:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sana Söylemiştim Değilmi ?
€BeRimSin
Çok Eminim Beni Sevmesinden Dedin ya Ondan Dolayı Sordum Bu Soruyu...
Desene Kendinden Çok €minsin... Hakkında Hayırlısı Neyse O Olsun...

Sevgiler...
ROSE
ya allah aşkına aklını başına al aldırma adın ne bilmiyorum ama ....erdem sana karşılık verecek olsa çoktan verirdi sen neden kendi kendine böylebi aşk içinde istenmediğin bi yerde kanat çırpıyorsun ki ...emin ol ki erdemin aklı ve kalbi başka yerdedir...bunu biliyorum hiç olmazsa...sen yoluna bak bence ..hem hadi onu bırak erdemin yaşı kaç senin yaşın kaç ?sevmek belki yaşla olmaz ama istersen biraz daha düşün ....açıkçası ben inanmıyorum da sana ...neden dersen neden çok ..birini tanımadan sadece yazılarında seni ne kadar ne çekebilir ki ?burda yanlışın var .hadi onunla önceden konuşmuşluğun falan olsa diycem tamam ama o da yok ki sende..neye güveniyorsun ki ...he diyorsun ki eminim oda beni sevecek sana var ya ben gülerim sadece gülerim komik olma lütfen .......

bu sözlerimi kötü algılamazsın umarım gerçek böyle olduğu için sana söylüyorum ....
Ara
ALDıRMa
Yok Rose Seni Yanlış Anlamam Tabiki Sonuçta Sen Düşüncelerini Dile Getirdin Teşekkürler Rose Şunu Söyleyeyim Ben Sana Evet Görmedim Bana Karşılıkta Vermedi Telefonunu Buldum Aradım Defalarca Ama Yüzüme Kapatı Ben Hiç Pes Etmedim Etmeyeceğim De O Çok Farklı Bir İnsan Bence Evet Kalbinde Başka Bir İnsan Var Bunu Görmemiş Olsam Bile Bunu Anlaya Biliyorum Ama Ne bileyim Ayrımı Değillermi Bunu Bilmiyorum Sadece Yazılarından Anladığım Kadarıyla Çok Seviyor O kişiyi Ve Çok Acı Çekmiş Ben Onun Yaralarına Merhem Olacağımı Düşünüyorum Ya Süper Bir İnsan Ya Tanımasamda Anlaya Biliyorum Geçenelerde Birisi Özel Mesaj Attı Bana Sen Kimsin Diye Ben Erci nin Kız Arkadaşıyım Dedi Ben İnanmadım Tabiki Ya Seviyorum Ne Yapabilirim Duygularıma Engel Olabilirmiyim Rose Sen Söyle
Ara
ROSE
bak senin için şunu diyebilirim duygulara kimse engel olamaz haklısın tamam orda dur ...ama hani derler ya görünen köy klavuz istemez diye ..ayrı dünyalarda olduğunuza inanıyorum ben ....
senin kalbin yanlış limana demir atmış ..o çok iyi çok seven biri olabilir arkasından kimse için bişey demek bana düşmez benim sana burda karışmamın nedeni imkansız bişey olarak gördüğüm içindir ...valla inanıp inanmamak sana kalmış ...sana tek sözüm gittiğin yolda ,çaldığın kapıda sana ömür boyu kapalı olacaktır ....
Ara
ZeNiTH
Ya Komik Olma Hakkaten ...
Benden Sana Tavsiye ...
Bide Kendinden Çok Emin Konusuyon , Kesin Olacak Diye ..
Hangi Şey Kesindir ..

ZORLA GÜZELLİK OLMAZZZZZ ...
ALDıRMa
Teşekkürler Rose Ben Şansımı Ne Olursa Olsun Deniyeceğim Bu Sevgi Olmasa Bile Onu Birkere Bile Olsada Görmek Yeter Bana Ama Ne bileyim Tamam Yaşım Ufak Ama 18 Yaşındayım Fazlada Ufak Sayılmaz Tamam Sizler Gibi Düşünemeye Bilirim Ama Seviyorum Ya Ne Yapabilirim Ben
Ara
ZeNiTH
Hı hı Haklısın ALDIRMA ..
Ama illaki görecem , konuscam diye Kimseyi üzme , kırma ...
Ve kimsenin istemediği şeyleri yapma ..

Hayırlı Olur Hakkında İnş ..
ALDıRMa
Ben Kimseyi Kırmıyorumki Ama Sad
Ara
ROSE
iyide canım benim bizim sevene sözümüz yok ..uğrunda gittiğin yol çıkmaz sa ben sana gördüğümü söylerim ....erdemi tanıyan biri olarak sana söylerim ben kendimden eminim ama sen değilsin ...
,istersen sen hayatına devam et ..seni çok şey bekliyor hayatında kalbine göre verir allah ...
Ara
ALDıRMa
Sağol Rose Bana Yardımcı Olmak İstiyorsun Ama Ben Duymuyorum Görmüyorum Ya Sadece Varsa Yoksa O O O Tutuldum Bir Sevdaya Ben Duygularımdan Gayet Eminim Seviyorum Onu Çok Sağolun Hepiniz
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ::..ne Zaman Anlarsin Ola?..::SANA....! PaPaTYa_PReNSeS 8 535 04-13-2022, Saat: 06:53 AM
Son Yorum: wildfang
  Bu Sana İtirafımdır... €BeRimSin 117 6,159 04-10-2022, Saat: 09:39 AM
Son Yorum: wildfang
  Bitiyorum Sana ama... blue_belial 5 604 09-14-2007, Saat: 12:40 AM
Son Yorum: Rüya Güzeli
  sana bir mailim varrrr babaaa...çok etkilendimmm arkadaşlarrrr.... GCLRNFNS 1 470 03-25-2007, Saat: 06:52 PM
Son Yorum: ezoo20
  Ben Sana A?ik Olmu?um Sultan mert 25 1,975 11-27-2006, Saat: 07:23 AM
Son Yorum: ZeNiTH

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 05-03-2024, 01:44 AM