:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gülün ama çaktırmayın
djseninim
bi gün okulda eğitsel ko toplantısındayım pencereden bakıyom o anda türkçe öğretmeni geldi ne yapıyosun dedi bend eona bi dur ya git başımda sen boynuzlanmıyosun konuşma ordan dedim o da bana bütün okulun önünde işte örnek öğrenci dedi:yikildim: :yikildim: :yikildim: :yikildim:
Ara
dj_cansel53
ee çekemiyo işteee hoca sana aşık olunca sen başkasının seversen izin vermez hoca sana aşıkk kızım okulda herkes biliyo bi senmi bilmiyonnn bende şu an bi hocaya aşığım çooookk yakışıklı adını söylemem
Ara
djseninim
kızım sende varya sen aşkı oyuna alıyon he ne öle onu seviyom bunu seviyom o senin öğretmenin olmaz öle şey tamam mı gülüm salla sen aşık olma sen daha büyeceksin SmileSmiletaamam seni çok seviyom
Ara
MissBela
Cü$$$$ feLan oLdum yaa insan hocasina a$ik oLabilirmi ya lütfen..
Ara
djseninim
kız birazcık deli olunca(benim gibiSmileSmileSmile)oluyo bazen ama ciddi değil bu durum şaka yaniSmileSmileSmileSmile
Ara
>As!_M€L€q<
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
g saol paylastınm içinn
MissBela
djseninim Adlı Kullanıcıdan Alıntı:kız birazcık deli olunca(benim gibiSmileSmileSmile)oluyo bazen ama ciddi değil bu durum şaka yaniSmileSmileSmileSmile

hmm anadim jnmBig GrinBig Grin
Ara
djseninim
önemli değil örnek öğrenciyim işte ya SmileSmileSmile o da hak etti o sözleri boynuzlanıyom o bana içeri geç diyo
Ara
dj_cansel53
yaa arkadaşlar öyle bi şey yok ben hocama faalan aşık değilim bu olayda sen çüşş oluyosan ben ohaaa falan olurum yani ortalık biraz şenlensin diye yaptım sadece
Ara
PrinceSs
ÇatLak...!Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-01-2024, 02:53 PM