:: Duygusuz.com - Dostluk ve Arkadaşlık Sitesi
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adam & Kadin :(
in_love_girl
KADINDAN ADAMA

Bu g?nde o sessiz ???l?klardan birini ya??yorum.Biz de?iLmiydik o a??Lmaz denen da?Lar? a?an,ge?iLmez deniLen yoLLardan ge?en, a?k u?runa ?L?m? g?ze aLan. Ne oLdu ?imdi.Aradan ge?en onca y?Lm? de?i?tirdi seni.Sa??n , k?yafetin , ayakkab?n gibi sendemi de?i?tin yoksa?...
Ben hep ayn? bakar g?zLerin diye biLirdim,a?Larken biLe korurdun sen asiLLi?ini...
?imdi bi de?i?ik bak?yosun bana... Sanki ac?r gibi kendine , sanki utan?r gibi... oLmaz b?yle sewgiLim.Yapma.. Benim sewdi?im adam kar??mdakinden bamba?ka... Ne o, yoksa pesmi ettin ? HavLumu att?n bu hayat?n ac?mas?zl???na kar??... Ben seni biLirim.Sen kendinde de?iLsin ?imdi,?zg?ns?n umutsuzsun. Bak sevgiLim ben geLdim ?imdi. Yeniden tutunuruz bu hayata , yeniden sava??r?z zorLukLarLa... GeL vazge?me , y?re?ini dinLe...

ADAMDAN KADINA

Ya?an?Lan sessizLi?in i?inde bi ???L?km? yoksa bi kayboLu?mu biLmem.Sen haLa kar??mdaki o g??L?,cesur kad?n... Ben her?eyden vazge?mi? bi adam. Niye sevgilim;s?yle niye bu inat? Ben art?k senin biLdi?in adam de?iLim.Sen yokken ?yLe yoruLdumki bu hayattan ?yle vazge?timki. Bitti ruhum,t?kendi..
Sen yokken hep geL-git sewdaLar koydum y?re?ime.. hep seni arad?m hep seni d??Ledim... Ama sen yoktun. Ne kadar can?m ac?d? biLirmisin.Her ge?en g?n birazdaha vazge?mek,biraz daha umudunu yitirmek nedir s?yLe.. Sen hep benim bitanem kaLd?n. Hep y?re?imdeydin. Ama ?imdi kar??mda duran kad?n de?iL o...
O benim hayaLLErimde b?y?tt???m,ya?att???m kad?n...
?imdi bana diyosun geL yeniden sava?aL?m seninLe... Y?re?im bitmi?ken s?yLe , g?zLerimdeki o ate? duruyormu yerinde ???

KADINDAN ADAMA

HakL?s?n beLkide bu bi kayboLu?...
Ben en az?ndan direniriz diye d???nm??t?m... Bi umut,bi cesaretLe son bi sava? veririz diye..
AnLad?m sen unutmu?sun a?k?m?z?.. PasLanm??,??r?m??... Hep derdim ya sana 'G?zden ?rak olan g?n?ldende ?rak olur ' diye. Sen inanmazd?n oLurmu hi? derdin ... Sonra a?k?m?z? ?verdin. BeLLi sen de?i?mi?sin.
Bende demi?timki bu hastaL?kla pen?eLe?irken bari sen yan?mda oL,destek ??k.. Son g?nLerimde yaLn?z b?rakma beni...
Ama senin ruhun yoruLmu?;paslanm??,??r?m??(s?n)...
Neyse sewgiLim sen oLmasanda ben ba?ar?r?m.. Y?re?imdeki bu a?k? tek ba??ma ya?at?r?m...

ADAMDAN KADINA

Son bi hayk?r?? i?indeyken kaLp
Bazen dedikLerimiz anlams?z kal?r
Tek bi bak???n anLam?n?
BinLerce c?mLe veremez bazen.
Senin o de?i?mi? dedi?in g?zLerim
Sana ?z?nt?mdendir.
BiLiyodum neden beni yan?nda istedi?ini
Son anlar?nda yard?m?m?n gerekti?ini.
Sen biLme g?zeL g?zL?m
Unutmad?m asL?nda ben senii
?lk kez bu g?n s?yLedim sana yaLan
Ama mecburdum..
?zemezdim seni..
Sen git g?zeL g?zL?m
Bende geLiyorum ARDINDAN... icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

AyLiN____________________________________
Ara
in_love_girl

''Sevgi..Bazen sevdiğin için sevdiğinden vazgeçmektir.."
Ara
ManyaX_GirL
in_love_girl Adlı Kullanıcıdan Alıntı:''Sevgi..Bazen sevdi?in i?in sevdi?inden vazge?mektir.."

bu s?ze ben de kat?l?yorumm..
yas? ?ok g?sell yaaa..
ama ben bunu ya?amak istemem..
ALLAH limseye de ya?atmas?n..
Ara
CariSmaBoY
Ben katılmıyorum.. Özellikle bazı kişeler hiç bi açıklama yapmadan gidiyor
sevdiğine zarar gelmesin die..
çok saçma..
aslında karşısındakine daha fazla zarar veriyorlar farkında diiller...
sevgi kalıp savaşmaktır Bence...
Kaçmak diil
in_love_girl
öyLe durumLar vardırki basen vasgeçmk gerekir...Wink
Ara
w00w
sevgi insanın nasıl davranacağını şaşırtır... sevgi sana ayak uydurmazken genelde sen sevginin gidişatına uyarsın...
Ara
in_love_girl
chok hakLısn cnm...
Ara
MasaL_perisi
Teşekürler...
Yazı superrrr...
Diğer paylaşımların da oyle...
Yüreğine sağlık.
Ara
in_love_girl
saoL cnm seninde...
Ara

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir kadın için en güzel cümle. Hasretiim 9 1,249 09-04-2012, Saat: 09:41 AM
Son Yorum: ZencefiL
  ŞaŞkin Adam! Alem-i Sı@r 0 375 01-26-2010, Saat: 10:37 PM
Son Yorum: Alem-i Sı@r
  adam kadını çok seviyordu ama.................. canı@sı@52 5 709 01-16-2009, Saat: 01:02 AM
Son Yorum: Dostcu
  'Kırmızılı Kadın .. ÐŽeşaren 5 639 11-29-2008, Saat: 01:22 PM
Son Yorum: bidely
  A?k Adam? AdAmIn1i 1 470 09-29-2006, Saat: 01:22 AM
Son Yorum: MasaL_perisi

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
  Tarih: 04-25-2024, 10:58 PM