:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
???ekler?m Bana ?hanet Etmeden G?zya?larimya Yet?nd
kül
Ne zaman geçsen şu köşebaşından.En büyük şair olur yüreğim.Sen ne zaman geçsen.Herşeyden vazgeçip kaleme koşar ellerim.Halbuki birkaç saniyesin koskaca bir günde.Aslında birkaç saniyeden ibaretsin hayatımın içinde.Ama sen bilirmisin saniyelerin insanların hayatını kurtardığını.Yok ettiğini bütün bir umutsuzluğu.İşte sen de yok ederdin ne zaman bizim evin arkasındaki merdivenden köşeye dönsen, yok ederdin o günün bütün bir karamsarlığını.Bir YTL ye aldığım küçücük çiçekler mücizevi bi şekilde büyürdü susuz topraksız, mücizevi bir şekilde büyürdü bir kaç saniyeye.Ve ben de bölmüştüm hayatımı tıpkı çiçeklerim gibi saniyelere.Kısacası sen yaşam kaynağımızdın.Benim çiçeklerim hayallerimin ve umutlarımın.Oysa bir gün gitmen gerekti.Gittin.Ben karşına çıkmaya yine cesaret edemedim.Sana hiç bir zaman seni seviyorum diyemedim.Diyemedim ama yazıyorum.Sen okumasanda yazıyorum SENİ SEVİYORUM.Kızıla hasret bulutlar gibi,yağmura hasret çorak toprak gibi.Yoksun gelmeyeceksin biliyorum ama hala sana muhtacım.Tıpkı çiçeklerim gibi.Bu arada çiçeklerim de büyümekten vazgeçti.Kurumaya başladılar.Ne yapabilirim gözyaşlarım onlara yetmedi.Hayal kurmuyorum artık.Yaşamak ve sevmek üzerine.Umutlarım da bilmediğim diyarlarda beni tek etti.Tıpkı senin gibi.EEE bari sen mutlumusun.Umarım ki yeni yerinde hala bir kaç kişiye umutsundur.
Biliyorum sen bu yazıyı okuyamayacaksın ama okumasanda yazıyorum: neredesin, kiminlesin, kimlere umutsun bilmiyorum ama SENİ SEVİYORUM...

NOT:BU YAZI TAMAMEN HAYAL ÜRÜNÜDÜR.ÇOK ŞÜKÜR HALA ÇİÇEKLERİM GÖZYAŞIMLA BÜYÜYEBİLİYOR.SADECE GİTMEK ZORUNDAYDI GİTTİ.VE ÇİÇEKLERİM BANA İHANET ETMEDEN GÖZYAŞLARIMLA YETİNDİ.

0ıfır6ltı Kerem ÇOBAN
Ara
YARGIÇ
Kimi zaman zorunluluklar olur elbette sende kendine bir zorluk seç ve çiçeklerini gözyaşlarınla büyütmek yerine o nasılsa başkalarına umut oluyorsa sende kendine ve çiçeklerine yeni bir umut seç.
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler arkadaşım...Yüreine sağlık...Smile
Çiçekleri büyütmen güzel...Ama onların bir de solmaması için çaba gerekiyor...
Gözyaşı buna yeter mı sence...Sad
Ara
kül
?nsan bir kere sever gelsede gitsede ?i?ekler kurusada insan bir kere sever masal perisi.
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  A?k ? Anlat Bana ... !!! Firari Fırtına 3 509 04-07-2022, Saat: 07:48 AM
Son Yorum: wildfang
  Bana aşkın ‘’bomboş kırık dökük bir çerçevede asılı kalmak oldugunu’’öğrettin SeRDİD 0 647 03-24-2010, Saat: 05:38 PM
Son Yorum: SeRDİD
  bana düşmez kal demek acemhe 2 471 12-27-2009, Saat: 01:48 PM
Son Yorum: acemhe
  gece BANA ben SANA ağladım... ●KΛЯΛMΣL● 0 644 08-30-2009, Saat: 01:15 PM
Son Yorum: ●KΛЯΛMΣL●
  Varlığın yeter bana! 'Belinay' 10 1,352 05-29-2009, Saat: 07:44 PM
Son Yorum: 'Belinay'

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 01:19 AM