dile getiriyorsunuz...
Buna da saygı duyuyorum...
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-30-2024, 04:06 AM