:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Arkamahalle ;)
Masal_yuzLu
allahım alahım Big Grin

hoş geldin arkamahalle resimlerde maheleyi bütünleşmiş Smile

Aramıza hoş geldin ben emin..
Seni burda görmek güzel
Yakışıklı kardeşim benim.
Ara
ARKAMAHALLE
eyw baba sen baktım burda takılıosun bende ddm ara sıradada olsa forumda bulunım ıstedım ortam guzel .... ee ınsanlar guzel ortamda maLum guzel olcaq dıme ehhe Wink
Ara
CariSmaBoY
yakışıklı adamsın, resimler ve ismin bi uyum içersinde, ama şeyi merk ettim ya bu mahalle istanbulun hangi semtinde... Sur içinden bir bölüm dicem sur içi olan bölümlerde sokaklar çok dar,
neresi burası abi Big Grin
bebiS
beendim gayet hosss...
Ara
ARKAMAHALLE
burası yanı benım oturdum semt ıstanbul eyupsultan ... burasıda benım semt ımden bı mahalle ya aslında benım nıck ımın cok uzn surelı olan bı bırlıktelımız var yanı ben ılk ınternette ortamına grdım de tabıkı chat ortamına ılk sectım nıck bu ıdı neden bu nıck drsek ozel bı anlamı var eskıye dayanan ozellı... zaten masaL_yuzLu ı bıLır o ne zman ben bı ortamda bulunsam oda hep yanımda ıdı benı eskı tanıyanlardan zaten burasını da ondan gordum ve ıkı gelmısn
Ara
°¤(MiNik_P€Ri!i)¤°
aLLLah sevdiğine bağışlasın..yakısıkLısınSmile
Ara
ÐŽeşaren
GüzeL cikmissin ArkadasimSmile

ALLAH sevdikLerine bagisLasin...
Ara
SweetCandy
yakisiklisin arkadasimmm, allah seni sevdigine bagislasiinnnn, istanbulun bütün semtleri güzel ama öyle degilmii..
Ara
CaTlak-CaDuU
Yaki$ikliymissin abi , Allah sevdigine bagislasin Smile))
Ara
ARKAMAHALLE
tsk ederım cnm ... evt ıst un butun semtlerı ayrı bı guzel benım ama en cok begendım taraf ortakoy tarafı hem sakın hem sessız hemde ınsanı alıp nerden nereye goturen bı havası var ?? Wink
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-29-2024, 09:09 PM